Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Jawa Kurzemē 2016.
AldisK
Galīgais saraksts.
Ēdināšanas skaits ir pieteikts. Ja kāds vēl atmostas ēdināšanu negarantēju.

Dalībnieki:
1. AldisK + 1cilv. =2cilv. (samaksāts)
2. AivarsZ+1cilv. =2cilv. (samaksāts)
3. Kauko +5cilv. =6cilv.
4. Poļu kluba pārst. =2cilv.
5. Palsmanietis+ 1cilv.
6. Angļu kluba pārst. +1cilv. =2cilv.
7. Pēteris (samaksāts)
8. Rich+1cilv. = 2cilv. (samaksats +ziedojums)
9. Siguldietis+2=3 (samaksats)
10. Retais (samaksats)
11.Kaarlis. (samaksāts) + 1 ar moto + 1 = 3
12.Otomars (samaksāts)
13. Mediņu banda no Jelgavas 3+1
14. Aigars - 1 gab.(smaksāts)
15. Spiker (Mārtiņš) +1 pieaugšais +1 bērns (samaksāts)
16. Aigars_R (samaksats)
17. Uldens +2=3 (samaksāts)
18.Morgans +2=3... (samaksats)+1=4
19. Immz+1= 2 (samaksāts
20. Oilmaster (Samaksāts veikalā 25 EUR) + 2 palīgi
21. Dzintars +1
22. kaasiits3 1cilv. (Samaksāts)
23. Vecaiss +1 (samaksāts)
24. PinkuJanis +1=2 (Samaksāts veikalā 25 EUR)
25. Kergers +2=3 Samaksāts)
26. Guntis +1=2 (samaksāts)
27. Erix +
28. Gints + 1 (Samaksāts veikalā 50 EUR)
29 Armands+1
30.Guntis(ursus) Samaksāts)
31.Gerhards +Marite= 2cilv. (Samaksāts +Ziedojums)
32.Gundars+1 (samaksāts+ ziedojums)
33. Arnis Tomas+1
34. Andris Puga +1
35. ArnisG (samaksāts)
36. Raimonds +1 (samaksāts)
37. Edgars / Rechijs (Samaksāts)
38. AigarsZ +līdzbraucēja (samaksāts)
39. Ojārs Ārstenieks (samaksāts)
40. Aleksejs + 1
41. Jānis Š. +1 (Samaksāts veikalā 50 EUR)
42. Kārlis Dāvids + 1(Spiker) (Samaksāts)
43. Bizits + bērns (samaksats)
44. Jānis+ 1 (Samaksāts veikalā 50 EUR)
45. Ervīns (samaksāts veikalā 25 EUR)
46. Gatcha211+1 (samaksats)
47. andrew_77+ bērns Sanaksāts)
48. voldis+1+2bērn (Samaksāts veikalā 50 EUR)
49. Vilcins (Samaksāts veikalā +25)
50. EdgarsK +1
51. Iesahcehjs+1 (samaksāts)
52. Bargais +1 (samaksāts)
53, UUlens +1=2 (samaksāts)
54. Dezinfektors +1=2cilv
55. Gacans (samaksāts)
56. Konuss
57. Juris (Samaksāts)
58. Iveta (samaksāts)
59. Denis Estonia
60. LaimonisR (samaksāts veikalā 25 EUR)
61 Andis +2 (samaksāts alus)
62. Oltimer +4=5 n o Daugavpils (Oltimer+Valera) (samaksāts 50EUR)
63. Virgis +2 Mažeikai.
64. Panevežus 12 moto + 5=17
65. Edmunds (Samaksāts veikalā 25 EUR)
66. Zigis M
67. Modza (25 EUR samaksāts veikalā)
68.Valdis no Madonas+1=2cilv. (samaksāts)
67. Māris G + 3 cilv.
68.gacha2 (samaksāts)
69. Jānis +1 (Samaksāts veikalā 50 EUR)
70. Aldis +1 (Samaksāts veikalā 50 EUR)
71. Kaspars (Samaksāts veikalā 25 EUR)
72. RaimondsB
73. Treners (samaksāts)
74.ImantsLG
75.Andris (samaksāts)
76. Markins7773 (samaksāts) Maris Skrabis)
77.Pinku Reinis+1=2cilv (samaksāts)
78. Jānis (Samaksāts veikalā 25 EUR)
79. Dans. (Samaksāts veikalā 25 EUR)
80. Lukas (Čehija) +2
81. Mārcis
82. Beļakovs
83, Dalgo+1=2.
84. Naziic
85. Kaspars Kronpuš+1=2cilv.
86. Arķoms
87. Arčijs
88. Gusts (samaksāts)
Labojis AldisK uz 29-07-2016 06:51
 
AldisK
Vēlreiz atgādinu, ka ēidiņāšana ir pieteikta un es nevaru ik pa brīdim zvanīt un lūgt pielieciet vēl pāris personas. Pieteikšanās laiks bija pietiekami ilgs.
 
AldisK
Gribētu atgādināt, ka pasākums notiek brīvā dabā. Apkārt koki, krūmi, zāle, odi, dunduri un ērces. Tie, kuriem šie faktori rada uztraukumu, padomājiet par kādiem aizsardzības līdzekļiem.
Tāpat pasākuma vietai visapkārt ir ūdens. Ir iespēja makšķerēt. Variet ņemt līdzi peldkostīmus un peldēties. Tie kam līdzi bērni, neatstājiet bērnus bez uzraudzības. Ja kāds no pieaugušajiem pēkšņi kļūst par par bērnu, esiet uzmanīgi uz ūdens. Rallija galapunktā pie kafejnīcas Nāriņa ir labiekārtots peldbaseins ar lekšanas torņiem. Brīvais laiks būs. Var peldēties un lekt, bet nepārvērtējiet savas prasmes.
 
oilmaster
Sveicieni aktīvajiem JAWA/CŽ draugiem!
Pasākums tuvojas un izskatās, ka būsim kuplā skaitā. Smile
Liela daļa brauc uz pasākumu piektdien. Tāpēc piektdien dienas un vakara gaitā būs Rokeris un TV3 grilēšanas šova «Ar gardu muti» vadītājs Ints Bekers ar saviem mājas kūpinājumiem (žāvēti vistas spāriņi uc.). Pie alus būs iespēja iegādāties garšīgu "zaceni"!!Grin
 
gacans
labasdienas ,vai kāds rīt no rīta ar brauc uz Sabili ,vai visi jau šovakar būs aizbraukuši .ja kas, mēs ar divām Jawām ,rīt 7.00 izbraucama no Gaujas .Ja kāds brauc ap to laiku no Saulkrastu puses ,var laist kopā .lai jautrāk .....
 
Eduards
Sveicieni visiem gada ievērojamākajā pasākumā no Ēģiptes ostas Adabija, Sarkanajā jūrā.
20160728_230108.jpg
 
Guntis
Fantastisks pasākums.
Paldies Aldim,palīgiem,sponsoriem ! Smile

P.S. tagad es zinu kur ir Ēģipte Pfft Un alus pudele man saplīsa rokās... UZSPRĀGA. Pastāstiet vai vismaz bija garšīgs Sad šito skādi Sad es par speciālo alu Sad
Labojis Guntis uz 31-07-2016 21:28
 
ImantsLG
Plkst.17:00 veiksmīgi esmu finišējis. Nobraukti 817 km. LIELS PALDIES Aldim un viņa ģimenei par interesanto pasākumu. Tas bija veiksmīgi izdomāts un noorganizēts. Paldies pārējiem Jawa/Čz faniem par jauki pavadīto nedēļas nogali.
 
Retais
Es arī pirms laiciņa ieripoju mājāSmile Nedaudz ķibele bija, ka šoreiz mocis ķīli norāva uz brīdi. Tāpat kā Ričam uz Munameģi braucot, tā kā sāka zvanīt, un gurdenāka Jawa paliek. Gribēju piestāt, bet mocis to izdarīja pats. Pēc kādam 10 min, viss pilnīgi ok, likās, ka pat patīkamāk iet kā līdz šim.

Kopumā pasākums kā vienmēr bija brīnišķīgs, lielais PALDIES Aldim & citiem, kuri piedalījās pasākuma organizēšanāSmile Kompānija un atmosfēra - SUPER Smile
 
gacans
Guntis rakstīja:

Fantastisks pasākums.
Paldies Aldim,palīgiem,sponsoriem ! Smile

P.S. tagad es zinu kur ir Ēģipte Pfft Un alus pudele man saplīsa rokās... UZSPRĀGA. Pastāstiet vai vismaz bija garšīgs Sad šito skādi Sad es par speciālo alu Sad
Protams,paldies Aldim un viņa komandai, Dzirnu saimniekam,kā arī visiem Jawa,ČZ draugiem par superīgo pasākumu !!!
Man ar alu noveicās,tiku brīdināts ,ka varu līdz Gaujai neaizvest,ieliku drošības pēc plastmasas maisā un maisu somā,visu ceļu alus par sevi atgādināja spiežoties pret muguru,mājās alus tika prātīgi izņemts un ielikts ledusskapī nomierināties ...viss ok !!!
Jā laikam jau alus nedraudzējas ar tiem , kas pasākumu pamet pirms laika !!! Grin
 
Rich
Ir aizvadīts kārtējais superīgais JAWA/CZ pasākums. Paldies Aldim ar ģimeni par šī foršā pasākuma organizēšanu, paldies JAWA KLUBS LATVIJA vīriem, kā arī visiem kas pielika palīdzīgu roku šā pasākuma veidošanā. Ir tikai viena problēma - tik ilgi gaidīts, ātri beidziesWink, bet tā ir labu pasākumu "slimība"Grin.
Par nepatīkamo - vajadzētu padomāt par dažu kadru disciplīnu!!!! Domāju par to jāspriež JAWA klubs biedriem.
 
rechijs
patiešām foršs pasāciens, paldies visiem Smile
disciplīnu vienmēr kāds neievēro...
Vai ir kāds apkopojums ''datu analīze''
°cik kopumā motociklu bija,
Vecākais motocikls, jaunākais motocikls, populārākais pārstāvētais modelis, utt? Anketās jau visi rakstījām šo info Smile
Dikti gribētos redzēt kādu kolonnas brauciena video Smile
 
andris-777
rechijs rakstīja:


Vai ir kāds apkopojums ''datu analīze''
°cik kopumā motociklu bija,
Vecākais motocikls, jaunākais motocikls, populārākais pārstāvētais modelis, utt? Anketās jau visi rakstījām šo info Smile
Dikti gribētos redzēt kādu kolonnas brauciena video Smile



Pilnīgi piekrītu Smile gaidu ar nepacietību
 
AldisK
Būs mazliet jāpagaida. Man jau vēl pasākums nav beidzies. Vēl man jāsadara visi gali, jāatdod aizlienētās mantas, jānorēķinās ar visiem piegādātājiem, u.t.t. Būs arī viens video no Kandavas krustojuma, bet mazliet vēlāk. Arī Dronam vēl jāsamaksā un jādabū video. Tad es tikai varēšu atvilkt elpu un kaut ko apkopot.
Labojis AldisK uz 01-08-2016 13:50
 
AigarsZ
Paldies par pasākumu,bij supper.
 
bargais
Pasākums labs. Man patika.
epuri nost Alda un viņa ģimenes priekšā!
Paldies visiem čaklajiem rūķīšiem, kas palīdzēja pasākuma veiksmīgai norisei.
Protams, bija arī šādi tādi trūkumi, bet par to vēlāk. Vismaz būs uz ko tiekties.
Bildes no mana ziepjutrauka var iegūt šeit: https://failiem.lv/u/agzeasta#_
 
IvarsZ
Paldies par pasākumu! Bilžu atskats: +++ https://flic.kr/s/aHskFyCQ6H+++bildes
Lapā var atrast bildes arī no Retro tūrista u.c. pasākumiem
Labojis aivarsz uz 02-08-2016 00:49
 
morgans
Paldies Aldim ar palīgiem. Pasākums kā vienmēr labsss! Šeit arī dažas bildes https://failiem.lv/u/xkgdacjk#_
 
AndisL
Paldies visiem par jauko pasākumu! Aldim personīgi pateicos no rīta prom braucot. Brīnišķīga daba. Lai arī pirms gadiem trīsdesmit šis tas bija redzēts, tagad izskatījās pavisam citādi. Paldies saraksts jau garu garais cik daudzi tika iesaistīti svētku rīkošanā. Matkules orķestris ar jauno talantu piesitienu kā parasti līmenī. Eduardam paldies par alus darīšanas organizēšanu, un kolēģiem kuri piedalījās, kā arī Arnim par smukajām alus etiķetēm un Aivaram par druku! Cerams, ka tie kas izlēma aliņu vest mājās arī aizveda veiksmīgi. Alus ir pilnīgi dabīgs bez nekādas apstrādes, tāpēc nenoturīgs. Paldies kolēģiem no Gaujas par jauko vakaru un mājupceļu kopā!
 
turists
Neciešu šitos pasākumus!! TIK LABI, KA NAV LAIKA PAGULĒT!
 
Iet uz forumu: