Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 3

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Foruma problēmu novēršana
admin
Hostinga īpašnieks lapu pārvietoja uz jaunu serveri, kas radīja zināmas neērtības un tehniskas ķibeles. Šobrīd jau atkal bildes atgriezušās. Ja tā nav, lūdzu linkus. Tāpat ziņojiet par kļūdām, jo esošais php kods (platforma PHP Fusion) nav radīts jaunākai 5.6.3 versijai...
Atsevišķus labojumus esmu veicis, bet pamanītas ir arī maznozīmīgākas kļūdas, kurām šobrīd nav laika.
 
admin
Sadaļā literatūra nav attēlu... DTG kārto serveri, lai novērstu šīs problēmas. Resursi (attēli) fiziski nav pazuduši!

Lūdzu ziņot man PM, ja ir vietas, kur trūkst agrāk ievietoti resursi - dokumenti, attēli utml.
 
admin
http://www.jawaklubs.lv
content30-foto.inbox.lv/albums/a/amuurs/15-05-2017-vaidavas-kauss/LR5G8523_1.sized.jpg

Saites uz ārējiem resursiem ir klikšķināmas un pievienojamas, kā tas oriģināli ir paredzēts. Tāpat ir ar bildes parādīšanu no citiem resursiem.

Kas attiecas uz iespēju pievienot fiziski lapā attēlus - man nav sanācis noķert kļūda pēc koda labošanas pagājušajā gadā. Protams, neesmu šīs vietnes lietotājs.

Bet šajā postā ir redzamas visas trīs iespējas...
moci.jpg
 
admin
YouTube video iekļaušana (embedding) lapā atjaunota.

Piemērs:

YouTube Video
 
UgunsX
Vai man vienīgajam jau nedēļu forums nestrādāja? Man gramatzimes ir www.jawaklubs.lv un vinu atverot visu laiku radija DTG sakuma lapu. Tiko nejauši saņēmu random linku no vēstures un viss strādā.
Piemeram:
www.jawaklubs.lv nestrādā
http://www.jawaklubs.lv/kluba-jaunumi.php strādā
 
aivarsz
Viss ir normāli. Nav skaidrs, kādēļ tev ir šādas problēmas. Varbūt patīri kešatmiņu savam pārlūkam?
 
UgunsX
Dīvaini, vakar un aizvakar 404 gan no kompjūtera, gan no mobilkas, šodien viss atkal ok..
 
admin
UgunsX rakstīja:

Dīvaini, vakar un aizvakar 404 gan no kompjūtera, gan no mobilkas, šodien viss atkal ok..


PC:

ipconfig /flushdns

Ja lieto Google Chrome, tad papildus:

Adreses vietā rakstām: chrome://net-internals/#dns, spiežam pogu - Clear host cache

Chrome saglabā DNS ierakstus - vecās IP adreses, tā ir mainījusies, kas var radīt šādas neērtības. Papildus var pievērst uzmanību PC iestatījumiem - iesaku izvēlēties norādīt DNS serverus, kas tiek aktualizēti biežāk, piemērām - Google. Adrese: 8.8.8.8 un sekundārais 8.8.4.4
 
Guntis
Nu nu kā šoreiz novelsim savu vainu uz citiem>? par foruma problēmām ???
 
morgans
Iespējams ka tā ir problēma...foruma pulkstenis atpaliek no reālā pulksteņa par 2st. Šis ieraksts veikts 21:42 bet foruma plkst.rāda......Shock
 
Zhubiite
Šis forums nav veidots uz mitsibishikluba mājaslapas pamata? Tur arī bija šadas problēmas un ar bilžu pievienosanu problēmas.
 
Kaarlis
Problēmu ar pulksteni var novērst katrs pats ieejot savā profilā un nomainot laika joslu atbilstoši mūsu ģeogrāfiskajam stāvoklim. Tātad, meklējam sadaļu "labot profilu" un ieliekam attiecīgajā ailē gmt+2
 
morgans
Tiešām tā tas ir!
 
AldisK
Bet tad pareizais pulkstenis ir tikai, kad esi ielogojies. Ja, tāpat apskaties lapu, tad pulkstenis ir nepareizs.
 
Kaarlis
AldisK rakstīja:

Bet tad pareizais pulkstenis ir tikai, kad esi ielogojies. Ja, tāpat apskaties lapu, tad pulkstenis ir nepareizs.
Tur nu laikam darbs mūsu adminiem.
 
KarlisV
Ziņa no Datu Tehnoloģiju Grupas

Labdien, cienījamo klient!



Sakarā ar plānotajiem darbiem 25. novembrī, laika posmā no 00:30 līdz 04:00 ir iespējami pārtraukumi sekojošiem servisiem:

E-pasta pakalpojumiem;
Fiksētās telefonijas pakalpojumiem;
Mājas lapu uzturēšanas pakalpojumiem;
Peoplecounter pakalpojumiem;


Jau iepriekš atvainojamies par sagādātajām neērtībām un pateicamies par sapratni
 
Iet uz forumu: