Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
634-8 ar blaķi!
edmunds
Nu ko - mūsu pulkā ir pienācēji - 634-8 ar blaķi!

Būs kārtīgs retrotusiņu braucamais!

Šobrīd lapsu šķūņa saimnieks kasa aiz auss, kā to visu sadabūt kaut kādā jēgā.

Mēs ar Gunti dziesmā dabūjām, un tas nav maz!

Edmundo
content32-foto.inbox.lv/albums/g/guntisbrg/634B/motorcycles-jawa-4947801-800.jpg
Labojis Guntis uz 27-11-2015 12:42
 
Guntis
Dziesmā dabūjām pēc TRĪS gadu stāvēšanas,uz 5(?) miniena !
Bākā(sausā) ielejot nedaudz bencīna...
Bāka bija BEZ rūsas(mīts par bākas rūsēšanu,pie normālas ! glabāšanas).
Mocīts glabāts bija normālā ķieģeļu garažā,horoms uz 4+,pat IZPŪTĒJI(vecā tipa!).

Mocītim bonusā jau ir 12V WAPE.

Mocīts tāds pats kā Aivaram,jeb Munameģa JAWA Smile

P.S. varēji jau man ar kaut ko atvest paskrūvēt Sad Sad Sad trauks saucās Sad
Grin
 
Kaarlis
Jā, uzmetu aci, novērtēju... komplekts labs, varētu pat nekrāsot un šādus tādus šķūninga elementus atstāt kā ir. Pēc pieredzes, šādi ilgi stāvējušie vienalga diezgan jāpārjauc. Plastmasas, gumijas iet bojā arī no stāvēšanas, smērvielas vaļējos gultņos izkalst. Pēc saimnieka vārdiem, it kā gaudojot 3 ātrums. Jawai tas ir raksturīgi, tikai cik skaļi? Kas zin, varbūt nāksies ieskatīties arī tur. Troses jāskatās, simtgadu vecās riepas jāatstāj vēsturei, dakša jāpārjauc, nopuvušās skrūves jāaizvieto, blīvslēgi jānomaina u.t.t, Darba kā dubļu. Vēl izkomplektētā blaķene. Un vēl... jo dziļāk mežā, jo resnāki partizāni! Kad sāks jaukt, tikai redzēs patieso stāvokli.
 
Gusts
Apsveicu, kungi!

Bet es te nāku ar intereses dzītu jautājumu:

Moča bildē, tai tāaaaalākajā perspektīvā, garāžas galā atstutēts stāv kāds braucamais. Atklājiet, kas tas ir? Vai ČZ 125T? Smile
ČZ 125 type 453/05
 
Guntis
Bildé tálajá galá saimniekam bija vai nu R-13,vai R-11 bez bákas...neatminos,nav no mūsu krājumiem.

P.S. Kārli nekas tur 3.robā negaudo un negaudoja. Motoram nepareizu skaņu NEBIJA.Tukšgaita bija PERFEKTA ! Es motoru nejauktu(es to varu izdarīt sev jebkurā laikā),nomainītu blīvslēgus(kloķenei) un tad jau laikam tikai vienu-sausajā galā.

Noņemtu cilindrus krāsošanai,un kloķenes appskatīšanai,gredzenu izpētei un virzuļu apgriešanai.

Tik iedomājies nedaudz parūcinātam(dažas minūtes), jau perfekti !

Pievērs uzmanību ir problēmas sajūga kurvim ! Man jau tā 634 bija... kurbuls -skrēja- garām. Un Eda 559 ar bija šāds defekts. Kā cīnīties es zinu,domāju ka Kārlis noteikti zina.

Un krāsot noteikti NEVAJAG ,es nezinu kā ar blaķenes rāmi. Nekādas rūsas totālas nebija. Par to jau liecina hroma ļoti labais stāvoklis(kā jau teicu,pat klusinātāji NAV jāmaina).
Labojis Guntis uz 27-11-2015 15:18
 
AldisK
Pēc manas saprašanas es tur redzu Riga 13 vai Riga 11(bildē grūti saprast) mopēdu.
 
Laacis_ar07
Jā, labs modelis!!! Super! mūs ir tik daudz,,ka CSDD izdomās pielietot pret mums kaut kādas sankcijas! Grin Tiem lopiņiem vislaik naudas trūkst!Vai paši dabūsim sadalīties..Rietumi/Austrumi.Krievi /Latvieši. Rīga un derevņja! jo visiem nepietiks vietas uz ceļiem! Motocikli vēl šķūnīšos ir daudziem! Manā derevņā šoruden vien četri būs sadarbināti.Protams ne bez manas skubināšanas!Angry šis bacilis ir diezgan lipīgs!Grin
 
Guts62
Laba diena! Un labs motociklets atkal piedarbināts!
 
edmunds
CSDD piesējās pie krāsas, teica ka mocis ir pārkrāsots, ierakstīja pasē, ka 'vairākkrāsu'. Idi...ti. Tagad nokrāsošu kā papagaili un būs vairākkrāsu....īstenībā uz aci izskatās, ka pārkrāsota ir tikai bāka un sānu vāki....sarkanā krāsā.
MC Wild Hogs!
 
AldisK
Re kur viens īsts vairākkrāsu aparāts. Diez ko CSDD ieraksta šim.
zaz-965-3835079_.jpg

Labojis AldisK uz 27-11-2015 17:58
 
Kaarlis
Guntis rakstīja:

P.S. Kārli nekas tur 3.robā negaudo un negaudoja. Motoram nepareizu skaņu NEBIJA.Tukšgaita bija PERFEKTA ! Es motoru nejauktu(es to varu izdarīt sev jebkurā laikā),nomainītu blīvslēgus(kloķenei) un tad jau laikam tikai vienu-sausajā galā.

Noņemtu cilindrus krāsošanai,un kloķenes appskatīšanai,gredzenu izpētei un virzuļu apgriešanai.


jāmaina).

reāli patiesās skaņas no kārbas un tās darbība pārbaudāma ceļa apstākļos un cilindru- virzuļu stāvoklis reāli dabā jānomēra. Citādi nekā.... Tad jau manīs ko darīt. Pēc cilindru demontāžas būs skaidrība par tiem un kloķeni. Tas arī būs izšķirošais lēmuma pieņemšanā.
 
Kaarlis
Palīdziet Edmundam tikt pie labiem dakšas štokiem. Esošie ir līki un ar baigiem robiem tieši blīvslēgu darbības zonā...
 
Guts62
Labdien,man vakar vienu dakšu atdeva par pliku velti,ja štoki vēl aktuāli varu šodien izjaukt un novērtēt.Ja nu gadijumā labi?
 
Kaarlis
Dakša jau nav vienīgā lieta. Ziemas garumā nav bijis izdevība uzskriet virsū arī 562 kulbas gumijas demferiem, garajam stiprinājuma stiepnim (kas iet cauri rāmim 634, 638) un priekšējā stiepņa augšējaam stiprinājumam ar visu skrūvi. Varbūt kādam kaut kas no visa ir? Sezona nav vairs aiz kalniem. Vēl pāris mēneši un dažs labs gribēs braukt Smile
 
edmunds
Guntis ar Slikto Puiku....
img_20160416_193142.jpg

MC Wild Hogs!
 
Laacis_ar07
Labs! bet par maz sarkanā krāsa!Grin(CSDD)Pfft
 
edmunds
Izskatās, ka projekts ir veiksmīgi noslēdzies, Kārlim ir veselas trīs A4 lapas ar mainīto detaļu sarakstu. Arī Raimis ievērojami uzlabojis veikala finanšu rādītājus šī projekta ietvaros Grin, paldies protams abiem!

Bērni (savi un kaimiņu) jau izvizināti, tagad jāsāk mācīties vadīt šo pasākumu.
Vēl jāiziet tāda lieta, kā pārbūve CSDD, jo mocis izrādās ir solo. Nez cik tas maksā, vai kādam nav pieredze.
MC Wild Hogs!
 
morgans
Nu nav jau tik ''slikts puika''....tāds mīlīgs braucamais Grin Guntis dusmīgāks Grin
 
gacha
Tikko reģistrēju Velorex 700,izmaksas kopā 60 eur plus vēl TA un 4 stundas laika
Labojis gacha uz 18-04-2016 14:10
 
UgunsX
edmunds rakstīja:

Kārlim ir veselas trīs A4 lapas ar mainīto detaļu sarakstu..


Ei nu ei, vai tad Jawai maz ir tik daudz detaļu? Grin
 
Iet uz forumu: