Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
jawa 360 1973g
Laacis_ar07
Vēl viena jawa pulciņā,šodien sakārtojām papīrus un protams ierūcināju. Baigi restaurēta netiks,bet sagatavota braukšanai pa LV noteikti. Dzinējs strādā ļoti labi,jo tikai 15t.km toties apkārt viss nolietots maksimāli.(Cēlies un kritis!) mēgināšu bildes pievienot.
 
Laacis_ar07
Laacis_ar07 rakstīja:

Vēl viena jawa pulciņā,šodien sakārtojām papīrus un protams ierūcināju. Baigi restaurēta netiks,bet sagatavota braukšanai pa LV noteikti. Dzinējs strādā ļoti labi,jo tikai 15t.km toties apkārt viss nolietots maksimāli.(Cēlies un kritis!) mēgināšu bildes pievienot.

kaste ar detaļām protams arī! Gala cīpars 340euro!
dscf1570.jpg dscf1572.jpg dscf1566.jpg dscf1568.jpg dscf1569.jpg

Labojis Laacis_ar07 uz 25-11-2015 11:54
 
rechijs
Riktīgi smuki varētu izskatīties svaigi sahromēta... saulainā dienā bez saulesbrillēm neiztikt Grin
 
Laacis_ar07
Kad bij sniegs,pagājušās brīvdiebas,mēginājām skijoringu braukt,dēls uz slēpēm,,vecām slēpēm,jo dažviet zemi parāva! Nu tas mocis nav pietiekoši labi saglabājies,,slēpes raustīt jau netraucēja,jo pirmie trīs robi okey,bet pa ceļu pamēgināju,,4robs rej! Nāksies šķelt,un tad sāksies! domāju ka būs gan krāsošana gan hromēšana,gan slīpēšana un kloķenes remonts! Šodien izjaukšu,,un sadalīšu pienākumus! Jo mocis nav mans,es tikai iniciators!Angry
 
Laacis_ar07
Tagad man vēl šis agregāts jānoved līdz braukšanas stadijai,rāmis un dzinējs ir kārtībā,riteņi arī ir, citi bleķi tikai sagruntēti. Un kad kolē''giem un draugiem viss būs kārtībā,,tad man vēl izjaukta (mana)354 61g.kuru gribās salikt skaistu,dārgu kā jaunu!
Tad varēs iet pensijā!!!Grin
 
Iet uz forumu: