Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Pa veco dzelzceļu uz... Liepāju.
Laacis_ar07
Apsveicu jūs ar jauniem rekordiem,sekoju laika apstākļiem netā.sapratu,ja tiksiet no Rīgas ārā,tad tālāk laiks būs labs,jo nolija tajs krajos dienu iepriekš!
Diemžēl es ar savu aritmiju dienā labi ja varu 400km paveikt,tapēc visi tālāki gabali man aiziet secen!Sad
p.s. rietum latgalē nav lijis teju mēnesi! visi dārzi pārkaltuši Angry
 
siguldietis
Mājās ieripināju 10 min pirms pusnakts, kopā odometrs uzskaitīja 618km. Augstākie spēki bija labvēlīgi pret mums un kurzeme lutināja ar feinu laiciņu, tik līdz kurzemei turpceļa un atpakaļcelā gāza kā pa jāņiem! Tika notestēts lietus ekips, konstatētas arī dažas nepilnvērtības, būs viela pārdomām... Paldies visiem par kopa pavadīto dienu mērojot kārtējo dzelzceļu! Wink
 
morgans
Es ''iepeldēju'' sētā 23:30 Smile un baudot dzērienu pietika spēka vēl sagaidīt Maira Brieža iznācienu. Tagad jāraksta ''slapjā''atskaite...nobraukti 576 km un tas priekš manis uz šo brīdi ir varoņdarbs Grin Lietus tiešām nevis lija bet gāza no kautkāda liela trauka. Paldies par kompāniju!
rsz_img_20160514_151939.jpg rsz_img_20160514_144113.jpg
 
Kalnux
Liels paldies Jums, ka devāt iespēju piedalīties šajā pasākumā! Guvu labu pieredzi, labā kompānijā. Ceru ka nevienam pa kājām nemaisījos ar savu "dranduļetu" Wink

Lūk tas, ko ar telefonu sabildēju: https://failiem.lv/u/8xm2tk2m#_

Vēlāk būs arī video!


P.s. Ja esmu trāpijis vēl kādā bildē, tad lūdzu atsūtīt privātajā ziņā...
 
Kaarlis
No Liepajas puses mājās esmu tikai šodien. Arī šodien visu ceļu nejauki lija. Savus gadus lietotais lietus apģērbs arī sevi parādija ne no labākās puses. Tas štrunts. Neapskaužu Smiltenes Aigaru. Viņs vēl varētu būt ceļā. Paldies visiem kas piedalijās. Kopsummā 13 cilvēki. Šādas tādas tehniska rakstura ķibelītes taču kopsummā viss OK! Paldies arī Ivaram par naktsmājām un superīgo apkūpināto vistu.
 
aigars
Labvakar, Jawas draugi, mēs To izdarījām, par spīti lietum. Es arī nesen ieripoju pagalmā, stūre nenokrita un ritenis arī vietā, tik pie Ķekavas spidometra trose apstājās, tā , ka kilometri jāskaita pēc kartes. Paldies jautrīšiem par kompāniju, paldies Ivaram par naktsmājām , zupu , kūpināto vistu , un karpu, kā arī par silto pirtiņu. Šodien visu dienu pa slapjo, bet ir labi!
Aigars Birzniekos.
 
UgunsX
Arī es atgriezos mājās svētdien pēcpusdienā. Kopā nobraukti 520 km. Bija drusku bailīgi, jo ar izslīpētajiem cilindriem bija nobraukti labi ja 800 km pirms tam, bet viss veiksmīgi , Jawa godam izturēja, nekas nost nenokrita, tikai viens pagriezienu lukturis bija atskrūvējies kas tika ātri izlabots. Izdarīti arī secinājumumi par nepieciešamajiem uzlabojumiem - piemēram, jātaisno riteņi. Aizmugurējais jau pirms tam bija astoņniekā, bet pēc brauciena ir galīgā kliņģerī Grin Varbūt ir kādi ieteikumi, kurš te to spieķošanu pieprot?
 
UgunsX
Man telefonā dažas bildes

content32-foto.inbox.lv/albums/r/rsdj/Liepajas-brauciens-ar-mopedu/IMG-20160514-111705.sized.jpg

content32-foto.inbox.lv/albums/r/rsdj/Liepajas-brauciens-ar-mopedu/IMG-20160514-111720.sized.jpg

content32-foto.inbox.lv/albums/r/rsdj/Liepajas-brauciens-ar-mopedu/IMG-20160514-151828.sized.jpg

content32-foto.inbox.lv/albums/r/rsdj/Liepajas-brauciens-ar-mopedu/IMG-20160514-151834.sized.jpg

content32-foto.inbox.lv/albums/r/rsdj/Liepajas-brauciens-ar-mopedu/IMG-20160514-151838.sized.jpg

content32-foto.inbox.lv/albums/r/rsdj/Liepajas-brauciens-ar-mopedu/IMG-20160514-164039.sized.jpg
 
edmunds
Ooo, mana mīļākā ir ar Veco centrā un viens pa kreisi slapina....
MC Wild Hogs!
 
Dalgo
Labs brauciens izvērtās, paldies par kompāniju Smile

YouTube Video
 
aigars
Filma laba, vismaz var redzēt kur esam bijuši, un lietus nemaz nelija...
Aigars Birzniekos.
 
zigmars
Paldies, Dalgo! Laba filma sanākusi.
Atcerējos kā pa šito ceļu pirms apm.25 gadiem ar vilcienu braucu mācīties uz Liepāju no Ventspils un atpakaļ.
Studentiem toreiz gadījās bieži braukt pa zaķi, tāpēc laikam tā dzelzceļa līnija bankrotēja
Grin
Ar vilcienu bija baigais ceļojums - apm. 4 vai 5 stundas viņš tur vilkās, ar moci noteikti ka ir ātrāk.
Un tās staciju ēkas visas bija smuki sakoptas .... toreiz!
es laikam izbraukšu arī šito ceļu kādreiz, kad būs laiks ar savu 638. apskat'ities, kā tur tagad izskatās.
Labojis zigmars uz 19-05-2016 10:40
 
Kalnux
YouTube Video
 
Dalgo
www.flickr.com/...8272250271
 
Iet uz forumu: