Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
rechijs jawa 353/250/1959
Spark
rechijs rakstīja:

Šodien izgāju tehnisko Smile


Kur to iespējams izdarīt tik agri - 1. martā?

Jautāju tāpēc, ka man vienugad aprīļa vidū, kad nedaudz rasināja lietus, Rīgā izsniedza 2. novērtējumu. Mocis bija apskates kārtībā, tikai t/a inspektoram apdrošinātājs bija liedzis izbraukt apli testam. Tā arī argumentēja.
Pastāsti sīkāk, kā gāja apskatē, ko pārbaudīja, vai izbrauca līkumu.
 
rechijs
Ogrē.
Aizbraucu uz csdd, izņēmu numuru no glabāšanas.
Pajautāju vai var iziet? Teica ej jautā boksos!
Aizgāju uzjautāju. Onka paskatījās uz sauli aiz mākoņiem...
Tehniskajā pārbaudīja gaismas, skaņas signālu, bremzes . Protams izbrauca līkumu.
 
rechijs
Protams,ka brīdī, kad jāslēdz gaismas iekšā- izrādās aizmugurē nav masas...Grin
Braucu mājās, vilku vadu pa taisno klāt.
Vecais brauc... mocis noslāpst, jo krāns ciet.
Nu tā...interesanti.
 
Laacis_ar07
Foršas sajūrtas,ar pukšķi tādu nesteidzīgi vizināties pa pilsētas ielām.Gadu mocim daudz,,bet rūc kā tikko no kastes izņemts.Es jau arī 559-to apdrošināju,lai kādu brīvdienu var izbraukt,,šodien laiciņš bij koņča,bet es biju darbā,vismaz uz darbu(32km) ar vazu aizbraucu.ceļš jau sauss.No rītiem vēl kniebj aukstums,lai uz darbu vizinātos ar moci!Sad
 
gacha2
Tiešām izskatās skaists aparāts Smile
 
rechijs
šodien arī 30 kilometrus pa ogri nopurpināju.
nu jau uz odometra 70 rāda Smile
Benzīns ļoti lēni krītās šim aparātam.
Patīk, ka viņš arī pilsētā uz 30 braucot kautvai ceturtajā pilnīgi bez problēmām uzņem ātrumu, bez raustīšanās vai klepošanas.
Vienīgi pie tādiem apgriezieniem jābrauc ar gabarītiem Grin
Aķis pagaidām man tāds, kurš pa nakti nosēžas līdz 2v atvienots no moča, līdz ar to ātri nosēžas arī lēni vizinoties!
Pārsteigts esmu par to, ka avārijas režīmā - slēdzis pa kreisi līdz galam - bez grūtībām pielec jau no pus apgrieziena stūmienā Grin
[img]http://i64.tinypic.com/1z38802.jpg[/img] is not a valid Image.
 
rechijs
Laacis_ar07
Tev uz 559 orģinālā aizdedze vai vape?
 
Laacis_ar07
rechijs rakstīja:

Laacis_ar07
Tev uz 559 orģinālā aizdedze vai vape?

Oriģinālā,gan.Lukturī man ir led 6v.lielā lampiņa, un ja jauns aķis var braukt ilgi un pa pilsētu arī.
 
Guntis
www.aliexpress.com/...004a1b1cbf
Labojis Guntis uz 03-03-2016 21:35
 
rechijs
www.ebay.com/...mp;vxp=mtr
Laikam kautkas šāds?
 
Guntis
LED diodém ir pagaidām problēmas,bet ja nesāksim lietot ražotājs nesāks novērst kļūdas.

1. kvalitāte...lodējumu.
2. diožu dzesēšana.

P.S. es arī esmu no tiem,kas padarbojies ar LED pagriezieniem,apgaismojumu un utt.

skatos blakus saitā arī esi paziņojis ,ka esi pasūtījis mazos LED. Viss oki,bet zem 10V var nestrādāt,ja nu nav afišējuši 6V.
Labojis Guntis uz 04-03-2016 08:28
 
rechijs
Jā, Gunti. Mazos arī ieķēru. Bet tieši 6.v Wink pietam 50 gab Grin jo mazāk nav izdevīgi ņemt...Grin
Pie reizes aRī priekš autiņa eksperimentālā kārtā paņēmu kaut kādus ledus salonam Smile
 
otomars
vapei 6v nestraada uz laadeeshanas lampinju un pagriezienu indikatoram
 
rechijs
otomars rakstīja:

vapei 6v nestraada uz laadeeshanas lampinju un pagriezienu indikatoram

Man ir orģinālā to laiku aizdedze Smile
[img]http://i65.tinypic.com/2la6jj9.jpg[/img] is not a valid Image.
 
gacha2
Kaarlis rakstīja:

Daudz smagu darba stundu, daudz lakas, dārga hroma.... taču tā vairs nav jawa. autentiskā, rūpnīcas nekvalitātes izpildijumā,. sorre, bet tāds ir mans viedoklis.Vecam dzelzim tomēr ir jāizskatās kā vecam dzelzim. Jābūt skaistam , tīram, bez rūsas un dubļiem taču vecam. Ar frēzes un lējuma pēdām, ar krāsas defektiem un matējumu, ar apkrāsotu alumīniju, ar...


Tas sanāk, ja es tiešām vēlos Jawu atrestaurēt autentiski rūpnīcā iznākušajai, tad dodot krāsot labam krāsotājam pa 500 euro, man viņam ir jāpieska, čalīt, šito man vajag autentisku, jābūt krāsas defektiem, matējumiem...un vēl apkrāsotam alumijam ? Grin Grin Grin

P.S. Jaucot arā Jawu ar oriģinālo krāsojumu, nevaru atcerēties tādu vietu, kur alumīnijs būtu apkrāsots. Kas tiek krāsots jau daļēji sakomplektētai Jawai...kad tiek apkrāsots alumīnijs?
 
Kaarlis
Neuzmanīgi jauci- krāsots alumīnijs bija motora blokiem un dzinēja galvām.
 
rechijs
Kaarlis rakstīja:

Neuzmanīgi jauci- krāsots alumīnijs bija motora blokiem un dzinēja galvām.

Kāds gan sakars ar neuzmanīgu jaukšanu, ja cilvēks redz to ko viņš redz?
Neuzmanīga jaukšana būtu tad ja kautkas tiktu salauzts!
Manai konkrētajai jawai bloks nebija krāsots. motora galva gan bija!
Kārli, Tev ir alerģija pret lēni braucošām, spīdīgām jawām, tādām, kurām hromētie spieķi un kvalitatīvs 3slāņu bāzes & 3 slāņu lakas krāsojums saulē vizuļo, ka aci nevar nolaist?
Jo pagaidām visi komentāri no Tavas puses par to liecina... Smile
Labojis rechijs uz 15-03-2016 23:21
 
rechijs
[img]http://s019.radikal.ru/i604/1603/75/e91fff4ac51a.jpg[/img] is not a valid Image.
Spiegu foto Grin
Šodien @ Ķengarags Smile
 
konuss
Es nemācēju ielikt bildi.
 
rechijs
Es jau pasteidzos, Konuss , laba bilde tev sanāca Grin Wink
 
Iet uz forumu: