Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 3

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Jawa turismo
otomars
andrys rakstīja:

Kur ta tikai līdz pilsētai zem liepām.... Līdz VladivostokaiGrin, iespējams, ka konstrukcija ar laiku nebūs noturīga, sāks sulotFrown

metinaajumi turees,bet par stiprinaashanu pie raamja vajag padomaat,jo mazaa baaka pliisa no vibraacijaamWink
 
opozits
Kkas jādomā par stiprināšanu
 
Garausis
Tālu nav jāmeklē, apskati ČZ bākas stiprinājumus. Griezies pie lietotāja tūrists,visu pateiks priekšā,nav nekas jauns jāgudro.
 
aigars
Cjaw, visiem! Nedaudz no savas iepriekšējās dzīves - bākas priekša man ir kā 638 stiprināta, tikai nopietnāk, aizmugure - kā,634, bet papildus bāka guļ uz rāmja gumijas spilvena visā garumā, un arī abi platie vaigi no sāniem precīzi atbalstas pret rāmi ar gumijas spilvenu , lai sāniski nedrebinās , jo kādi nepilni 3 litri ir klāt ! Nu tā jau 8 sezonas.Izbraukti arī gandrīz visi Kaarļa dzezsneceļi... Var jau būvēt ko sirds kāro, bet kompānijā braucot jau visi pildās reizē...

Aigars Birzniekos.
 
otomars
Garausis rakstīja:

Tālu nav jāmeklē, apskati ČZ bākas stiprinājumus. Griezies pie lietotāja tūrists,visu pateiks priekšā,nav nekas jauns jāgudro.

apskatiju Frown uz cieto
content32-foto.inbox.lv/albums/o/otomars2/cz/20160207-213324.sized.jpg
vajag precizaakas noraades dot Grin
 
opozits
Kkas notiek
img-20200405-wa0032.jpeg
 
opozits
Platā bāka .
img-20200410-wa0013.jpeg
 
AldisK
Man būtu paticis tas pacēlums, kurš ir tām bākām vidū.
 
opozits
R21
img-20210302-wa0007.jpeg
 
AldisK
Rats labi. Bet manuprāt vajadzētu kādu citādu dubļubleķi. Šis kaut kā nezskatās.
 
opozits
Kādu dubļu sargu domā?
 
Gusts
opozits rakstīja:

Kādu dubļu sargu domā?


Aldis sakot, noteikti domāja par motocikla priekšējo spārnu.
Man arī šķiet, kad tas ir par zemu uzmontēts.... Bet kas ir termins "šķiet", Smile to mēs visi labi zinām...
ČZ 125 type 453/05
 
opozits
Par dubļu sargu sapratu kad priekšējais.
 
AldisK
Jā, par priekšējo. Tās jau manas individuālās domas, bet man gribētos kaut ko šitādu pie tā lielā riteņa. uzliec internētā jawa sixday bildes un papēti.
misc56.jpg
 
Gusts
AldisK rakstīja:

Jā, par priekšējo. Tās jau manas individuālās domas, bet man gribētos kaut ko šitādu pie tā lielā riteņa. uzliec internētā jawa sixday bildes un papēti.


Aldi, izskatās kad viņš tomēr stūre uz "bagger" stilu
ČZ 125 type 453/05
 
AldisK
Kä jau teicu, tās manas individuälas domas. Šo esošo bleķi ari manuprāt mazliet derētu pacelt uz augšu.
 
aigars
Cjaw, dubļinieks pats ir jāpārtaisa - jāizgriež gabals ārā - jātaisa plānāks un jāpieceļ nedaudz uz augšu, tā , lai neaizsez riteņa aploci, jāsalāgo proporcija ar riepu. Nu, bet tās ir manas domas , un nav mans mocis. Es kaut ko līdzīgu kombinēju , tāpēc arī komentēju.
Aigars Birzniekos.
 
opozits
Bija doma likt no 634-7 jawas dubļu sargu.
 
aigars
Liec kādu gribi , vienalga nederēs pa taisno , būs kaut kas jākombinē , jāpārtaisa...
Aigars Birzniekos.
 
Iet uz forumu: