Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Vilcins jawa 638-5-00
otomars
rechijs rakstīja:

Vilks
Kad plāno krāsot?
Vispār pats pūtīsi?


Cerams ka puutiis ,nevis ar rulliitiGrin
 
Vilcins
Varu ari ar rullitiGrin
Bet ja nopietni tad putis ar pistoli cilveks kas mak to darit.
 
Vilcins
Vakar jawai tika veikta tehniska apkope,jau laicinu bij kautkads grabulis iemeties labaja cilindra,tiesi dzinejam stradajot tuksgaita,nenormali krita uz nerviem,slodze skanas nebij.
Tatad,nomainiju klanim augsa visresnakas adatinas ar sarkano markejumu pirkstus,saliku jaunus gredzenus,un veicu vel sadas tadas izvirtibas.

content32-foto.inbox.lv/albums/a/atamansvilks/jawa/IMG-20160719-193407.sized.jpg

content32-foto.inbox.lv/albums/a/atamansvilks/jawa/IMG-20160719-192049.sized.jpg
 
Vilcins
content32-foto.inbox.lv/albums/a/atamansvilks/jawa/IMG-20160719-162855.sized.jpg

Finals tads,motors strada klusu,un ir palicis atsaucigaks uz gazes rucku
 
Vilcins
Sodien Rigas motormuzes sadarbiba ar CSDD iedeva klautkadu papiru un bleka loksni ar cipariem virsu,teica,se un neradies te 5 gadiGrin

content32-foto.inbox.lv/albums/a/atamansvilks/jawa/IMG-20160720-151944.sized.jpg

content32-foto.inbox.lv/albums/a/atamansvilks/jawa/IMG-20160720-150348.sized.jpg
 
Rich
Ar to arī apsveicam, Sabilē būs jāuzstājās Wink..... cerams kad zini numurzīmes ciparu un trauku attiecībuGrin
 
edmunds
Apsveicu Smile
MC Wild Hogs!
 
Kaarlis
Vilcins rakstīja:

Vakar jawai tika veikta tehniska apkope,jau laicinu bij kautkads grabulis iemeties labaja cilindra,tiesi dzinejam stradajot tuksgaita,nenormali krita uz nerviem,slodze skanas nebij.
Tatad,nomainiju klanim augsa visresnakas adatinas ar sarkano markejumu pirkstus,saliku jaunus gredzenus,un veicu vel sadas tadas izvirtibas.

content32-foto.inbox.lv/albums/a/atamansvilks/jawa/IMG-20160719-193407.sized.jpg

content32-foto.inbox.lv/albums/a/atamansvilks/jawa/IMG-20160719-192049.sized.jpg

Vispār pieņemts amatieru triks. Parasti pēc šādas procedūras blaķeņu īpašnieki meklē sabojāto cilindru vietā jaunus vai meklē risinājumus kļūdu labošanai. Un tas nav vienkārši. PfftGrin
 
Vilcins
Karli,tu varetu pastastit sikak kas tur sabojats,nevis noriet ka suns no budas,tris reizes un pazust.
 
AigarsZ
Varbūt informācija tik slepena,ka nedrīkst atklāt Grin

P.s mani ar tas intresētu,kas ir veikts nepareizi un kā ir jābūt pareizi!
 
Kaarlis
Vilcins rakstīja:

Karli,tu varetu pastastit sikak kas tur sabojats,nevis noriet ka suns no budas,tris reizes un pazust.

Rējienus neskaitiju! Grin
Gūgle un kalkulātors tev varētu palīdzēt. Pie viena varbūt kaut ko iemācīsies.
Viens no piemēriem: www.iwt.com.au/...orting.htm
Un te no citas puses: justyamahard350.com/...s/eric.htm
No šejienes neredzu izmērus un grādus, taču izskatās ka esi pazaudējis griezi maziem un vidējiem apgriezieniem. Solo mocim to nejūt, ar blaķeni gan totāli.
 
Vilcins
Labs ir,lai ta butu,bet man tur lidz portesanai ka lidz kinai rapus.
Es peilidzinaju esosos kasjakus skatoties ieplude,prieksa cuguna gabals pa pus perimetru 2mm torci,tas ir normali,ieplustot degmaisijumam,aiztute.
Un vel pielidzinaju tos visus nesmukumus,iepludes,izpludes lukam,oem nesmuko lejumuPfft
 
rechijs
Es savai 360 kautko līdzīgu izdarīju!
Pirms 354 blokus liku kopā palielināju ieplūdes kanālu no karbiķa tā, lai tie būtu lielāki nekā 360 blokam,
Attiecīgi arī ieplūdes lūkas cilindriem pārvīlēju pēc blokiem
Esmu diezgan apmierināts ar rezultātu, jo ar visu blaķeni pēc GPS 110 km/h var kurināt. (pēc spidometra 115) pat nedodot pilnā.
Pāris dienas atpakaļ uzliku vecos cilindrus ar virzuļiem, kuriem nekas nav darīts. starpība jūtama.
Jawa nu tā... 95 / turot pilnu ručku.
https://www.youtube.com/watch?v=pKiHlEaZIlw
 
rechijs
Tik jūs nedomājat, es nelecos Grin es nesaku ne labi, ne slikti Grin Smile
 
Kaarlis
Ja ņēmi nost tikai alumīniju tad viss kārtībā. ^38 vispār jāsāk ar šķībajām pārplūdēm. Puse no visa slēpjas tieši to šķībumā.
 
rechijs
par cik man bija 354 cilindri, tad tiem lūkas pārvīlēju tāpat kā 360
bildē pa labi 360 pa kreisi 354
[img]http://i64.tinypic.com/24vmfd3.jpg[/img] is not a valid Image.
 
Vilcins
Nepienāca pat ziemas svētki, ledus ir sakustējies, jāsāk kopā liksanas process.
content32-foto.inbox.lv/albums/a/atamansvilks/jawa/IMG-20161026-193945.sized.jpg
Labojis Vilcins uz 26-10-2016 21:09
 
Vilcins
Moca sarkanās ar nopūtās
content32-foto.inbox.lv/albums/a/atamansvilks/jawa/IMG-20161102-202730.sized.jpg
 
Vilcins
Process turpinās , tālākajām darbībām gaidu kravu no Čehijas
content32-foto.inbox.lv/albums/a/atamansvilks/jawa/IMG-20161124-WA0088.sized.jpeg
content32-foto.inbox.lv/albums/a/atamansvilks/jawa/IMG-20161126-155408.sized.jpg
 
Vilcins
Krava no Čehijas ir atbraukusi
content32-foto.inbox.lv/albums/a/atamansvilks/jawa/IMG-20161129-200108.sized.jpg
 
Iet uz forumu: