Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Kopbraucienu idejas 2016.gadam
aigars
Kaut kur šajos memuāros pavīdēja doma par Ikauniju, ja šī doma attīstīsies tālāk, tad es arī ar savu somu varētu mēģināt nozagt dažas darbdienas vasarā...ja tikai datumi būs vēlamie...?
 
Laacis_ar07
Igauniju arī gribu izbraukt! ja maršrutā ietilpst Tartu,varu tur organizēt naktsmājas,teltis pagalmā,lietus laikā var uz matračiem istabā, pirts,(ja laika apstākļi prasīs)vakarā var patusēt vecpilsētā,10 minūtes kājām(ja grib iedzert).Kas nedzer var braukt ar močiem! Netālu no pilsētas ir aviācijas muzejs,,varbūt vēl ko vietējie iesaka!,tikai nedaudz laicīgi jāsaplāno,vismaz 2mēneši iepriekš.
Labojis Laacis_ar07 uz 14-02-2016 19:28
 
Erix
Vo vo vo..Tartu, Otepaa, Munamagis, kalnini, knudinoshas sajuutas veederaa..tas buutu feini uz 2 dienām!
 
normis
Netālu no Munameģa ciematiņa ir privāts moto muzejs,ar apmēram 100 vecajiem močiem un mopēdiem
 
aivarsz
Tas, ka daži atsevišķi foruma lietotāji vēlas izbraukt 4 Igaunijas salas ir fakts, nepilnas nedēļas ietvaros. Iespējams, kādu dienu veltot tikai copei. Iespējams, ar veciem mopēdiem, kas, teorētiski var arī neatbilst konkrētā klubiņa konceptam. Tādēļ, jautājums turpmāk netiks attīstīts foruma ietvaros, tikai PM. Brauksim nelielā kompānijā, lai vieglāk manipulēt ar dažādu ļaužu ambīcijām.
 
Retais
Es tādu pasākumu atbalstu, taču esmu dzirdējis,ka vairāki gribētu Igauniju, par mopēdiem gan pirmā dzirdēšana. Speciāli prieks tā pirkt Rīgu vai Deltu negribas.Grin

Lai arī kādas ambīcijas, galavārds taču tāpat ir brauciena galvenajiem organizētājiem.
 
oilmaster
Vecs VOLJAN derēs?Grin
 
gacans
Vēlams būtu Rīga 7 ,vēl labāk Gaujiņa !!!!GrinGrinGrin
 
aivarsz
Retais rakstīja:

Es tādu pasākumu atbalstu, taču esmu dzirdējis,ka vairāki gribētu Igauniju, par mopēdiem gan pirmā dzirdēšana. Speciāli prieks tā pirkt Rīgu vai Deltu negribas.Grin

Lai arī kādas ambīcijas, galavārds taču tāpat ir brauciena galvenajiem organizētājiem.


Kurš man gribētu iebilst ka Jawa 250-350 nav mopēds? Kubi jau tā kā ir. Nav tikai to KW vai ZS vai griezes momenta. Tur jau mēs esam, kur mēs esam. Tāpēc, kluba ietvaros, vismaz es, braucu ar mopēdu. Smile
 
Spiker
Aivar! Tas kā kuram! Pabraukājos pagājušajā nedēļā ar BMW (800 kubi), bet sestdien uzkāpu uz Jawas un izmetu dažus desmitus kilometru! Un tici man - Jawa man patīk labāk, gan ar griezes momentu, gan ar KW. Cool
 
Rich
Spiker rakstīja:

Aivar! Tas kā kuram! Pabraukājos pagājušajā nedēļā ar BMW (800 kubi), bet sestdien uzkāpu uz Jawas un izmetu dažus desmitus kilometru! Un tici man - Jawa man patīk labāk, gan ar griezes momentu, gan ar KW. Cool


Pilnīgi piekrītu un nav ko JAWA apsaukāt par mopēduAngrySmile
 
UgunsX
Braucot kopā ar Gacha2 pa Rīgu, nevarētu teikt ka viņa 634 baigi atpaliktu no mana GSF ikdienas satiksmē ātrumā līdz 60 km/h. Tas normāli braucot, ja gribas raut ratā no luksafora, tad neviens no šiem abiem nebūs īstais mocis. Ārpus pilsētas gan tur nav vispār ko salīdzināt. Braukšanas ērtuma ziņā Jawai galīgi nav ne vainas .
 
edmunds
Spiker rakstīja:

Aivar! Tas kā kuram! Pabraukājos pagājušajā nedēļā ar BMW (800 kubi), bet sestdien uzkāpu uz Jawas un izmetu dažus desmitus kilometru! Un tici man - Jawa man patīk labāk, gan ar griezes momentu, gan ar KW. Cool


800 kubīgais BMW nāk ar slaveno Rotax dzinēju,drīzāk jau bēdīgi slaveno. Pilns internets šī dzinēja 'slavinājumu'.

Vēl man patīk, ka salīdzina GSF ar Jawa. Mans piedāvajums salīdzināt Hayabusa ar Jawa. Galu, galā plūsmā čunčinot abi čunčina vienādi.

Cool
MC Wild Hogs!
 
UgunsX
Diemžēl nevaru salīdzināt ar ko neesu braucis. Tu laikam nesaprati domu.
 
aivarsz
Sakustināju emocijas. Smile Manā slengā, visu mūžu tie motorizētie 2 riteņu priekšmeti, neatkarīgi no jaudas, kubatūras un pielietojuma ir mopēdi. Bez apvainojošas pieskaņas. Ar smaidu. Tā kaut kā ir iegājies.
 
Retais
Lai tēma neaizmirstās, es viņu bisķiņ AP Grin

Igaunijā ir vieta, kur daudzi mani draugi bijuši, taču es neesmu bijis. Tas ir tas slavenais AHHAA zinātnes centrs iekša Tartu.

Pietiekošu gribētaju un varētaju skaitu Polijai šogad gan laikam nebūs..Grin
 
Guntis
Tartu zinātnes centrs pēc būtības ir domāts vidusskolniekiem.
Cilvēkiem ar normālu izglītību-tak sebe-,bet izreklamējušies ir labi.
 
UgunsX
Tā viš i. Esu bijis līdzīgā iestādē Helsinkos. Kur sīkos aizvest laba vieta, bet pieaugušu cilvēku kompānijai nebūs īsti tas.
 
aivarsz
[quote]Retais rakstīja:

Lai tēma neaizmirstās, es viņu bisķiņ AP Grin

Igaunijā ir vieta, kur daudzi mani draugi bijuši, taču es neesmu bijis. Tas ir tas slavenais AHHAA zinātnes centrs iekša Tartu.

Pietiekošu gribētaju un varētaju skaitu Polijai šogad gan laikam nebūs..Grin[/quote

Valga, Viru, Tērbata (Tartu) un reģions, Vilandi, kā arī Pērnavas apkaime ir labs mazais aplītis. Ko redzēt un paskatīt ir. Kāpēc nē? Ir interesantas apskates vietas, var atrast arī jaukus, dabasskatiem bagātus un reljefus ceļus. Provējiet. Lielāks aplis- ap Eesti robežu. Gar Veclaiceni prom uz Peipusu, tad gar ezermalas ceļiem vai Tartu, uz Johvi vai Narvu un tad aptuveni gar jūras krastu atpakaļ. Labas maršrutēšanas iespējas un apskates objektu kopums. Lielo riņķi, noteikti, mēģināšu izbraukt, tuvākajos gados. Šogad- nē.
 
Retais
aivarsz rakstīja:

[quote]Retais rakstīja:

Lai tēma neaizmirstās, es viņu bisķiņ AP Grin

Igaunijā ir vieta, kur daudzi mani draugi bijuši, taču es neesmu bijis. Tas ir tas slavenais AHHAA zinātnes centrs iekša Tartu.

Pietiekošu gribētaju un varētaju skaitu Polijai šogad gan laikam nebūs..Grin[/quote

Valga, Viru, Tērbata (Tartu) un reģions, Vilandi, kā arī Pērnavas apkaime ir labs mazais aplītis. Ko redzēt un paskatīt ir. Kāpēc nē? Ir interesantas apskates vietas, var atrast arī jaukus, dabasskatiem bagātus un reljefus ceļus. Provējiet. Lielāks aplis- ap Eesti robežu. Gar Veclaiceni prom uz Peipusu, tad gar ezermalas ceļiem vai Tartu, uz Johvi vai Narvu un tad aptuveni gar jūras krastu atpakaļ. Labas maršrutēšanas iespējas un apskates objektu kopums. Lielo riņķi, noteikti, mēģināšu izbraukt, tuvākajos gados. Šogad- nē.


Peipusu ar gribētos.

Es te tagad fantazēju ko nākamajam gadam, jo šogad nesanāks. Ir tādas idejas kā Karēlija un Karpati. Kāds no Jums ir bijis uz vienu vai otru?
 
Iet uz forumu: