Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 3

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Uzrīkojam izbraucienu?
Kaarlis
Šaja tēmā varētu kultivēt īso izbraucienu idejas. Tā kā ir pavasaris, sniega nav un laiciņs ir plusos ir doma kādu no lieldienu brīvdienām pavadīt uz moto. Ir kas vēlētos piebiedroties?
 
Spiker
Es te plānoju sava atvaļinājuma iespējas un robežas! Kā, Kārli, ar dzelzceļu/iem šogad? Wink
 
AigarsZ
es neko nedomāju, diemžēl-melnajam gaidu daļas no krāsotavas, a sarkanais vēl nav gatavs braukt
 
amedus
Jelgavnieki arī grib izmest līkumu ar močiem.(2 moči)
 
Kaarlis
Man bija doma novilkt svītru kartē no Olaines līdz Bauskai un aizbraukt uz turieni pusdienās. Varbūt ir citas idejas?
 
morgans
Kurā dienā tad ir doma braukt?
 
Kaarlis
Tagad esmu līdz ausīm darbos taču parīt (28.03) varētu izlaist kādu līkumu.
 
Guntis
28 arī der.

Pa -svītru- varētu būt smagi Grin
Labojis Guntis uz 26-03-2016 19:48
 
Kaarlis
Nu ne jau pa galīgi taisnu. Vienkārši izslēdzot no maršruta lielākos ceļus.
 
valdis 1
Cikos 28.03.16 !? Es arī varētu izkustināt JAWA motociklu!
 
Kaarlis
Doma ir startēt ap 11.00 No paša rīta varētu būt pavēsi. Ir arī ieklīdušas ziņas ka meža ceļi varētu būt šķīdonī. Tālab laikam jāpārdomā par asvaltētu maršrutiņu.
 
amedus
Labsrīts no Jelgavas, esam gatavi doties ceļā.Kādas ir Jūsu idejas? Mums labākais maršruts būtu Jelgava-Staļģene-(var atpakaļ-Garoza)-Emburga -Mežotne- Bauska.Šajā maršrutā no Emburgas līdz Mežotnei ir grunts ceļš.
Varbūt varam tiktīes ceļā.Gaidīšu variantus.Ar cieņu Andris 26320423.
 
Kaarlis
Ģenerāli ideja ir pavizināties. Smile Izdomājam kut tikties un tiekamies Jelgavā.
 
morgans
Pavasara Jawa Kluba motogājputni Bauskā. Smile
rsz_img_20160328_145603.jpg
 
Rich
Malači, man tāda sirsnīga skaudība...Wink, manējai vēl motors mētajas kaut kur pa garāžu.
Gaidu jau trešo nedēļu hromētās detaļas, ceru Starta iela saspurosies lai tiek uz sezonas atklāšanu...
 
aivarsz
morgans rakstīja:

Pavasara Jawa Kluba motogājputni Bauskā. Smile


Satikti šodien uz Baldones ceļa, kad gājputni ripoja mājup un pasveicnāti. Foršs skats. kad pretī brauc tādi lēni zili mākonīši. Maliet skaudība jau pārņēma, ka pienākumi neļāva piedalīties kāsī. Bet, sirdsmieram, vismaz, vakar piedūmoju to pašu ceļu.
Labojis aivarsz uz 28-03-2016 18:43
 
Guntis
Laba diena,labi izripināts. Tik neatšifrēju kur Aivars tika -sazīmēts-,jo Baldonē es jau iebraucu viens...
 
aivarsz
Guntis rakstīja:

Laba diena,labi izripināts. Tik neatšifrēju kur Aivars tika -sazīmēts-,jo Baldonē es jau iebraucu viens...


Tātad ar tevi netikāmies, sekojoši, zilais dūms bija kļuvis plānāks. Jawisms satikts uz P89, 3- 4 km Ķekavas virzienā no A7 tuvākā Baldones krusta (DUS Oktāns, jeb vienīgais Baldones novadā atzīstamais kafūzis Mežvidi). Smile Mans ceļš jums pretī šodien veda ~ 2 km aiz Vārpām, Iecavas virzienā.
 
Laacis_ar07
Malači,forša diena arī bija,visus svētkus noskrūvējos,bet gandarijums no rezultāta labs! Biju izbraucis(634) tikai sulas ieurbt,un kūlu padedzināt!Grin
 
aivarsz
Šodien palaidu garām pāris ugunsdzēsēju auto, kas traucās aptuveni tavā virzienā. Goda vārds.Smile
 
Iet uz forumu: