Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Mana 634 1975g.
kergers
Kad pirms gada sakrāmēju moci, tad uzreiz uzliku jaunu mitas riepu pakaļgalā, jo donoram abas gumijas bija uzliktas 3,25. Priekša tika atstāta vecā Barum ar domu kādudien nomainīt. Šosezon uzsākot braukt izspieda pāris tik riebīgas pumpas, ka uzreiz nedomājot tika arī tas nomainīts. Tā gumija ir veca, kokaina un neparedzama. Arī paši kordi var jau būt skaidās, jo nav zināms kur un kādos apstākļos gumija ir šos daudzos gadus atradusies. Tagad, kad pieredze iekrāta, tad nākotnē nedomājot uzreiz mocim būs virsū jaunas gumijas. Nedod dies braucot lielākā ātrumā aizies pa gaisu. Tīri intereses pēc - kādi ir argumenti braukt ar vecām riepām ( lai arī viņas būtu nelietotas ) ? Autentiskums? Raksts? Labsajūta, ka pieturamies oriģinālam?
 
Laacis_ar07
Konkrēti man bij tā,kad biju gatavs pirkt jaunas riepas(pirms retrotūrista) veikalā viņu nebija.
Tā kā man ir vairāki braucamie, tad tagad vizinos ar 360 kur ir jaunas riepas.Es darbos esmu pastāvīgin aizņemts un dzīvojot no Rīgas 150km.nevaru izsekot kad tur ir tādas(mitas H-03)riepas.
Tagad būs jāatliek uz citu gadu.jo: sommer caput! Un kad nevajag braukt ar moci,nauda arī citam dzīves gadalaikam vajadzīga!Wink
 
Laacis_ar07
Atradu (ar foruma biedru palīdzību) pieeju riepām,27euro ar piegādi darba vietā.Jau apaavu ratus!
Ari otram mocim uzdegumu nav
20161023_171418.jpg

Labojis Laacis_ar07 uz 23-10-2016 17:19
 
Rich
Un to plaušmaizīti blakus noliki ar mērķi - visu vajag darīt ar prātu un pīpēšanuGrin.
 
Laacis_ar07
Jau 38 dienas ar jawa,634 75g,(ekoloģiskā zaļā),automobīlim skate beidzās 21 06. Līdz septembrim jānoturās!
 
Kaarlis
Laacis_ar07 rakstīja:

Jau 38 dienas ar jawa,634 75g,(ekoloģiskā zaļā),automobīlim skate beidzās 21 06. Līdz septembrim jānoturās!

Neatbalstu filozofiju! Vismaz līdz novembra vidum. Grin
 
Iet uz forumu: