Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Jawas Tirdziņš !!!
kapracis
Cenas saliktas daļām runājama vairāk ņems lielāka atlaide Smile
 
Guts62
Ja kāds skrūvē(atjauno) pirmo un vienīgo jawa?,var jautāt,ir daudz visādu detaļu no 559,360,634.spidometri tahometri,aizdedzes atslēgas.cenas simboliskas,.Atceros to laiku kad pirmo jawa skrūvēju,daudz visādu sīkumu trūka,nezināju kur ņemt! rakstiet PM.
 
kapracis
Pazeminātas cenas detaļām !!!! jo vairāk ņems tad vel atlaide būs diezgan steidzami tirgoju
 
kapracis
Tiešām nevienam nekas neinteresē ? Sad
 
kapracis
visu kopā pa 100eiro atdodu
 
klanis
Būtu labāk ēdisGrin
 
kapracis
Iespējama maiņa arī interesē Deltas diski ar riepam un kamerām abi divi hromēti normala stavoklī vel interese deltas oriģnalas ru4kas abas gan ar gāzes ru4ku un dubultbleķā gumija ja kādam ir šīs lietas un interese kādas no manām Jawas daļām varētu samainīt pret kautko Wink
Labojis kapracis uz 27-02-2016 00:26
 
Kaarlis
Man ir atlikumi no mopēda reanimācijas projekta, šis tas ir arī no tā kas tev interesē.
 
Dezinfektors
kapracis rakstīja:

...... dubultbleķā .......


Kas tas ir par zvēru un kāds izskatās? Cool
 
kapracis
Kaarlis rakstīja:

Man ir atlikumi no mopēda reanimācijas projekta, šis tas ir arī no tā kas tev interesē.


Atsūti bildes vrb kādas ja ir tas kas man interesē un tev interesē kada no manām daļam varētu ko samainīt Wink
 
kapracis
10.03.2016 15:00 Būšu Rīgā ja kas interese varu paņemt līdz nr.25379140 Wink
 
kapracis
?? Kadam ir interese vel ??
 
bahmuc
kas ar virzuļiem?
 
Toms2019
Pārdodu Jawa 634 Jubilejas , 60 mm, 140 km/h, jaunu spidometra stikliņu, hroma aploci,gumiju, paneli , rādītāja adatiņu.
Slovāku ražojums.
img_6303.jpg
 
Iet uz forumu: