Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 3

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
634 gaisa filtrs
Laacis_ar07
Šodien labu gribēdams nolēmu jawai 634 nomainīt gaisa filtru,saskāros ar nepatīkamu faktu.
Proti,gaisa filtra elements neatbilst originālam,ir 4mm īsāks.kad vāku pieskrūvē tas kratās pa iekšu!!! Pirms rakstu šo trauksmes signālu filtru piemēriju trijos gaisa filtra korpusos,2x634,un638.visos gadijumos rezultāts vienāds,,tātad pārliecinieties visi kas mainijuši,(jawa.lv pirktos gaisa filtrus)vai nebūs jūsu dzelzis pēc sezonas off! baigi nepatika! jo filtrs maksāja kā īstais! Labi ka labi,,pielīmēsim gumijas aplīti priekšā vai pakaļā un būs labi,,bet tač jāzina ko pērkam!
Un vecais filtrs var redzēt ka ir nedaudz saspiests,jo 25 gadus ir stāvējis iesprostots.Sad
detaas_082.jpg detaas_055.jpg

Labojis Laacis_ar07 uz 18-03-2016 16:44
 
Guntis
Filtrs maksājā kā īstais,kur tad pirki?
 
konuss
moš no 360?
 
Vilcins
Noperc 640 kasti un bus labi.
 
konuss
640 kaste nederēs,634.,nederēs gumija.
 
Laacis_ar07
Guntis rakstīja:

Filtrs maksājā kā īstais,kur tad pirki?

jawa bodē,Ganību dambī'.
 
morgans
Es ar tur pirku un der...pat piespiežās ar vāku. Pirku gan pirms diviem gadiem.
 
Guntis
Arī pirku 3gb ,gadi divi(3-4) atpakaļ ,visi der(634 un 638).

Tik senie laikam ir Mann ? No galvas neatceros. gumija ir citas krāsas.

Par šito jau tev steigšus vajadzēja informēt -oilmaster-.

P.S. Kāpēc trīs? Grin Viens stāv rezervē,nākam sezon jau būs uzlikts(pēc visa spriežot uz 634).
 
Laacis_ar07
morgans rakstīja:

Es ar tur pirku un der...pat piespiežās ar vāku. Pirku gan pirms diviem gadiem.

atradu izmērus,jābūt ir 117mm garam,,bet ir 111mm.Iesaku visiem vienkārši pārliecināties kas ir kas,jo 638 korpusā jau vispār netiec to pakustināt,man korpuss plauktā,,kad ieliku filtru saskrūvēju,,vinjš tur kratās! Ja es būtu palūdzis dēlam to nomainīt?Vinjam tad nianses toc neinteresē!Grin
 
Dalgo
Ar šādu filtru pēc viena retrotūrista.. Grin
 
oilmaster
Bāķitis. Ved uz veikalu, samainīs.
 
Laacis_ar07
oilmaster rakstīja:

Bāķitis. Ved uz veikalu, samainīs.

Es jau kā praktiskais latvietis 2 nopirku,,abi vienādi!Angry
 
gacha2
Tieši 4dien izdomāju izpūst liekos putekļus no gaisa filtra savai 634. Un apskatot filtru, skats bija tieši pretējais. Ar to gaisa kastes plasmasas vāciņu četrās vietās filtrs piespiests un sadeformēts, tā kā pat mazliet par garu, vēl čomam rādīju. Bet tā kā tas nekādu skādi nedara, stingrāk noblīvējas, vāks viss pieskrūvējas, galvu nelauzīju. Smile

Pirku pagājušajā gadā ap šo laiku Jawas bodē.
 
Iet uz forumu: