Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 3

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 689
Jaunākais lietotājs: Dzintars112
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Hand tahometer
valdis 1
Ir jauns nellietots. Varbūt kādam no meistariem vajag.
 
valdis 1
TM 4010 .Ieguglējiet.
 
Legzda
Šodien paspēlējos ar tahometru...Smile
YouTube Video

YouTube Video
 
Maris
Godīgi pateikšu: apdrīnoju kā tas ir dabūts gatavs . Cool
Vesela čupa jautājumu... Grin
Uz kā paneļa bāzes ir veidots šis panelis?
No kā ņem signālu spidometrs?
Tahometrs signālu ņem no indukcijas spoles?
Un nobraukuma saglabāšana panelī, kadd AKB ir atvienots?
 
gatchja750
Pa skaisto !
 
Legzda
Tahometrs signālu ņem no devēja.
Noteikti var arī no inducenes...Smile
Spidometram induktīvais dačiks, jānovieto kautkur pie rata.
Par noskrējienu galvu ķīlā nelikšu, jo neesmu pārbaudījis, bet domāju, ka noskrējiens noteikti saglabāsies atmiņā. Tāpat kā pārējie uzstādījumi.....
 
gacans
Cik tas Ukraiņu brīnums maksā ,un cik ilgā laikā atsūtīja ???
 
Legzda
Ar sūtīšanu līdz 70€ vajadzētu iekļauties....
Atsūtīja 3 nedēļās...
 
Gints13
Doma interesanta. Es gan no tik moderniem uzlabojumiem pagaidām atsakos sākotnējās auras vārdā, bet šovasar, kad gļukoja spidometrs un tahometrs par šādu uzlabojumu domāju. Arī kad augustā pa tumsu braucu caur mežu, parādījās grēcīga doma par papildus tālo lukturi pie dugas Wink Tā robeža starp sākotnējo Jawu un mūsdienīgajiem uzlabojumiem katram pašam sev jānosprauž.
 
Legzda
Protams, ka šis variants neder restaurētiem projektiem, bet tiem, kas brauc ikdienā vai talbraucējiem varētu noderēt...Smile
 
turists
Es jau vairākus gadus lietoju T&T izstrādājumu kurā ir ietverts viss setiņš, spidometrs, tahometrs, dažādas indikācijas utt. Protams, ka perfrkti restaurētai vecajai Jawai šis nebūs labākais risinājums, bet manā gadījumā tas piestāv perfekti. + spidometrs rāda patiesību un kas galvenais man ir tahometrs, kas 360tajai stokā nav.
Manējo uzstādot nācās ņemt tahometra signālu caur kautkādu releju, kurš ņem signālu no VAPE CDI spoles. No indukcenes nedzīvoja. Tāpat nācās nomainīt sveces un R tipa, jo ar parastajām jau pielaižot motoru spidometrs rādīja ap 300km/h Smile
 
Gints13
Domājot par šeit parādītā ukraiņu spidometra pieslēgšanu, radās ideja. Eksistē gultņi ar intergrētu holla devēju (integrated rotation sensor bearings), ražo skf un ntn (varbūt arī citi). Ja izdodas sameklēt attiecīgo izmēru, priekšējā rata gultni nomaina ar šo brīnumu un slēdz klāt, ko tik sirds vēlas. Vai kāds ir ar šiem gultņiem saskāries?
 
aivarsz
Jā, SKF šādi gultņi pastāv, tikai domāju, ka tik maza izmēra nebūs dabūjami. Bet, kas zin.
 
gacans
Ukraiņa spidometra instrukcijā ,rakstīts 1-10 magnētiem ,parastā rumbas autogultnī ,nav svarīgi skf vai kādā citā firmas ,parasti blīvslēgā ,ir magnētiņš pie magnētiņa ,noteikti daudz vairāk pa 10,tātad jāpārprogrammē ukraiņu spidometra čips ,vai jābūvē kāds starpmodulis !!! Sameklēt gultni 302 ,ar max 10 magnētiņiem ,nu var jau mēģināt ......Smile
 
gacans
Tā , ka ar esmu laimīgais Ukraiņu spidometra un tahometra īpašnieks , nācās domāt kur pielikt magnētus un holla sensoru .Pirmais variants ,magnētus stiprināt priekšējā riteņa rumbas dekoratīvajā bleķī un sensoru stiprināt uz dakšas ,a ko iesākt ar vadu ,galīgi nepatika doma ,ka karāsies tur tāds puņķis . Otrais variants ,magnētus aizmugures zobratā un sensoru ķēdes sargā ,šis variants man pašam patika labāk un tā arī tika izdarīts .Pieliku kādu bildi ,varbūt kādam noder iedvesmai ....Smile
img_20180404_201230.jpg img_20180404_194844.jpg img_20180404_192132.jpg img_20180404_194123.jpg

Labojis gacans uz 04-04-2018 21:24
 
gatchja750
Laba ideja, noderēs priekšdienām!
 
Gints13
Ja Tev ir vape, kā pieslēdzi tahometru? Vai strādā normāli?
 
gacans
Vape man nava ,ir aizdedze ar optisko devēju ,liekam pie optiskā devēja inpulsa izvada un gatavs. Par vapi ,lai strādātu no induktīvā devēja laikam vajadzēja likt papildus blociņu tahometram ...
 
Legzda
YouTube Video

Mans eksperiments sesdienas naktī par šo tēmu
img_2850.jpg img_2848.jpg img_2846.jpg img_2855.jpg img_2854.jpg

Labojis Legzda uz 17-04-2018 01:03
 
gatchja750
Labdien! Kāds varbūt ir atklājis pareizo "recepti", lai šie "brīnumi" darbotos nevainojami?
 
Iet uz forumu: