Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Mana 634 1975g.
Laacis_ar07
Vakar pavērtēju pirkumu,,un atklāju ka ir braucami ikdienai abi rati,nevar tie pretendēt uz super izstādes variantu,bet braukt ar tiem vēl var ilgi un tālu! dzinējs ir,bet kad min pedāli vienā stobrā ir kompresija otrs laiž,,gar galvuGrin Akumulatora kaste laba,gaisa kaste arī,zvaigzne, aizmugures amīši.,bāka un dubleķi.Ir arī ķēžu sargi un jauna ķēde.priekšas amortizatoru glāzes- galīga rūsa, izpūtēji=0.Ir deficītais tā modeļa gaismas slēdzis,stūre laba ātrā ručka no minskas???(jābūt lēnajai kā 360)Noberzīšu ar ķīmiju un augstspiedienu(karsto)un pirms jaukšanas šķilšu! Doma ir taisīt 634 01,ar dzinēju 634 05,ķirseni ar lielo lampu.(nasing special)
P.S.un vēl, Krāslavā vienam darba biedram ir 634 05,viņu arī parāvu jawu pulciņā,jaunnedēļ vedīsim šurpu tur viss esot braukšanas kārtībā!(bija 92gadā)Grin
bild_009.jpg
 
AigarsZ
kad nomazgās,jau būs labāks skats uz visu
 
Laacis_ar07
Šovakar nomainiju galvas blīvi vienam cilindram(bij izpūsta,,jo no paranīta)un sapumpējis benzīnu uzšķīlu ar! dzinējs strādā labi pat tukšgaitā,kā brīnums blīvslēgi turās,,lādēšana ir gaismas un pagriezieni arī deg,stops darbojas! Var gandrīz retrotūristā maukt!Grin,bet ja godīgi darba tur daudz,,pagaidām tāds Latgales variants vien ir!
bild_007_2.jpg
 
Vilcins
Kapec Latgales variants?
Latgale savadaki moci?Grin
Labojis Vilcins uz 28-01-2016 08:55
 
Laacis_ar07
Vilcins rakstīja:

Kapec Latgales variants?
Latgale savadaki moci?Grin

Man darbā bij praktikants no Maltas,kad es atdzinu toreiz(2012g)634 jawu komplektā,viņš prasija kas tas par moci,,teicu jawa.Kad noņēmu dubļubleķus un bardačokus,,viņs iesaucās,,voo vot tā ir jawa,tagad atpazinu,,vēl viņš minēja ka komplektam man pietrūkstot automobiļa akumulators kas piesiets uz bagažnieka,,vai saīsinot sēdekli pasažiera vietā! tā man tas iespaids par latgolas jawu radās!Wink
 
Guntis
Vienalga Latgaliešiem uzbrauciens nevietā...
 
Laacis_ar07
Guntis rakstīja:

Vienalga Latgaliešiem uzbrauciens nevietā...

Es pats skaitos latgalē! mākam par sevi pasmieties ,,vēl!
Labojis Guntis uz 28-01-2016 20:44
 
Vilcins
Tiesi taGrin
 
Guntis
-Mans draugs nenopietns cilvēks-

pasmieties par sevi ir liela māka Smile
 
Laacis_ar07
Labdien,Uzliku jaunus klusinātājus(no veikala cigārus),,pazuda labā jauda!kādi komentāri?
 
Kaarlis
Tas ir tas, ko es visu laiku bļaustos! Šie izpūtēji ir otrie sūdīgākie aiz vecenes zivsastēm. Labi izskatās, klusi strādā un tas arī viss. Gribi normāli braukt- domā kā pārtaisīt. No standarta detaļām vislabāk strādā daļēji piesmieti 638 izpūtēji. Ja gribās ko vairāk, jātaisa pilnīgi no nulles. Pārējie ir pilnīgi mēsli.
Es gan esmu atkodis kā šo lietu risināt. Problēmas labojums darbojās aptuveni mēnesi, tad procedūra jāatkārto.
Labojis Kaarlis uz 17-06-2016 13:29
 
andrys
Kaarlis rakstīja:


Es gan esmu atkodis kā šo lietu risināt. Problēmas labojums darbojās aptuveni mēnesi, tad procedūra jāatkārto.


Risinājums ar virpas skaidāmWink ?
 
oilmaster
Risinājums ir rakstīts JAWA manuālī. Klusinātāji pēc noteikta laika ir jātīra pie motocikla apkopes. Man 634 6500 km. Eļļa Motul 510. Viss tīrs.
 
Kaarlis
Laacis_ar07 rakstīja:

Labdien,Uzliku jaunus klusinātājus(no veikala cigārus)

Izskatās, kāds nelasa visus uzrakstītos vārdus. Kāpēc jauniem būtu jāveic apkope? No manis komentārs drusku vēlāk.
 
Kaarlis
oilmaster rakstīja:

Risinājums ir rakstīts JAWA manuālī.




Sorry, bet gadiem ar milzīgu lūgšanos gaidu no oficiālā pārstāvja manuāļus. Runa neiet pat par tādiem niekiem kā apkopju grafiki... Un specifikācijas....
Labojis Kaarlis uz 17-06-2016 23:59
 
Laacis_ar07
Labdien,Tēma nebij provokācija uz kašķi!Grin
Jau sen bij zināms,ja izvaro klusinātāju iet nedaudz labāk,toties trubā aiziet vairāk degvielas.
Ja salīdzināju ar pabrauktu jawa dzinēju,kuram virzuļa spēle ir nedaudz vairāk par 1/10daļu,tad sapratu ka tā ar visiem skaļajiem trubām netiek klusajām līdzi.
Pēc 30km pa grunti!
detaas_190.jpg
 
Laacis_ar07
Mēģinu sagatavot retrotūristam,vēl tikai jāizņem nr.no csdd un jāveic t.apskate,bagažnieks jāpieliek!
detaas_191.jpg
 
Rich
Gribi nomaskēties, lai nevaram izsekot.....Grin
 
Laacis_ar07
Vakar beidzot dabuju mīksto aizmugures ratam . senā lapiitaa kamera (80tajos) nobrauca 1550km.
Labi ka tas notika 500metrus no riepu servisa!
 
Kaarlis
Tā iemesla dēļ pat veselas seno laiku kameras nežēlojot metu misenē. 1500 km resurss nav tā čakara vērts. Daudzkārt pārbaudīts uz savas ādas.
 
Iet uz forumu: