Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Foruma problēmu novēršana
Guntis
mums ir SŪDS ne admins
 
Retais
Es ar labprāt padzēstu.

tam DAUNIM banu nevar uzlikt?
 
Kaarlis
Diemžēl moderātoru rokas te par īsānm. Ar šito viagru karoju visu dienu.
 
Guntis
vai tad nevar kādam iedot admina tiesības,kas ielien te KATRU DIENU ???

es zinu kādus ,dažus kas te ir KATRU DIENU,un vairākas reizes !
 
AldisK
Es par to interesējos. No šim tēmām, kur admina tiesības neesot tik vienkārši izdzēst. Pajautā Edmundam, bet es sapratu, ka tas nav tik vienkārši kā moderatoram, iemet ķeksi un nospied dzēst.
 
edmunds
Pēc svētkiem varu palūgt Mārcim, lai iedod man moderatora tiesības uz visām tēmām.
Šobrīd ir dažas sadaļas, kur moderēt var tikai admins.
MC Wild Hogs!
 
turists
Edmund, tev tagad ir tādas pašas tiesības un iespējas darboties pa forumu kā man.
 
edmunds
Es neapšaubu, ka mums ir vienādas moderatora tiesības.

Atsevišķas tēmas forumā (šķiet sadaļu Klubs un vel vienu) es savlaik nokonfigurēju, ka moderēt var tikai admins. Nu lūk, ja mani pieliktu pie šo tēmu moderācijas, tad es varētu laicīgāk padzēst ārā spamerus.
MC Wild Hogs!
 
AldisK
Angry
 
Kaarlis
Žēl, bet bildes neverās jau desmito minūti, laikam atkal izvietotas hvz kur, forumā jau pāris gadus kā nevar ielikt... Tā mēs te lēnām sprāgstam.... tas, kas taisijās drīzumā palika laikam tikai par utopiskām iedomām... katru nedēļu skatos uz " drīzumu"
 
oilmaster
1.Kārli vai šī ir īstā tēma kur rakstīt foruma administrātoram, kas dedzīgi neveicina "sprāgšanu"???
2.Vai nu izmet savu datoru miskastē, vai Olainē internets ir apdalīts. Man mājās un darbā viss veras ātrāk nekā delfi.lv. Kur ir komentāru iespējas, kur brīvi var rakstīt negācijas par dažnedažādām tēmam. Miskastēm utt.
 
Kaarlis
Nekas nav apdalīts, salīdzināju ielādes ātrumu ar vairākiem resursiem. Vis vairāk bremzējas tieši šis. Par rakstīšanas beigās nekas nav atvēries...
 
turists
Arī man viss veras čotka. Papētie vien savu kompīti.
 
Kaarlis
Ok, atgriezīsos šinī forumā atkal pēc ikmēneša testa. Ja visiem viss labi tad tā arī turpinam.
 
aivarsz
Foruma datbība beidzot sāk uzlaboties.
Labojis aivarsz uz 03-05-2017 23:07
 
UgunsX
Grin
 
morgans
Tās afišas kuras ievietotas tēmās (piemēram Jawa Latgalē 2017) ir nobrukušas. Mēģināju ielikt pa jaunam...bet nesanāk! Sad
Labojis morgans uz 04-05-2017 18:22
 
aivarsz
Vēl pastāv sekundārā bet ļoti svarīgā opcija. Iesūtīt bildi izvēloties rubriku par pasākumu plakātiem. Šim pasākuma plakātam, domāju, vajadzētu tur atrasties.
 
morgans
Nu kautkas nav kārtībā ar to ''mājaslapas" platformu. Izdziest ievietotās bildes!
 
bargais
Vai nav iespējams tēmu "Jawa Latgalē" aktivizēt tā, lai tā visu laiku būtu saraksta augšpusē neatkarīgi no tā ir vai nav pievienota atbilde?
 
Iet uz forumu: