Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
AldisK Jawa 638-5
AldisK
Ja jau ar dzelžiem ņemies, tad arī tie dzelži Tevi atrod. Tā šoruden mani atdrada 638-5. No paša motocikla maz kas ir palicis pāri. Daži bleķi, četri izpūtēji cits par citu sliktāki, dakšas paliekas un vēl kādi sīkumi. Bet galvenais, ir rāmis ar dokumentiem un īpašnieku. Īpašnieks zināms un pie pārrakstīšanas problēmām nevajadzētu būt. Padomju laika tehniskajā pasē tā ir ierakstīts Jawa 350-638-5/00, 1986 gads.Ir atkal par ko domāt un nodarboties. Bildē pārējās atliekas nav nobildētas.
20151001_153545.jpg
 
Peteris
Malacis, šī ziema Tev būs īsa !
 
morgans
Njaaaa...komplekts varens Shock jo intresantāks būs gala rezultāts. Atkal redzamas to laiku šķūninga pēdas. Atliek tik novēlēt lai veicās...māla cūciņa atkal tiek nosēdināta uz diētas.Grin
 
AldisK
Šodien atbrauca kaut kas no 638-5. Komplekts priekš CSDD tagad jau sanāks. Kaut kas arī iesākumam.
638-5.jpg

Labojis AldisK uz 27-11-2015 21:49
 
Guntis
Jauki Smile
 
kergers
Ziemassvētku vecītis pasteidzies Smile Skaists skats!
 
Spiker
Un galvenais, ka viss tik veikli notiek!
 
Rich
Aldi, man ir tādas labas aizdomas, kam taps šis projekts..Wink......un Tev ir zināma laika rezerve darbotiesGrin. Nesasteidz...Wink
 
AldisK
Nojaušu par ko Tu domā. Bet, šķiet ka 99% tas nebūs. Pagaidām man tālbraucēja ir, krustēva, sarkanā 360.
 
Peteris
Nekad nesaki nekad !
 
Rich
AldisK rakstīja:

Nojaušu par ko Tu domā. Bet, šķiet ka 99% tas nebūs. Pagaidām man tālbraucēja ir, krustēva, sarkanā 360.


Nē, neuzminējiWink.... biju domājis par jauno paaudzi.
 
Laacis_ar07
Motocikls bagažniekā,miera Tev nav,nezinu ko Tev sieva domā!,bet tas ir daudz labāk,nekā piestaigāt uz Laimētavām,,gaidot lielo džekpotu!Grin
Domātas bij atkarības,,kas ar ko saslimst!
Ar mani nav labāk,,pat uz kovrovecu metu acci Angry
 
AldisK
[.[/quote]

Nē, neuzminējiWink.... biju domājis par jauno paaudzi.[/quote]

Jaunai paaudzei ir iesākumā padomāts par minsk. Ir dokumenti un motocikls, bet par to citreiz citā tēmā.
 
AldisK
Šodien tas rāmis un tie dzelži saskrūvējās. Tas viss ieguva apmērām motocikla izskatu. Mocis gatavs doties ciemos uz CSDD numuru salidzināšanu.
Skrūvējot kopā un pavirši paskatot, kaut kas nav īsti. Uz rāmja neparādās tas 638-5, bet gan 638-00. Tās atlieku bleķi un bāka bija no 638-5. Pasē arī tas pats ierakstīts. Man gan rodas aizdomas, ka sākotnēji tā jawa nav bijusi 638-5. Būs džekam jāpaprasa, kā tad īsti ir bijis. Domāju ka lai uztaisītu 638-5 būs mazāks čakars, kā taisot kaliforniju.
pb270089_1.jpg pb270092.jpg

Labojis AldisK uz 27-11-2015 21:52
 
Kaarlis
Papēti uzmanīgi vin plāksni, gada burts izteiks visu. Skaidrojumu vin meklē grāmatiņā. Jawa 638.00 un 638.05 neražoja vienlaicīgi.
 
AldisK
CSDD etaps ir iziets un šodien esmu kļuvis par šis 638 jawas juridisko īpašnieku.
Kā jau minēju, aizdomas par modeli ir apstiprinājušās, un sākotnēji šī jawa ir bijusi 638 ne 638-5. To pierāda VIN numurs, kur cipars 5 nav minēts, dažas redzamas no rāmja nožāģētas detaļas. Un šodien arī bijušais vienigais īpašnieks apstiprināja, ka veikalā ir nopirkta viena no pirmajām 638. Ekspluatējot uz pakaļējā rata un kritienu rezultātā salauzsti plastmasas dubļubleķi un tad pamazām apaugusi ar 634 bleķiem un to gadu pusaudžu tjūningu.
Lēmums ir: restaurācijas rezultātā tā iegūs 638-5 izskatu.
20151204_121039.jpg
 
Rich
LAI TEV VISS IZDODAS, KĀ ESI IECERĒJIS - VĒLU VEIKSMI!Wink
 
AldisK
Amortizatori pieskrūvēti pareizajā vietā. Pakaļas caurules atlocītas atpakaļ pareizajā leņķī. Pie caurulēm nav ausis pakaļas dubļubleķa stiprinājumam. Jāuztaisa un jāpiemetina. Vēl jānogriež nepareizie amortizatora stiprinājumi un jāpaslīpē, lai izskatās kā no rūpnīcas.
20151206_175705.jpg
 
AldisK
No Daugavpils atbrauca priekšējais dubļubleķis. Vesels, nesagriezts. Lai būtu ideāls, jāpastrādā ar buktējamo āmurīti un špakteli.
20160207_150044.jpg
 
AldisK
Rāmim aputētas liekās amartizatoru šķūninga ausis. Piemetināti papildus stiprinājumi un trūkstošās ausis pakaļas dubļubleķim. Tagad uz smilšošanu.
20160207_195332.jpg
 
Iet uz forumu: