Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Viss par un ap elektronisko aizdedzi (VAPE)
AldisK
Man kaut kā dzīvē diezgan bieži ir bijis, ja kaut kas neiet vai nojūk uz pirmo reizi, parasti tam seko vēl kaut kāda nebūšana. Pirmā nebūšana ar šo Vapi bija, ka nebija nokomplektēts ar pareizo mazo releju, kurš saslēdz indukciajs spoli uz masu, nopirku auto veikalā citu ar pareizi saslēgtiem kontaktiem. Tā kā kārtējai Merfijs, un jāsāk kļūt māņticīgam.
 
Guntis
559 uzprasījās uz WAPE Sad
nu ko Sad
 
turists
Guntis rakstīja:

559 uzprasījās uz WAPE Sad
nu ko Sad


Domāju, ka dēļ viena defekta nav gluži pareizi viņu pavisam norakstīt. Katram tak var kas gadīties. Bez tam oriģinālā aizdedze vispār ir viena mūžīga galvassāpe.
 
strafer
Tad kad es krāmēju kopā iegādāto VAPI, pamanīju ko interesantu... Attēlā apvilktajam štekerim atšķīrās vadu novietojums abu štekeru galos... Tāka īsti muļķu droša padarīšana tā īsti nav... Smile Jāseko līdz visam, stellējot virsū VAPE... Pfft
72xr_apvilkts.gif
 
aivarsz
Stāsts par manu Jawa krusttēvu Ivaru. Uzlika to Wapi, pārbaudīja ar stroboskopu un konstatēja, ka tā nu vis nevar likt. Nobīde 7mm, pārurba caurumus devējam un lika tomēr savādāk. Tas tā, informācijai, jeb viela pārdomām.
 
Guntis
Kur un pie kā es varētu aizbraukt pārliecināties par aizdedzes pareizību? WAPE pareizību...
Jo tur nepietiek ar stroboskopu,jo kā sadalat riņķi pa grādiem?

Gribu abas JAWA pārbaudīt,bet jo īpaši - 360.
Labojis Guntis uz 15-05-2012 07:51
 
AZ63
Jā, ievilkās gan mums šis temats! Tikko atklāju vēl vienu detaļu. Shēmā, ko ievietojis strafer, komutatora korpusam jābūt uz masu, bet WAREs shēmā tā nav. Pārbaudīšu to vietu arī, kā tad īsti jābūt?
 
turists
aivarsz rakstīja:

Stāsts par manu Jawa krusttēvu Ivaru. Uzlika to Wapi, pārbaudīja ar stroboskopu un konstatēja, ka tā nu vis nevar likt. Nobīde 7mm, pārurba caurumus devējam un lika tomēr savādāk. Tas tā, informācijai, jeb viela pārdomām.


Un kāpēc nevarēja vienkārši pareizi uzsēdināt rotoru?
 
AldisK
turists rakstīja:

aivarsz rakstīja:

Stāsts par manu Jawa krusttēvu Ivaru. Uzlika to Wapi, pārbaudīja ar stroboskopu un konstatēja, ka tā nu vis nevar likt. Nobīde 7mm, pārurba caurumus devējam un lika tomēr savādāk. Tas tā, informācijai, jeb viela pārdomām.


Un kāpēc nevarēja vienkārši pareizi uzsēdināt rotoru?

Kātad var pareizi uzsēdināt rotoru? Rotors uziet uz kloķenes ass tapiņas tikai vienā stāvoklī.
 
Guntis
Mārci kur paliki,es kā Aldis gaidu kaut kādu nebūt paskaidrojumu.
Kā nepareizi var rotoru uzsēdināt uz kloķenes,ja tam ir tikai viena iespējamā pozīcija.
 
turists
Pavisam vienkārši, tapiņa ir jāizmet kopā ar oriģinālo aizdedzi! Smile Konuss ir pietiekami noturīgs salāgojums, lai bez viņas varētu iztikt.
Neesmu skatījies Raimonda pievienoto video, bet domāju, ka tur tam jābūt minētam, bez tam arī jābūt parādītam regulācijas procesam.
 
turists
Noskatījos no sākuma līdz galam, tur tiešām viss ir sīki un smalki parādīts.. atliek vien noskatīties un izdarīt tā pat.
 
aivarsz
Mūžu dzīvo, mūžu mācies. Bet tā tapa vieš sirdī papildus drošības sajūtu! Smile Arī rūpīgi noskatījos video no sākuma līdz galam. Bet, vītņu līmi lietojiet gan obligāti, lai neatvibrē papildus gļuki.
Labojis aivarsz uz 15-05-2012 22:53
 
strafer
heh... nu tauta... nu juus dodat... teema saakaas ar video par wape montaazhu un sekoja mans jautaajums par tapinjas izmantoshanu... aciimredzot liidz shim es biju vieniigais, kursh bija to video noskatiijies... Grin Grin Grin
 
aivarsz
JĀĀĀ. TEV IR 100% taisnība.
Video: Šausmīgi gari, vecs Scorpions skan fonā, montētājam trīc rokas, nervozums... Pirmo reizi izturēju 5 minūtes, tad slēdzu ārā, jo man tak ir tās Vape uzstādīšanas instrukcijas sakrātas kā Karlsonam tvaika mašīnītes... Stulbi, kaut kā sanācis. Bet, īstenībā, tas tak nozīme, ka vesela virkne ar Vapiskajiem Jawistiem brauc ar pilnīgi nekādu aizdedzi... Brauc un slavē. Smile
 
treners
To ka tā tapa jāmet ārā es arī nezināju. Jāņem būs pulkstenis un jāskatās, kas tur ir ar to aizdedzi.
 
Guntis
Nu es tikai tagad tiku pie faila apskates.
NEKAD nebiju tam pievērsis uzmanību,tagad to izdarīšu obligāti.
Pirmā kam tas notiks ir 559 ,došu laika secībā informāciju par visām trik JAWA(559,360,634).

atceros ka senajos laikos(citā forumā) bija cilvēki ,kas bija pārbaudījuši atbilstību,un teikuši,ka atbilst,ka
viss ir kārtībā(vismaz ka Gints ir pārbaudījis es atceros,un ka viss ir bijis viss labākajā kārtībā).
Labojis Guntis uz 16-05-2012 14:02
 
Guntis
JAWA 360,WAPE pēc manuāļa likta. Par pipsi neko nezinot.
Aizdedze korektā pozīcijā 2.7-3mm. Jeb kašķi neatradu.

JAWA 559,WAPE,ideoloģiski līdzīga. Savos divos iepriekšējos lasot WAPE
atceros ka tuvākie caurumi priekš JAWA 250(aizdedze agrāka).
Instrukciju nelasu(līdzi doto) lieku agrākā režimā ! Lieku atkal pulsteni svecvietā.
Nu te bija izbrīns,aizdedze 4-4.5mm pirms augšējā punkta,leku vēlāk(kā 360,634) Aizdedze pareiza ap3.5mm.

Un te seko izbrīns šī versija instrukcijā stāsta ka agrākais režīms ir 175 kubu,un cik nojaušu kaut kādiem 250.
Un ir vēlākais variants arī kaut kādiem 250 kubu.Čehisko ne bum bum,cik nu izzīlēju textā Grin

Nebūtu pacelta šī tēma 559 būtu atstāts un mocīts agrākais aizdedzes variants.Gan jau rūktu,bet īsti nebūtu.
Kas būtu stipri par agru.

Man tagad sanāk ,ka montāžas plates arī ATŠĶIRAS,kuriem motoriem domātas,kaut izskatās vienādas.

Vai Aivaram sāls nav apstāklī ka montāžas plate nav 360,634?

Bet tas tik spriedēlējums,prātojums.

Ja manai 360 būtu šī montāžas plate...aizdedze nekādi nebūtu bijusi pareiza,būtu par agru(vēlakajā pozīcijā).

P.S. vēl priekšā 634 pārbaude,kaut kad. Tiesa motors griežas viegli,brīnumus negaidu Smile
 
turists
domāju, ka plates ir identiskas, pārbaudīt tomēr par ļaunu nenāktu. Bet vai kāds ir 100% drošš, ka kloķenes gals vaigā iepresēts visiem identiskā leņķī??
 
Guntis
Mārci arī tava versija ir dzīvotspējīga,arī par to pašu domāju.
Jo cik tur vajag??? to galu pa labi,vai pa kreisi...

Vienvārd sakot tikai šodien noskatījos un tagad vismaz PIRMO reizi visiem iesaku pārbaudiet,nu nav grūti Smile
 
Iet uz forumu: