Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
RetroTūrists2016
turists
Komunistiskās partijas biedru rokās ir nonākusi informācija par šovasar slepeni organizēto brīvdomātāju motociklistu salidojumu "RetroTūrists". Čekistiem ir informācija par to, ka šogad pasākumu organizē "Ugāles Rododanderi", tāpēc tie dodas tieši uz sazvērnieku perēkli, lai izdibinātu kaut ko vairāk par šo leģendām apvīto pasākumu.

TE VAR APSKATĪT KĀ VIŅIEM GĀJA - VIDEO

Paldies Dalgo par padomu, kā padarīt linku redzamu. To tā grūti katram būtu iedomāties, bet strādā. Es nezināju.
Labojis turists uz 10-03-2016 11:09
 
Rich
Mjāa, informatīvais materiāls super! Laba izdoma... paldies režisoram, scenārija autoram, aktieriem, kā arī senajai tehnikai kas joprojām čaklu roku aprūpēta ripo pa pasaulīti...Smile
Paldies par infoSmile
 
siguldietis
Siguldas mafija ar segvārdu "Dzied Jawas Siguldā" ziemas periodā slepeni trenējas. Tās deleģētie pārstāvji nesen atgriezās no nometnes Gaiziņā, kur guva padziļinātas zināšanas šķidrajās frakcijās, piemēram, uzzinot Motul eļļas labāko proporciju ar benzīnu, un ne tikai to... Smile

Turpinās darbs arī pie tehnisko vienību pilnveides, jo neesam olimpiskā principa piekritēji - galvenais ir piedalīties, nevis uzvarēt.Angry

p.s. Ceru, ka citas komandas šo būs izlasījušas!Cool
 
rechijs
Arī Ogres jawistu banda vietējos ''ofisos'' nav sēdējusi rokas klēpī salikusi,
Dažādi aparāti tiek gatavoti tieši šim pasākumam...
P.S. Video riktīgi labs Smile
 
konuss
Bolderāja,ar,gatavojasWink
 
zigmars
Droši vien, ka būs 2. un 3. sērija, kur tie KGB rīkļurāvēji izspiedīs no Aiviņa visu pravdu par to kā pieteikties, cik jāmaksā, kas tur notiks utt.
Labs kino.
 
edmunds
Puikas, jūs vēl neesiet redzējuši manu Retrotūrista debijas moto. Maksimāls fakups ar 638 dzinēju, karbis no kaut kāda austrumvācu monstra, krosa riepas un citas izvirtības.

Esmu devis viņam nosaukumu - sliktais puika. Angliski būs Bad Moth--ker !

Braucot Retrotūristu, jūs viņu redzēsiet tikai no aizmugures!

Edmundo no komandas Vēsie
MC Wild Hogs!
 
Laacis_ar07
Jēkabpils arī trinās!
bild_043.jpg
 
Retais
Visi kas tikuši uz pasākumu iepriekšējās reizes jau sadalījusies komandās Frown
 
edmunds
Retais, ņemsim Tevi pie Vēsajiem, ja neļausi mums braukt komā.
Labojis Guntis uz 12-03-2016 21:08
MC Wild Hogs!
 
aivarsz
Carnikavu kāds izdzēsis, tāpēc atkārtoti:

Un ko Carnikavas novads? Esmu atvērts sarunām. Mēs esam pietiekoši daudz.
Labojis aivarsz uz 12-03-2016 22:31
 
Rich

Par to gan zinātnieki vēl strīdas, bet kad tik VĒSAJIEM nav jāpaosta Jawziedu smārds no SiguldasGrinGrinGrin.....


Nekas tur no tiem siguldiešiem nopietns nava....un ņemsim vērā, ka pagājušo gadu Vēsie nebija labākā sastāvā, kas šogad tiks labots!

Edmundo
Labojis edmunds uz 14-03-2016 16:18
 
AldisK
aivarsz rakstīja:

Carnikavu kāds izdzēsis, tāpēc atkārtoti:

Un ko Carnikavas novads? Esmu atvērts sarunām. Mēs esam pietiekoši daudz.

Pārcēlu jūsu runas par pievienojamiem failiem uz citu tēmu. Acīmredzot neievēroju, ka ziņojumā ir vēl kas.
 
bargais
Vēsajiem pašlaik jau ir divas komandas. Varam paķert uz masuGrin
 
voldis
Piesakos uz vietu Vēso pulkā.
 
Retais
edmunds rakstīja:

Retais, ņemsim Tevi pie Vēsajiem, ja neļausi mums braukt komā.


O0o paldies čaļiSmile Ja pats būšu pie jēgas tad neļaušu..Grin

Es varu pieteikties nosacīti, jo nezinu vai darba dēļ tikšu. Sad
 
UgunsX
Es tā saprotu, tagad ir jauna Jawu kategorija - retrotūrista Jawa Grin
Ir Jawas lūžņi ssā pa 100 eiro bez dokumentiem, ir Jawas parastās kuras ir ar pēc nepieciešamības remontētas, ručkas ar izoleni notītas un dažkārt bagažnieks uz augšu uzlocīts, ir Jawas nolaizītās, nu tās, kuras pēc dažu domām ir neatgriezeniski sabojātas. Un tad vēl ir tagad retrotūrista Jawa, tas varētu būt kaut kas līdzīgs kā seno romiešu kaujas rati Grin Grin Grin
 
rechijs
UgunsX rakstīja:
kā seno romiešu kaujas rati Grin Grin Grin

Grin Grin Grin
 
Laacis_ar07
Jūs varbūt neesat bijuši tūristā,,es biju pirmo reizi pagājušajā gadā,man patika,moci tur vari braukt jebkuru no Tava saraksta. Tikai lai nav žēl,jo ir grunts, lauku ceļi (taciņas).es braucu ar normāli saglabātu veco jawa 360,bet piekrītu ka uzškjūningots mocis enduro stilā būtu pats labākais.Ir vieta kur izpausties! Tehniski vajadzētu gan visam darboties lieliski,lai var pēc iespējas ātrāk tikt galā ar uzdevumiem!
ss.lv ir armijas java 250,vot!!! tā ir īstā tūristu jawa!GrinGrin:Pfft
Labojis Laacis_ar07 uz 21-03-2016 18:46
 
Kaarlis
Par ko te visi čalo? Vai par šo? Grin
imag0032.jpg
 
Iet uz forumu: