Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Pa veco dzezceļu uz Ērgļiem.
Guntis
Varbūt ielūgt retromoto.lv interesentus,draugus? Lai tak ir kāds ar IŽ,vai ko smagāku?

Es rīt pucēšu 634 pasākumam Smile Kas izpaudīsies karburatora mērcēšana acetonā Wink 360 droši ka kārbu vēl nesataisīšu(laika par maz).
 
Jancic
Kas tad 360 ar kārbu notika???
 
turists
ursus atkal kautko no vidus izrāvis.. kas ar kārbu?
 
Kaarlis
Guntis rakstīja:

Varbūt ielūgt retromoto.lv interesentus,draugus? Lai tak ir kāds ar IŽ,vai ko smagāku?

Iebildumu nav, kopā jautrāk, tikai ko iesāksim ar neejošu ižu trases vidū?
Nu,iespamo retromoto- varbūt kāds ieinteresējas.
 
Guntis
Ar kārbu nekas dižs,pat ne ar kārbu. Viss risinās un tiks atrisināts.
Vnk pārslēgu ceļot uz augšu(uz zemāku robu),pāriet kurbuļa režīmā.
Ļoti viegli pāriet. Kaut kas ,tur, kaut kur esot apdilis,apmuļļāts.

Vienīgi pamanījos ar papēdi ieslēgt,bet tas ir nogurdinoši un nērti.

Pati kārba slēdzas,arī sajūgs jau strādā,un citādi ja nebūtu 360 raksturīgās motora
vibrācijas ,viss būtu kā 634,tik dinamika pagaidām izpaliek,bet nav pat pirmie 400km nobraukti.
 
turists
Nav neriktīgā atspere iebāzta zem kurbuļa/ātrumpārslēga ass?
 
Peteris
Domāju, ka vaina ir ātrumpārslēdzēja mehānismā vai nu atsperītēs vai fiksatoros !
 
Guntis
Šodien uzzināju ka 5.maijā netieku uz pasākumu.
-škrobe- man ir NEIZMĒROJAMA Sad NEKASneliecināja par šādu notikuma pavērsienu Sad
Lai JUMS labi ripo un lietus NELĪST !

P.S.Pēteri ātrumpārslēdzējs un sunīši nebūs vainīgi.Ir iespējami divi vaininieki.
1. ass,kas iziet uz automātisko sajūgu(tā kurā sunīši,tik tā vieta vesela).
2. kurbuļa ass gals ,kas ieiet 1.punkta asī.

Jeb tur kur abas šīs detaļas kontaktē ir jāmekē vaininieks.
 
AldisK
Žēl ka netiec. Likās ka būs visa labā kompānija.
 
turists
Tā, izskatās, ka laika apstākļu ziņā neko traģisku nesola.. kaut kāds simbolisks lietutiņš, bet nekas nopietns.. Kā visiem ar gatavības pakāpi?
 
Kaarlis
Ar laika ziņām viss kārtībā- panikai nav pamata. Iesaku drošības pēc paķert lietus apģērbu, tas arī viss. Apdomāju, ka varbūt jānodrošinās pret iespēju palikt uz ceļa ar tukšu riepu un eļļu ko piejaukt bendžukam..
Priekš viena man jau iepakots zobrats, prieks otra štekeri, tā, ka detaļu piegāde arī darbosies. Tātad 10.40 no Rīgas, Lubānas 150 Depo stāvlaukuma vai 11.00 no apvedceļa pie dzelzceļa.
Kas ir ar AivaruZ un moci?
 
turists
Aivars ir apslimis.. nebūs.
 
AldisK
Būšu ar pasažieri un vēl otru moci ar Gintu, kurš bija kopā ar mani MCA atklāšanā.
 
Kaarlis
Tie, kam draudzība ar ģeogrāfiju pašvakāka:
maps.google.com/...s&z=12
 
Guntis
Pavadīti 11.mocis ti,no kurām 10gb JAWA Smile
Sevi es neieskaitīju Wink
 
bizits
Zvēra veči!
Bravo!
 
Guntis
Man pat bail prasīt,vai jau mājās?
un vai -VISI MĀJĀS- vismaz viņiem? Grin

P.S. Pamanīju ka Kārlis ielogojies,tad jau vāja cerība,ka taps,kas uzrakstīts Grin
 
Kaarlis
Tā, kā apriebās meklēt variantus kā samazināt bildes pēc kilobaitiem, nevis izšķirtspējas nolēmu izmantot starpnieku serveri... bildes nav notikumu secībā, taču pietiekami labi ilustrē situāciju.
Neraugoties uz žēlabainajiem skatieniem, kas pavērsti noputējušo lolojumu virzienā, šķiet, visiem tomēr patika














 
zigar
Paldies organizatoriem ! Nopietns pārbaudījums pašam un mocim !Grin
 
AldisK
Jau labu brīdi esam mājās, domāju Gints arī jau būs mājās. Vispār viss bija baigi labi. Man kopējais nobraukums 412km.
 
Iet uz forumu: