Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Jawasakki pasākums 2016.
AldisK
2016 gadā no 10 lidz 12 jūnijam noritēs ikgadējais Jawasakki pasākums. Nākošgad tas būs apm 40km no Helsinkiem. Pilsēta Espoo. Domāju, ka vajadzētu apmeklēt. Varbūt var padomāt par formātu:
1.Tikai pasākuma apmeklējums. Tas ir praktiski izbraucams 3 dienās.
2. Pieķert kaut ko vēl un pastiept mazliet garāku par kādām dienām.
Kādas domas?
Un kam vēl interesētu tā Somija?
 
Rich
Šovasar netiku, nākamgad noteikti piedalos šajā pasākumā. Gribētu tā pamatīgāk pabraukāt pa somu zemi - es par garāku braucienu.
 
Laacis_ar07
Vajadzētu braukt no Helsinkiem gar jūru uz Stokholmu,tikai varbūt ne visu līkumu, no Vasā uz Ulmea ar prāmi! Tur atkal jareķina km,un piķis! Bet varbūt interesanti? Tikai jūnijs!, nekāds siltais parasti nav!
 
aivarsz
Paldies, Aldi, par savlaicīgu domu pārslēgšanu nākamajai sezonai. Tikai 3 dienas atpakaļ beidzu ieziemot savu motoparku, bet ir par ko padomāt, raugoties nākotnē.
P.S. Prieks, ka beidzot Siguldas mafija sāk atraisīties un domāt kopīgu tālbraucienu kategorijās. Smile
Labojis aivarsz uz 22-10-2015 00:41
 
Guntis
Ļoti vēlos piedalīties.
Ja ceļojums pēc pasākuma,varbūt ka man sanāks.
 
aivarsz
Sveicieni visiem no Somu zemes Jawistiem. Arī viņi rūpīgi gatavojas nākamā gada tikšanās reizei. Šodien ar mani sazinājās Kauko un nodeva šādu vēsti tiem, kas ir gatavi nākamgad startēt ciemos. Copy- paste, ceru, ka tulkojums nav nepieciešams:

Next summer Jawasakki-rally is 10-12.6.2016 in hotel Nuuksio (ex Siikaranta), Naruportintie 68, 02860 Espoo (navigator Kirkkonummi). Very near Helsinki.
There is only about 150 bed-places in rooms, but PLENTY of tent-places. I heard that plenty of rooms are now reserved by Jawasakki-people. If you want rooms, you have to be as quicly as possible. I HAVE NOTHING TO DO IN MEETING-ORGANISATION THIS TIME, so you have to help yourself and take personally contact to hotel and ask situation about possible free rooms. I don't know now many rooms is still free.
Take contact by e-mail: myynti@hotellinuuksio.fi or by phone +3589867971 (they speak english).
Prices are: 1 person room 68e/night, 2 person room 76e/night, 2+1 person room 96e/night. Breakfast include room's price.
Tent-place: 10e/tent/night. Breakfast DON'T include.
Caravan-place: 20e/night. Breakfast DON'T include.
Breakfast cost 7e/person and dinner 12e/person in hotel restaurant. Hotel will sell accommodation-food-packet to whole weekend as last summer in Ylöjärvi, but I don't know price yet.
Reservation is CLOSED 19.12.2015-3.1.2016. I hope you can make quite quick decision if you want rooms. I can not promise anything, do your best.
But as I wrote earlier, there is much places for tents. Maybe it's not so bad at all.
Let me know about your plans and did you got rooms?
If you have any questions about rally I try to answer what I know, but main information comes from email: jawaillen@gmail.com and of course look our net page www.jawasakki.fi
I wish Peaceful Christmas time and Happy New Year 2016 for you.

Pilna ino par pasākumu šeit: http://jawasakki.fi/index.php/en/news

Tiekamies uz prāmja?
 
AldisK
Esmu gatavs uz īso nedēļas nogali. Cetrdienas pēcpusdiena Tallina, piektdien Helsinki, svētdien līdz mājai. Kurš ar mani?
 
aivarsz
Nākamgad, varbūt, arī es uz īso Somu pasācienu parakstos, ja vien (jo ir sū...īgas aizdomas) šie datumi nesakrīt ar plānotu darba komandējumu pilnīgi citā virzienā. Tādēļ nočekošu, pirms teikt HOP!

Ne par tēmu, bet, varbūt kāds, nedēļu pirms Somijas, vēlas sastādīt kompāniju un ar mopēdu aizbraukt uz Tallinu, kur svētdien, 5. jūnijā notiks NOTIKUMS! Queen koncerts ar solistu Adam Lambert no USA.
Mājās pirmdien, uz darbu otrdien.

Biļetes nav lētas. Info šeit:
www.bilesuserviss.lv/...rt-177479/
un informatīvi par Ādamu šeit: en.wikipedia.org/...am_Lambert
Šī gan ir vieta citam topikam, ko arī operatīvi uztaisīsim.
 
AldisK
Gribu mēģināt pieteikt viesnīcu. Laikam nākošgad Somija nevienam neinteresē?
Ja nu kādam interesē dodat ziņu ātri.
 
Retais
Ar jawadraugiem pavisam noteikti gribas kur aizbraukt, vienīgi sogad gribētos pabūt tur kur neesmu bijis
 
aivarsz
Visu cieņu Aldim, kā arpusLatvijas Jawa klubu sadraudzības kultivētājam. Attiecības ir jākopj. Mēs pie viņiem, viņi pie mums. Tas ir svarīgi. Man, kā jau minēju, šie datumi ir provizoriski aizņemti, bet, ja k-kas dzīvē mainīsies, lekšu pēdējā vagonā un pēdējā brīdī. Dzīves pieredze rāda, ka viss vienmēr sakārtojas un izdodas. Varbūt, tikai iedod nedaudz asumiņu pelēkajai ikdienai. Smile
 
AldisK
Tā kā neviens interesi neizrādīja, braucam trijatā. Man būs pasažieris un otrs mocis ar Pēteri. Prāmja biļetes jau nopirktas. Tallinā viesnīca norezervēta. Par pašu Somiju, šķiet būs jāguļ teltīs.
Ja nu kāds vēl grib ielekt pēdējā vagonā, sazinieteis ar mani.
T. 26564085
 
konuss
Mēs no Retojawas,arī,kādi trīs,četri moči brauksim,nāks tuvāk tad jāsazvanās.
 
aivarsz
Novēlu aktīvākajiem vīriem jauku un veiksmīgu braucienu. Šodien starts!
 
otomars
Redzeeju pie Saulkrastiem uz apvedcelja
 
AldisK
Pasākums noslēdzies. Somija sekmigi apmeklēta. Lietu gandrīz nemaz nedabūjām. Tas, kas piektdienas rītā nedaudz uzrasināja, par īstu lietu nebija nosaucams. Paldies foršajiem ceļabiedriem. Kādu bildi ielikšu vēlāk.
 
AldisK
Dažas bildes.
img_0351-001.jpg img_0350-001.jpg img_0348-001.jpg

Labojis AldisK uz 13-06-2016 23:26
 
AldisK
vēl.
img_0373-001.jpg img_0366-001.jpg img_0361-001.jpg img_0359-001.jpg
 
AldisK
vel
img_0335-002.jpg
 
Peteris
Paldies ceļa biedriem un arī dažas bildītes !









 
Iet uz forumu: