Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 3

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
25,26,27 aprīlis,ciemos draugi.
Guntis
Īss ieskats sākuma vēstulē, sarunā:

"Viņi Rīgā iebrauc 25 vakarā, 26 RMR, pilsētas centrs, vakariņas,27.10.00 prom.
Viņi brauc ar divām Jawām un Kondoru ,ciemiņi no Vācijas" , jā tie paši kas pagājušogadu.

Manis piedāvātais plāns,tiem,kas vēlas,vai citādi.

26.04 16:00 ciemiņi ierodas JAWA veikalā,kurā kāda domu grupa(kas tiek) laipni šos sagaida(es piedalos ar kādu no JAWA,kura brauks).
Pasākuma ilgums atkarīgs notā ,kā sanāk.Skatīsimies uz vietas.

27.04 10:00 kādu gabaliņu pavadam ilgajā ceļā uz nākošo posmu(es netieku,nekādi).

P.S. Vienam -JAWISTAM-,ir savs JAWA muzejs netālu no Čehijas robežas. Paši JAWISTI esot liela JAWA kluba organizācijas/atzara biedri.
 
AldisK
Tu varētu izteikties mazliet skaidrāk. Kam, vai kur vēstule? Kur dosies tālāk? Ja uz manu pusi, labprāt sagaidītu un arī pavadītu. Vai visu to pasākumu nepārķers kāds cits?
 
aivarsz
Nu jā, Guntis palaidis garām to domas sākumu un rullē no vidus. Smile Lūdzu, plašāku skaidrojumu.
 
Guntis
Domas sākumu,es pat nezinu kā sākt(telefona man šodien nav
,ir atņemts,jo mainot LMT uz TELE2 šodien man nav nekāda pieslēguma ).

Saprotu ,ka brauc no DE un dodas uz RU.

Vēstule ir no Jāņa Liņķa.

25.04 viņus sagaida Jānis L(-ja) un Arnis T(Tomass).

Saskaņots ar mani,es runājis esmu ar Raimondu. Ka 26 varētu šos apskatīt un satikt pie,vai veikalā. Tālāk kā sanāks.
 
Kaarlis
Man tās divas dienas jāatsēž kaut kādos idiotiskos kursos no kuriem nolekt nevaru nekā, vienīgi ja vakarā pēc...
 
oilmaster
Nu, lai brauc, ja vēlās, laipni gaidīti. jāsatīra telpas, uzvārīs kafiju, uz to laiku mana Jawiņa ar būs ārā, parunās utt.
Ja laiks labs, tad varētu piebraukt arī kādi forumieši. Ņemot vērā, ka no šī foruma brauks caur Vāciju, varēs par to ieminēties, kas kā. Cik saprotu, šie pēctam vai pirms tam uz Motormuzeju, ja kāds sen nav bijis būs iemesls aizbraukt.
Es runāju angliski, vāciski nē.
 
aivarsz
oilmaster rakstīja:

Nu, lai brauc, ja vēlās, laipni gaidīti. jāsatīra telpas, uzvārīs kafiju, uz to laiku mana Jawiņa ar būs ārā, parunās utt.
Ja laiks labs, tad varētu piebraukt arī kādi forumieši. Ņemot vērā, ka no šī foruma brauks caur Vāciju, varēs par to ieminēties, kas kā. Cik saprotu, šie pēctam vai pirms tam uz Motormuzeju, ja kāds sen nav bijis būs iemesls aizbraukt.
Es runāju angliski, vāciski nē.


Nesatraucies, visi jau viņi spēj sazināties angļu mēlē. Ja pareizi saprotu, džeki ir no apvienības http://jawapower.de/[/url], tur...jawapower.de/...apower.de/. Tātad, iespējami arī zināmi lietišķie sakari.
 
ja
Labvakar!
Jūs slikti pazīstat vāciešus-angliski neviens nesaprot un nerunā.
Kungi dodiet atbildi-vai gribat lai rīt ap 16 viņi iebrauc, vai vedu uz jūgendstila pilsētu!
 
aivarsz
ja rakstīja:

Labvakar!
Jūs slikti pazīstat vāciešus-angliski neviens nesaprot un nerunā.
Kungi dodiet atbildi-vai gribat lai rīt ap 16 viņi iebrauc, vai vedu uz jūgendstila pilsētu!


Večuki, šobrīd stulbi kaut kā sanāk. Vakars vēls. Oilmasters vai nu vēl ceļā, vai pārguris beidzot guļ mājās pēc Čehijas meiteņu vizitēšanas un mazā tripiņa mājup. Šobrīd nav skaidrības, vai Jawa bodē kafiju varēs iedzert, vai nē. Sazvanīju JL, rīt, līdz 13.30 mums jādod konkrēta atbilde par to, vai varam vīrus mazliet uzņemt. Apsolījos, ka noteikti pazvanīšu.
2 iebraukušie biedri ir no brālīgās Vācijas federatīvās republikas, savukārt, trešais ir no Škodu, Jawu un hokeja lielvalsts. Ja mēs reaģējam- tātad tiekamies, ja nē, Jānis taisa večiem kādu citu maršrutu pēc Motormuzeja apmeklējuma, savukārt, mums zudis kāds foršs iespējamais privātais kontakts. Par sevi zinu, ka iespēja izbrīvēties ir % 40 pret 60. Kurš varētu, gribētu un spētu izbrīvēties, vēlams arī saprasties, vai pamainīties ar kontaktiem? Atcerieties, ka mūsu dažu iespējamā iecere, ir viņu pasākuma apmeklējums Vāczemē, vasaras vidū. Tāpēc, kontakti būtu svarīgi. Ja kas, tad gaidu PM, vai, tie, kam ir mans telefons, zvaniet!
 
Guntis
Pagaidām tak skaidri ir pateikts ka 26.04 es un Raimonds(Oilmaster) gaidam ciemiņus 16:00 JAWA veikalā.
Pārējie ,lai cenšas tikt,jo tas ir mūsu interesēs.

Jā -vājais-posms ir Raimonds. Tāpēc taisījos rīt ap 10:00 viņam zvanīt,lai zinātu vai ir mājās,un tad zvanīt -ja-.

Rīt sola labu laiku,un es būšu ar 360.
 
Kaarlis
Jaunākā ziņa no manis- varētu izmukt no kursiem 15.30- tātad papildināt interesentu loku, jo valodas barjera mani nomoka visās frontēs...Grin
 
aivarsz
Kaarlis rakstīja:

Jaunākā ziņa no manis- varētu izmukt no kursiem 15.30- tātad papildināt interesentu loku, jo valodas barjera mani nomoka visās frontēs...Grin


Latviski jau diezgan literāri spēj formulēt domas. Galīgi sūdīgi jau nav. Ķeram Raimi un sazinamies.
 
Guntis
Raimis neceļ trubu- bet loģiski-,bet ceru,ka ir mājās.
 
aivarsz
ja rakstīja:

Labvakar!
Jūs slikti pazīstat vāciešus-angliski neviens nesaprot un nerunā.
Kungi dodiet atbildi-vai gribat lai rīt ap 16 viņi iebrauc, vai vedu uz jūgendstila pilsētu!


Ziņu dosim. Ceru, ka kaut ko sadomāsim. Bet, rīt, noteikti pazvanīšu. Par valodu: Tā jau nemaz nav. Tie oldskūlīgākie onkas tā grūtāk, fakts, un ne visai gribot, bet spēj runāt arī angļu mēlē, katrs savu iespēju robežās. Smile
 
AldisK
Es apsveru iespēju mēģināt tikt, jo braucu uz darbu ar Jawu tāpēc,ka ir sarunāta tikšanās VS sertifikātam. Tā kā ļoti liela iespēja, ka varēšu tikt. Vienīgi man jau arī tās valodas, vāciski, nekā, angliski tikpat kā nekā. Ienāca doma, ja jau šie laiž uz Krievzemi varbūt kāds no viņiem buldurē krieviski.
 
andiss
Es arī varētu ap 16:00 vai kādas 10min pāri piebraukt uz veikalu
 
Guntis
16:00 satikšanās JAWA veikalā, ĪPAŠI Čehijas braucējiem.

Visi ,kas var, ir un jābūt Smile

P.S. domāju,ka nejau es vien to esmu izlasījis:
http://retrojawa.lv/forum-thread-938-pid10545-jawa-power-parsavji-atkal-latvija.html#post_10545
Labojis Guntis uz 26-04-2012 09:07
 
elf
Ev.....izskatās ka šitie ir tie paši džeki kas man PAV 40 svajim hodom atvilkuši no Vācijas. Piekabi patreiz atstājuši Liepājā .Ja sakārtos papīrus ,tad man tiks 7.maijā.Smile
-----ne
 
Guntis
Sarunas notika spraigas,es nojaušu ka intersantas,tik es neko praktiski nesapratu Smile
zinu,ka kaut ko ņēmās un zīmēja pa karti,ievērtēja motociklus.Ne tikai atbraukušos,bet
arī JAWA veikala piedāvātos. Īpašu uzmanību izpelnījās 660 kubu JAWA.
 
modza
Tad tik jāgaida, ka atrakstīsies tie, kas ko saprata no visa runātā...Grin
 
Iet uz forumu: