Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Pa veco dzelzceļu uz... Liepāju.
Kaarlis
Nu ko! Pabeigsim pagājušajā gadā iesākto? Šogad pēdējo reizi vēl ierastajā brīvi pieejamajā publiskajā formātā.
1) nosaukums: "Vēsturei pa pēdām..."
2) Temats: "Jawa brauc tur kur vilciens nebrauc"
3) Pasākuma norises laiks 14.05.2016.
4) Virziens Alsunga- Liepāja.
5) Dzelzceļa distances garums ap 60 km.
6) Plānotais dienas nobraukums ap 500 km.
Dienas plāns sekojošs:
14.05.2016. Pulcējamies T/C Spice stāvlaukumā. 9.00 startējam uz Alsungas pusi. Plānots tur ierasties ap 12.30.Tālāk brauciens pa veco stigu līdz Liepājai un galamērķis pusdienas. Pēc kroga organizēti vai individuāli izklīstam pa mājām. Tie kam Rīga ir neizdevīga vieta, var pievienoties pa ceļam. Laikus attiecīgi rēķina paši.
Lai nejustos apdalīti tie, kas brauc ar blakusvāģiem vai viņu mocītis ir pilnīgi nepiemērots braukšanai pa granti un dubļiem, var organizēties grupiņā un veikt šo pašu maršrutu pa tuvējiem koplietošanas ceļiem.
Vilcienu saraksts pieejams plakātā. Wink
Kā obligāts aprīkojums (kā jau parasti) līdzi jāņem dzeramais ūdens un riepas remontam nepieciešamās lietas. Eļļas rezerve 500 km veikšanai.
Pieteikšanās netiek organizēta.
Jautājumu gadijumā T:29297142
jawa-alsunga-liepaaja-2016-2.jpg

Labojis aigars uz 11-05-2016 21:26
 
Guntis
Būs labais !
 
aigars
Cik žēl, ka nevar pieteikties.. šitās ir labākās izvirtības Jawām, ko gaidu ar nepacietību, ja kas, tad jubilejas brauciens - piektais!
Aigars Birzniekos.Wink
 
UgunsX
Kads pëc pieredzes būs pārvietosanās ātrums? Man saudzigais režīms, ātrāk par 70 kmh cenšos nespiest. Itkā pëc laikiem sanāk ka iekļaujos, bet kā ir reāli dabā? Varu izbraukt arī stundu ātrāk un pievienoties Alsungā, mani vairāk tas dzelzsceļa posms interesē.
 
Dalgo
Kā Tu domā, cik ātri var pabraukt pa krūmiem / meža stigu garā moto rindā? Grin
 
UgunsX
Par krūmiem man šaubu nav, bet līdz tiem krūmiem tak vēl 170 km jābrauc. Vai es kaut ko neesu sapratis? Grin
 
Kaarlis
UgunsX rakstīja:

Kads pëc pieredzes būs pārvietosanās ātrums? Man saudzigais režīms, ātrāk par 70 kmh cenšos nespiest. Itkā pëc laikiem sanāk ka iekļaujos, bet kā ir reāli dabā? Varu izbraukt arī stundu ātrāk un pievienoties Alsungā, mani vairāk tas dzelzsceļa posms interesē.

Pagājušajā gadā tā arī braucām pa šoseju uz 80. Nez vai šī reize ar kaut ko atšķirsies.
 
konuss
Visu dienu,lietu sola.
 
Kaarlis
konuss rakstīja:

Visu dienu,lietu sola.

Pilnīgi po. Mīkstie iekožas dziļāk mājas cicī, pārējie gāž. Tā tas katru gadu bijis...
Lietderīgāk būtu apspriest versijas maršrutam. Braucam caur Tukumu vai Saldu?
 
aigars
Tiem, kas brauc no Smiltenes tas ir pilnīgi Po...vai caur Tukumumu vai Saldu! Kur tikai ceļš skaistāks, ar pavasara puķītēm garnierēts!
Aigars Birzniekos.
 
morgans
Lietu sola gan...bet laba ziņa ka būs diezgan silts. Es ar vēl kādu ceļabiedru briestam cauri Saldum.
 
UgunsX
Kurā vietā Alsungā ir pulcēšanās? Tiem, kas nebrauc no Rīgas, tas varētu būt aktuāli.
 
uldens
Laižam caur Tukumu........Wink
 
Kaarlis
Alsungā tiekamies uzreiz izbraucot cauri tur kur sākās dzelzceļa stiga.
Par maršrutu vēl var domāt līdz rītdienas vakaram.
 
Kaarlis
Viena daļa pieslēdzās Kuldīgas Statoilā. Tie kas grib pievienoties Alsungā- lai nebūtu jāmeklē stigas sākums, var arī pašā ciemā kaut kur redzamā vietā ceļa malā.
Maršruts varētu būt šāds: Spice, Tukums, Kabile, Kuldīga, Ēdole, Alsunga.
Un atceramies! 9.00 izbraucam nevis sākam lasīties no migām. Wink
 
Dalgo
Alsungā pie skolas!
 
aivarsz
Šodien ar blaķenīti novizinājos kādus 100 km. Gan mērķtiecīgi, gan apstākļu spiests. Ļooti ļooti slapji intensīvā lietū. Labs lietus apģērbs atviegloja dzīvi par kādiem 98%. Kas savādi, ķivere vēl žūst no tā lietus, kas gar blīvējumiem vai pa ventilācijas lūkām tika iekšā daudz. Pārējais viss sen jau sauss. Sakarā ar to, ka mana Jawa mopēda 3 riteņu komplektācija nav iedomājama un paredzēta dzelzceļa stigu izbraukšanai, vēlu jums dikten jauku pasākumu, kurā, saprotams, neņemšu dalību tehnikas neatbilstības dēļ. Veiksmi.
 
gacans
Labvakar,šorīt ar domāju pa fikso izbraukt Rīgu ,kā saka turp un atpakaļ,kas tev deva ,pusdeviņos sāka līt ne pa jokam ,brīvības iela pludo baltām putām,ātri izdarīju darāmo un laidu atpakaļ uz Gauju ,pie teikas Kuršiem mani apdzenot VW ,nogāza ar ūdeni no risas ,tāka ,labi, ka no moča nenopūta ,pie sarkanās gaismas jau domāju spoguli nolauzt ,bet labi, nav jau tas vecums vairs un varbūt ar netīšām tā sanāca !!! Līdz Gaujai jakai un biksēm jau iekšpusē prādījās mitrums ,nebija nekāds lietus apģērbs,parasta moto jaka un moto bikses,jā un ar ķiveri tāpat kā Aivaram ,it kā pa lielam sausa ,bet caur ventilāciju sāka uz degunu pilēt !!!! Ap vieniem braucot, nu jau ar auto, pie Carnikavas pagrieziena pretim brauca Aivars ar ,četru riteņu Jawu ,ja nepārskatījos ,tad piekabi ar vilka ......
 
Eduards
Mūsu jautro dzelzceļnieku kompāniju ir iemūžinājis motopower lietotājs Piradzinjsh. www.motopower.lv/...4_1528.jpg
Laikam esam atstājuši neaizmirstamu iespaidu - tris bildes ielicis, kā mūsu brašā kompānija šķērso tiltu un nogriežas pa labi. Mājas pagalmā ieripoju 22:20. Paldies visiem Jawas dzelzceļniekiem par jautras kompānijas nodrošināšanu.
 
uldens
Kārtējais foršais pasākums Jawistiem ir noticies,laika apstākļi braucot pa dzelzceļu ideāli ,kompānija kolosāla,un supper ,ka mums ir Kārlis kas šādu pasākumu organizēja.
Lietus sākās braucot mājās no Aizputes līdz pašam Tukumam,mājās 21,50
 
Iet uz forumu: