Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Motosezonas atklāsanas pusdienas
Eduards
1. kergers + 2 personas
2. Otomars
3. Rich 1
4. Erlands 1+1
5. Kaarlis
6. AldisK +1
7. Gacans
8. Andris
9. Uldens+1
10. Siguldietis+1
11. Oilmaster
12. Tūrists
13. Laacis
14. Eduards
15. Nauris
16. Morgans
17. AndisL
18. Agnis
19. Konuss
20. Archa
21. Aigars
22. AigarsZ
23. PinkuJanis
24. zxz
25. Erix
26. 650 classic
27. Gundars
28.Armands
29. Andiss

Paldies Gacans par ieteikumu un rūpēm, par raitu pasākuma norisi. Uz doto brīdi, tas nav nepieciešams.
No manas puses ir priekšlikums izveidot otru sarakstu visiem tiem , kas dažādu apstākļu spiesti nevar 100% pateikt "JA" jau šodien. Kungi, varat pieteikties zemāk minētajā sarakstā. Tas samazinās nevajadzīgu pārpratumu iespējamību.

Iespējamo pusdienotāju saraksts:
1. Aigars
2. AigarsZ
3. PinkuJanis
4. Oilmaster
5. zxz
6. Erix
7. 650 classic
8. Gundars
9. Andiss
Labojis oilmaster uz 28-04-2016 14:00
 
Eduards
AndisL rakstīja:

Jelgavas puses braucēji varētu satikties 9.00 Statoil Brīvības bulvārī 1, Jelgavā.


Es uz 09:00 būšu klāt.
 
oilmaster
Tātad šeit informatīvais plakāts:
 
marcux
Pirms jaunās motosezonas oficiālās atklāšanas piedāvāju atskatīties uz pērno atklāšanu no mana skatu punkta:
YouTube Video


Diemžēl šoreiz Movie Maker ar mani nedraudzējās Angry un izpalika video HD versija Sad
 
Eduards
Informācija visiem, kas pieteikušies uz kopīgajām pusdienām, gan arī tiem kas vēl plāno, vai izlems pēdējā brīdī, Afišā ir ieviesusies kļūda, pusdienas ir sarēķinātas uz 13 EUR, nevis kā norādīts 15 EUR. Naudas lietas nokārtosim pulcēšanās vietās pie Makdonalda un pie Mola. Lūgums paņemt precīzu naudu. Tiekamies atklāšanā.
 
Laacis_ar07
Apeediis kaadu (buterbroodu),un peec pusstundu saaksu braukt! Laiks lutina!vVeiksmi visiem!!!Wink
 
otomars
Paldies ,lieliska sezonas atklaashanaSmile
 
Vilcins
Paldies,bij dikti forsi,salasijamies liela pulka.
 
modza
Jāā, pasākums jums ir bijis pa smuko. LNT vakara ziņās Kārlis ar tika manīts runājam...
 
rechijs
Forši gan tādā bariņā savākties Wink
Kārli LNT redzēju. Manu jawīti arī drusku parādīja Wink
 
Rich
Kārtējais labais pasākums.... Paldies Eduardam par forši noorganizētajām pusdienām.
Paldies Kārlim par tehnisko konsultāciju - vismaz bez čakara bija labi braukt mājās. Lai Jums visiem jauka brīvdienaWink.
 
Laacis_ar07
Atvainojos ka man nācās izlaist pustdienas,parasti tās man ir pašas svarīgākās!GrinToties sezonu atklāju,nomizoju ātrā laikā 330km.un visu paspēju.Vienu brīdi,uz Ogres "bāņa" jau likās ka virzulis klaudzina pie cilindra sienas,,un stāsta ka šamam paliek par maz vietas,paripoju tukšgaitā un nosolijos 10km nomest,aizgāja tālāk viss labi. Paldies sveicējiem,un protams Siguldas meitenēm,tā turēt! Wink Patīkams bariņš bijām,malači,gan jaunie gan pieredzējušie!Lai laiks mūs lutina,un labi visiem braucās!
 
Erlands
Liels paldies Eduardam par lieliskajām pusdienām.Forša kompānija.Viss bija līmenī .Sveiciens Lācim no Siguldas meitenēm!
 
aigars
Kā nu bez siguldiešiem, ja ne viņu eskorta, tad es vēl tagad mājās nebūtu..., bet Eduards labs pavārs padevies, arī lielisku kompāniju pie kopgalda bija sameklējis. Ja nebūtu tā kopgalda, tad diez vai es uz to MCA kopsapulci vispār būtu ceļojis...
Aigars Birzniekos.
 
edmunds
Vakardienas bildes dažas https://goo.gl/photos/ugvSebNvDM6j64y29
MC Wild Hogs!
 
turists
BILDES
 
Kaarlis
Vispār jau vajadzētu jawistus nokaunināt! Pēc oficiāli pieejamās statistikas LV reģistrētas 625 jawas. Atklāšanā bija kādas 50 vai 60. Slinkums gan bija veikt precīzu uzskaiti. KUR bija pārējās? ( Jāatzīstās gan ka pie manis ir kādas padsmit un vēl tik pat nesataisītu dzinēju) Wink
 
otomars
nu tak daudziem ir divas un vairaakGrin
 
Dezinfektors
Es tā pavirši pārskaitīju- man sanāca 47 jawas pie Mola. Varbūt kāda bija noparkojusies kaut kur citur. Žēl, ka šoreiz nesanāca visām jawām braukt vienā bariņā. Diezgan neorganizēta izbraukšana no Mola.
 
AldisK
Kaarlis rakstīja:

Vispār jau vajadzētu jawistus nokaunināt! Pēc oficiāli pieejamās statistikas LV reģistrētas 625 jawas. Atklāšanā bija kādas 50 vai 60. Slinkums gan bija veikt precīzu uzskaiti. KUR bija pārējās? ( Jāatzīstās gan ka pie manis ir kādas padsmit un vēl tik pat nesataisītu dzinēju) Wink

Es te pāris gadus atpakaļ CSDD dabūju infu. Šķiet arī kaut kur ierakstīju. Reģistrēta jau tās jawas ir, bet tajā skaitā ir dažādas. Tad toreiz dabūju otru ciparu. Cik tajā gadā bija ar derīgām tehniskām apskatēm. Toreiz tas skaitis Latvijā, bija ap 100 gab.
 
Iet uz forumu: