Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Jawa 360, 1968. gads
andrys
Nedaudz precizēšu: ja rūpnīca izgatavotājs tā ir paredzējis, tā tam jābūt, kā pareizi pieminēji par CZ. Mans uzskats-tikai smukumam, ka forši izskatās, šādus pārveidotus uzgriežņus un bultskrūves neizmantot. Oriģinālā ir un paliek oriģinālā...Smile.
 
rechijs
skatos vēlviens anormāls speciālists uzradies Grin
andys
Rādi ko pats esi saskrūvējis? Smile
 
AigarsZ
Grin Grin Grin
Labojis AigarsZ uz 23-03-2016 00:54
 
Spark
Oriģinālās skrūves n-to pārskrūvēšanu rezultātā ir zudušas, tāpēc piemeklēts variants, kurā dizains neatrodas ļoti tālu no oriģinalitātes.

Ražotājs nav paredzējis arī Wape's aizdedzes sistēmu. Bez tās divstobru Jawu izbaudīt nespēju. Droši, ka ne tikai es viens.

P.S. Jautri jums iet, zēni.
 
andrys
rechijs rakstīja:

skatos vēlviens anormāls speciālists uzradies Grin
andys
Rādi ko pats esi saskrūvējis? Smile

Pateicu savas domas un jau pirmais kompliments... Smile Jauki! Taisnība vienmēr ir kaut kur pa vidu. Bet par sabūvēto, Rechij, neuztraucies. Līdz saviem 50 salikšu, laiciņš vēl ir... Smile Katrs mēs darbojamies pēc savas gaumes, saprašanas un iespējām, un tad būs arī bildes punkts
 
rechijs
Viss bumbās, andrys
Kā gan bez komplimentiem Grin
No sevis varu piemetināt, ka slēgtie uzgriežņi pateicīgi mazgājot moci, švammi neplēš Grin Smile
 
Vilcins
Un neregojas aprusejusi skruvju gali,taka savi plusi te ir.
Un ne tika.
 
Laacis_ar07
Spark rakstīja:

Oriģinālās skrūves n-to pārskrūvēšanu rezultātā ir zudušas, tāpēc piemeklēts variants, kurā dizains neatrodas ļoti tālu no oriģinalitātes.

Ražotājs nav paredzējis arī Wape's aizdedzes sistēmu. Bez tās divstobru Jawu izbaudīt nespēju. Droši, ka ne tikai es viens.

P.S. Jautri jums iet, zēni.

par vape,nav tik traki ar to braukšanu,kā ar to lādēšanu.ir arī savi plusi vecajai aizdedzej,ja kas nojūk vapei,tad var tikai ar autobusu mājās tikt,bet kontaktos var ko glābt,uz viena stobra līd\z drošākai vietai tikt,,kautvai. Man ir abas aizdedzes pat visas trīs,634-6v.,354-6v un vape.
Tukšgaitā ar visām strādā stabili,domāju ka pēc 100km/h vape sāk griezties labāk bet kontakti sāk buksēt.Wink
 
Krisjanis
Kamdēļ skrūvju galvas virpoji sfēriskas? forši jau izskatās arī akurāti novirpotas plakanas galviņas ar fāzīti. Par slēgtajiem uzgriežņiem - pats neesmu ar tiem aizrāvies, bet čomam uz urāla tie nežēlīgi skrūvējās vaļā.. varbūt tikai sagadīšanās, bet profesija viņam mehāniķis. Man jau arī patīk tās NT skrūves - pie nosacījuma, ja pazaudētas vai sabojātas vecās (12 un 14 galviņu) un ja nav nepieciešamība pēc smalkās vītnes. ja dzīvo tālāk no Rīgas, forši, nav jātešās cinkot. garumu arī var smuki noīsināt tieši tik, lai izskatās labi - 3mm lai paliek ārpus uzgriežņa. es gan tomēr praktizēju sentēvu kombināciju - paplāksne, atsperpaplāksne un parastais uzgrieznis. vienīgi ĶTR atsperpaplāksnes bieži mēdz izvērpties, tāpēc vēl dzīvoju uz pārcinkotām padomju atsperpaplāksnēm. līdz šim nekad nekas nav atnācis vaļā.
 
Spark
Krisjanis rakstīja:

Kamdēļ skrūvju galvas virpoji sfēriskas?


Es nē, virpotājs nedaudz pārcentās.

Kā solīju trīs gadus vecā tēmā, izolēšu 360-tās bleķus, kas pie nopietnākas vibrācijas visai rezonē.

Skaņas izolācija, fēns un .... zupas karote. Jo rullīti līdzināšanai roka necēlās pirkt:

pic.fotki.lv/fpic0/11/W0004410/000440903/000044090282_%23_2_%23_semigall.jpg

Līdzīgi noizolēta arī akumulatora kaste un abi aptecētājbleķi. Rezultātu komentēšu pēc kāda tālāka brauciena.
 
Kaarlis
Es kādreiz automobīļus izlīmējot pirms akustikas uzstādīšanas reizēm izmantoju lodīšu gultni- eleganti visu piespiež un neplēš materiālu.
 
aigars
Vistrakāk rezonē pustukša bāka, bet to man nav izdevies ar visādiem lipekļiem novērst, bardačoku skaņu es vispār nejūtu, tā, ka es Tavā vietā tos tā nebojātu, jo man patīk smuks mocis no abām pusēm - arī iekšpuses. Bet bāka - jātur pilna, cik nu tas ir iespējams...
 
Guntis
Savu laik,iekšpusi(uz rāmja ,kas liekas) daļu izlīmēju ar skaņas izolācijas materiālu - līmēju lai bāka nerezonē un nenolūst stiprinājuma ausis(360).

Arī tukšas bākas skaņa bija pazudusi. Tie materiāli ir dažādi un jāizvēlas PAREIZAIS.

Profilaksei(jo materiāla pietika Grin) to pašu esmu veicis savām 634 un 638(draugu 559 un 638,tad materāls beidzās Grin).

P.S. es nopirku saimniecības veiklā ,kas kaut kādā sakarā bija domātas krāsns trubām(jo svarīgi, lai virs motora iztur karstumu). Neiespringu uz spec materiālu (kaut gudri mācu Grin ,bet tas ka viņi dažādi-fakts). Kā arī bija domāta vannu (bleķa) skaņas dzēšanai.
 
AigarsZ
Nu nezinu kāds tur var būt trobelis no bardacokiem Smile , par bāku piekrītu,tā labu trobeli taisa un vēl lauž ausis nost,es biju uztaisījis starp rāmi un bāku gumijas spilvenus,bet tāpat viena auss neizturēja-laikam jau vecums,tagad bāka partaisīta uz gumijas buksēm
pic.fotki.lv/fpic0/11/W0004405/000440464/000044046396_%23_3_%23_aicis.jpg
 
otomars
un taa pazuud Jawa aura ......Frown vabuut klusinaataajus 'uzlabot" lai buutu maigaaka skanja Grin
 
AldisK
Man jau it kā ir "zilonis uz auss" uzkāpis. Braucot, vējš, motors, es tur nekādas rezonācijas nedzirdu. Manām jawām nevienai nekur nekas nav līmēts. Var jau būt ja ir ideālās dzirdes, tad arī kaut ko dzird.
 
turists
Aldi tev viekārši ir paveicies, bākas mīl plaisāt no vibrācijas, sevišķi 360tajām.
 
AldisK
turists rakstīja:

Aldi tev viekārši ir paveicies, bākas mīl plaisāt no vibrācijas, sevišķi 360tajām.

Plaisājušas, jau man tās ir. Es tikai vienkārši gribēju pateikt, ka es braucot nedzirdu nekādas rezonanses. Plaisāšanai es domāju tā līmēšana diez vai palīdz. Tur varētu varbūt līdzēt stiprinājumu pārtaisīšana uz buksēm, kā te dažs labs ir izdarījis.
 
turists
nu jā līmēšana nekādi, bet gumijas bukses strādā labi un pieļauju ka dzirdīgajiem arī skaņa kļūst labāka.
 
Laacis_ar07
AldisK rakstīja:

turists rakstīja:

Aldi tev viekārši ir paveicies, bākas mīl plaisāt no vibrācijas, sevišķi 360tajām.

Plaisājušas, jau man tās ir. Es tikai vienkārši gribēju pateikt, ka es braucot nedzirdu nekādas rezonanses. Plaisāšanai es domāju tā līmēšana diez vai palīdz. Tur varētu varbūt līdzēt stiprinājumu pārtaisīšana uz buksēm, kā te dažs labs ir izdarījis.

Aldi,Tev vienkārši parasti ir pilna bāka!,vakar izmēģināju ar patukšu,,skaņa mainās, kad to saspied ar ceļgaliem,paliek klusāksGrin
 
Iet uz forumu: