Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Pa veco dzezceļu uz Ērgļiem.
Kaarlis
Lēnu garu briest doma izpildīt šamo maršrutu. Ir kāds kam arī nagi niez?www.motopower.lv/...al_id=8787
 
aivarsz
Kaarlis rakstīja:

Lēnu garu briest doma izpildīt šamo maršrutu. Ir kāds kam arī nagi niez?www.motopower.lv/...al_id=8787


Eskstrēmists? Gribās Cto to ostroje i strogo nacionaļnoje?
 
AldisK
Varētu būt diezgan interesanti, kādā labā un brīvā brivdienā varbūt varētu.
 
Guntis
arī gribētu piedalīties.
 
turists
Svētku brīvdienās mēģināju forsēt veco Gulbenes dzelzceļu, rezultātā jau pašā sākumā saslīdējos, iebraucu grāvī un izmetu kūleni.. Pie vainas bija vēl nenokusušais ledus, kas klāja ap 50% no ceļa, nokusis bija tikai atklātās vietās, pa mežu kā pa dīķi. Galu galā izlīdu no grāvja un aizbraucu mājās, atceļot šo tripu uz citu reizi. Smile
 
aivarsz
Īstenībā maršruts baigi foršs, mazliet gan velk uz sentimentu un pārdomām- kā gan Latvijas ļaudis ir spējuši neatgriezeniski SADI..T to, ko nekad vairs nebūs spējīgi atjaunot. No savas bērnības- jaunības atceros pārpildītos slēpotāju vilcienus "Sniedziņš", kas nespēja uzņemt visus slēpotgribētājus, kas vēlējās izbaudīt ziemu Ērgļos. Nu tā visa vairs nav. Kāds bariņš ļaužu ir neslikti uzvārījušies... Bet, par tripu- esmu kādu gabaliņu pa to kādreiz dzelzceļu paripinājies. Bet, tas Suntažu tilts... Tas, vecīši, ir īpaši asu sajūtu cienītājiem.
 
Kaarlis
Ja gribētāji rodas, varam raut šim mērķim vaļā jaunu tēmu un sadomāt vairumam pieņemamu datumu. Pēdējās publicētajās galerijās sniegs bildēs nebija, jāizvairās vienīgi no lietus. Maršrutu varētu sākt virzienā no Rīgas pa izbijušo dzelzceļu mērenas ripināšanās režīmā un atpakaļ doties pa autoceļiem. Par pasākumu ir arī pamanīta arī ārpus foruma interese. Tā ka sarosās!
 
turists
Kaarlis rakstīja:

Ja gribētāji rodas, varam raut šim mērķim vaļā jaunu tēmu un sadomāt vairumam pieņemamu datumu. Pēdējās publicētajās galerijās sniegs bildēs nebija, jāizvairās vienīgi no lietus. Maršrutu varētu sākt virzienā no Rīgas pa izbijušo dzelzceļu mērenas ripināšanās režīmā un atpakaļ doties pa autoceļiem. Par pasākumu ir arī pamanīta arī ārpus foruma interese. Tā ka sarosās!


Piesakos!
 
AldisK
Interese ir! Tikai datumi. Maijā varētu būt 5vai 6, vai 12,13 datums. Pārējais aizņemts. Par jūniju vēl skaidru ziņu nav. Vienigi jūnijā varētu apvienot, vai nu ar Ziemeļlatgales ralliju, vai jawu tikšanos Rēzeknē, ja tāda būs.
 
Guntis
Es par 12.05, citos es nevaru.
 
Kaarlis
Nākamajā nedēļas nogalē ir daudz brīvu dienu un vēl pēc nedēļas arī. Man vislabāk patiktu 4,5,6 maijs.
 
turists
Es par 4to.
 
Kaarlis
Super! 4tais maijs man un manam darba kolēģim arī ir pats ideālākais. Tālāk vārds tam tur augšā ar laika ziņām.Grin
 
andiss
Izklausās interesanti, bet es diemžēl šo izlaidīšu, taču gaidīšu bildes un atskatu uz piedzīvojumiem, noteikti nebūs garlaicīgiSmile Paskatoties uz kompāniju vien ir skaidrs, ka pasākums būs izdevies neatkarīgi no citiem apstākļiem, tai skaitā laika.
Labojis andiss uz 24-04-2012 01:18
 
AldisK
Par godu Latvijas republikas neatkaribas atjaunošanas dienai,- grupa nedaudz ķerto Jawistu veiks motopārbraucienu Rīga -Ērgļi izmantojot dzelzsceļa stigas. Mēģināšu ieriktēties pie tiem ķerttajiem un gaidām laika ziņas.
 
turists
Āaaa.. biju pavisam aizmirsis.. man 4tajā jāpiedalās stipro skrējienā.. SadSadSad Nevaram pabīdīt tomēr uz 5to?
 
Guntis
5.05 es ar varētu pabrīvēt Smile
4.05 ļoti stipri māc šaubas.
 
AldisK
Pagaidām domāju ka 5.05. es arī varētu.
 
vecaiss
Super ideja pavīdējusi... labprāt ar pievienotos, jāskatas tik ar datumiem Smile
 
Kaarlis
Pagaidām, izskatās, 05.05 dominē. Rīt nopētīšu dabā no kuras vietas nolasītas sliedes- sākas stiga. Spriežot pēc uzraksta uz Ērgļu stacijas sanāk tuvu 100 km. Atpakaļ ceļā varētu nopētīt Kangarus un tamos ceļus. Tātad vēl + ap 100 km = gan jau vēl kaut kas. Tātad reiķinaties ar degvielas patēriņu. Kas attiecas uz startu, tad diez vai vajadzētu vēlāk par 11.00 , agrāk nez vai gribēs tālākie- piemēram no Kandavas.
 
Iet uz forumu: