Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 4

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Viss par un ap elektronisko aizdedzi (VAPE)
Guntis
Es jau pašā sākumā liku uz -masu-.Tā būs atslēga problēmai.
 
AldisK
Gaidām Tavai epopejai rezultātus.
Vakar biju garāžā un nolēmu pārbaudīt savu 360, kurai ir 12V vape. Tukšgaitā spriegums ap 12.6V. Nedaudz uzgāzēgot ātri pieaug līdz 14.2V. Ieslēdzot visas gaismas, lukturi ir 50W halogēnspuldze, lēnāk, bet pie apgriezieniem arī sasniedz tos 14.2V.
 
Juris2
Man šādi uzvedās Vapes lādēšana
foto3.inbox.lv/...V-0401.mp4
 
dzintars
Piešķīlu šodien pēc 16 gadu stāvē savu 360to un nolēmu palūrēt ko ražo ģenertors un testeris arī man pie iedarbināta dzinēja rāda tādu pašu haotisku ciparu lēkāšanu ,pamēģināju apskatīies erī 638tajai ko šamēja ražo ,bet arī tur izrādījās tas pats abām ir oriģinālie ģeneratori. Vēl varbūt kāds var paskaidrot vai 360tajai ir ačgārna polaritāte ? Ar to es domāju plus uz rāmi mīnus pa vadiem. Biju sākumā pievienojis normāli ,bet tad nebija dzirksteles ,bet kā samainīju polus viss palika ok ,vai tas ir normāli?
 
Gatcha211
ar digitālo testeri šāda ciparu lēkāšana ir iespējama. jāmēra ar analogo. Jā 360tajai pluss ir uz rāmi.
 
gacans
Kāds vairs mūsdienās analogais ,un domāju ka daudzi pat nemāk ar analogo testeri vairs strādāt ,nekādu problēmu , lādēšanas gan autiņiem, gan močiem mēru ar digitālo testeri ,viss smuki un saprotami . Varbūt nava pareizi sprieguma veids izvēlēts testerim ,vai arī pats testers kautkāds ne tāds .....nu protams arī sistēma kuru mēri var būt kleina ....,ja kas, pāris dienas atpakaļ mērīju 12v vapi ,nekas nelēkā, un pie apgriezieniem stabili 14,4 v !!!
 
bilderis
forum.jawaold.su/...mp;start=0

Par cik nē esmu spēcīgs rus valoda varbūt kāds var šo pasākumu pakomentēt ?
Labojis Guntis uz 29-06-2015 09:23
 
Guntis
WAPE jáméra ar parasto testeri,elektroniskais uzvedās dīvaini.

Dīvaina arī ir WAPE spēja šupot digitālo testeri. Izstarot/raidīt traucējumus.

P.S. no PRC tika pasūtīts motociklam pulkstenis+termometrs(digitālais).WAPE traucējumu dēļ viņa uzstādīšana -misija neiespējama-.Irīce jau pie ieslēgtas aizdedzes vnk sajūk prātā.

Tas pats pulktenis/termometrs uz Suzuki uzvedas NORMĀLI,un digitālais testeris mērot Suzuki spriegumu uzvedas normāli/adekvāti.
 
Guntis
bilderis rakstīja:

forum.jawaold.su/...mp;start=0

Par cik nē esmu spēcīgs rus valoda varbūt kāds var šo pasākumu pakomentēt ?


tu būsi pionieris,gaidam no tevis atskaiti.karodziņš tev rokās.

P.S. normāla auto elektroniskā aizdedze.
 
Juris2
Mērijumu veicu ar 3 dažādiem multimetriem- vissi lēkā , pēc brauciena akb spriegums ir 12.3V , maz...

nu bet es saku ka ar parasto...

a tu - v grečeskom zaļe,v grečeskom zaļe- ...
Labojis Guntis uz 30-06-2015 00:26
 
gacha2
AldisK rakstīja:

Gaidām Tavai epopejai rezultātus.
Vakar biju garāžā un nolēmu pārbaudīt savu 360, kurai ir 12V vape. Tukšgaitā spriegums ap 12.6V. Nedaudz uzgāzēgot ātri pieaug līdz 14.2V. Ieslēdzot visas gaismas, lukturi ir 50W halogēnspuldze, lēnāk, bet pie apgriezieniem arī sasniedz tos 14.2V.


Sveiki. Nav kādu laiku nekas rakstīts. Epopeja beidzās ar to, ka tika nomainīts viss, ko vien var nomainīt, arī pats magnēts - nekādu izmaiņu. Tad, kā pēdējais variants, tika paņemts citas markas akumulators - pavisam cita lādēšanas rādītāji. Tukšgaitā uzgāzējot uzkāpj ātri uz 14.3, slodzē īsti nē, bet tā kā Kārļa akumulators tika izņemts no Jawas, kura ilgāku laiku bija stāvēju, domājams, ka tas vēl bija nosēdies. Nopirku YUASA akumulatoru, uzliku, nobraucu 200km no Rīgas uz Alūksni ar ieslēgtām gaismām, akumulators liekas, ka ir ok ( nebija ar ko pamērīt).

Īsti nav skaidrs, kas varētu būt vainas jaunam akumulatoram, īpaši, ja ir Wape, bet nu acīm redzamais neticamais, lādēšanas parametri mainījas nomainot akumulatoru.
Iepriekšējais bija "4Ride" ar 5Ah.
 
Guntis
JA ! akumulātorā tuvu īsslēgumam,tad par ko brīnīties?

Diagnoze internetā.kā likums ir ....
 
rokerz
Sveiki cilvēki!
Nesen uzliku savai 634 Jawai (jubiļeika) Vapi (bez jebkādas regulēšanas), mocis lec labi, tik strādā viens cilindrs, otrs uz lielākiem apgriezieniem ik pa laikam kaut ko izšauj. Abas sveces dzirksteļo kā trakas Smile tam cilindram kas nestrādā, svece paliek slapja. Visticamāk, ka viss jāsaregulē, bet nav neviena mērinstrumenta ,kā arī pieredze nulle. Vai man kāds var atbraukt uz garāžu (Rīga, Mangaļi) palīdzēt saregulēt Vapi??? Būtu ļoti pateicīgs! Vasara jau pilnā sparā, bet es vēl garāžā...

Dainis
29334994
 
edmunds
Guntim (Ursusam) tur blakus ir garāža, uzraksti PM viņam.
MC Wild Hogs!
 
Guntis
edmunds rakstīja:

Guntim (Ursusam) tur blakus ir garāža, uzraksti PM viņam.


Ir dažādi Mangaļi Grin

!!! Mēs tiešām esam PRIEDĒ (kooperatīvs)!!! nekad viņu tur nebiju redzējis... Grin
 
rokerz
Ir ir īstie Mangaļi! Paldies visiem, Guntis sazvanīts, nu izskatās ka darbi ies pilnā sparā, vai otrādi, izbrāķēs man moci Smile
 
edmunds
Nujā, īstam restauratoram no Tavas technikas iedegtos acis, jo ja grib novest līdz pilnībai, tad jāmaina ļoti daudz kas.
Bet dzīve jau sastāv no izaicinājumiem un garām ziemām Smile
E.
MC Wild Hogs!
 
Spiker
Sveiki!

Variet, lūdzu, ieteikt, kā veikt defektāciju VAPEI? Lieta tāda, ka rodas dzirksteles pārrāvumi-tad ir un tad nav! Pirmā doma bij sveces, bet ieliekot jaunas sveces, nekas nemainās! Tad ņēmu rokās veco laiku metodi-pirkstu. Tas pats-brīžiem dod pa nagiem, brīžiem kurbulē cik gribi un nekā! Pārbaudīju vadu savienojumus-štekerus, svečvadus - viss o.k... Lūdzu iesakiet kaut ko, citādi atkal rādās Retrotūrists atkal man atkrīt.... Angry
 
Guntis
Tiec uz jawa.lv.Paņem -indukceni-samaini vietām,notestē.
 
Kaarlis
Spiker rakstīja:

Sveiki!

Variet, lūdzu, ieteikt, kā veikt defektāciju VAPEI? Lieta tāda, ka rodas dzirksteles pārrāvumi-tad ir un tad nav! Pirmā doma bij sveces, bet ieliekot jaunas sveces, nekas nemainās! Tad ņēmu rokās veco laiku metodi-pirkstu. Tas pats-brīžiem dod pa nagiem, brīžiem kurbulē cik gribi un nekā! Pārbaudīju vadu savienojumus-štekerus, svečvadus - viss o.k... Lūdzu iesakiet kaut ko, citādi atkal rādās Retrotūrists atkal man atkrīt.... Angry

Zinot to, ka pirms remonta tev ar aizdedzi viss bija kārtībā, ieteiktu meklēt tur, kur pats esi kaut ko darijis. Pārbaudi arī sensora atstarpi starp magnēta izcilni un sensoru. Sprauga nedrīkstētu pārsniegt 0,6 mm. Ja mocis stāvējis lietū iespējams arī pie vainas mitrums indukcijas spoles štekerī. Pārbaudi vai atvienojot zilo vadu arī ir tas pats.
 
Iet uz forumu: