Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Pa veco dzezceļu uz Ērgļiem.
oilmaster
he, he, labs!Smile
 
Jancic
Izskatās, ka labs pasākums bijis, malači! Manu skatienu piesaistīja spēcīgie grafiti uz ērgļu stacijas ēkas. Grin
 
Guntis
Trūkst kāda apraksta.
Cik eskimosu apciemots?
Vai mikimausu redzēja?
Un kā tur tanī otrā pusē?Kas notiek tanī pusē?
Vai taisnība ka suņi tur 3x lielāki?
un bencīns 2Xlētāks?
Grin

P.S.Janka tev tik viens galvā Pfft
 
Kaarlis
Kārtējo reizi nostrādāja maģiskais skaitlis 80- līdz tādam ātrumam braucot moto netērē praktiski neko- kopējais notērētais degvielas daudzums...Shock... 8 litri!
Teorētiski kooperējoties ar Turistu varētu uzcept arī pirmo video...
 
aivarsz
Ērgļu stacijas Grafiti mani arī paķēra. Laba fotosesija. Gaidīsim pa kādam dalībnieka komentāram, vai, vēl labāk, tripa aprakstu. Bet iesūtiet tos smukākos bilžu šedevrus Adminam. Lai krāmē sadaļā bildes, un forumā tie labumi nepazūd.
Mani māc skaudība, ka nebija man lemts pasākumā ņemt dalību.
 
aivarsz
Kaarlis rakstīja:

Kārtējo reizi nostrādāja maģiskais skaitlis 80- līdz tādam ātrumam braucot moto netērē praktiski neko- kopējais notērētais degvielas daudzums...Shock... 8 litri!
Teorētiski kooperējoties ar Turistu varētu uzcept arī pirmo video...


Nupat tikai nāca apgaismība. Kā jūs domājat, kur mēs tos pavisam smukos video ārpus foruma rāmjiem publicēsim nākamajām paaudzēm, lai nepzūd biezoknī? Tāpat, kā smukos rakstus/aprakstus, kas pelnījuši paliekošāku vietu forumā? Šobrīd, izskatās, ka lapas rāmji nepieļauj.
 
Kaarlis
Bija tāda kautrīga piebilde, ka foruma entuziastu ziedotie resursi pieļauj gan sava servera, gan pietiekami lielas atmiņas resursa uzturēšanu. ( pēdejā man zināmā summa =1tb=40ls, vajadzētu būt tagad vel mazāk...
Sadaļas arī netopSad
 
AldisK
Neliels mans skatījums un apraksts. Ar Andi protams nevar konkurēt. meģināju pielikt saiti uz bildēm. www.bildites.lv/...p;cat=2252 Plkst 8,00 no rīta. Eju uz garāžu. Pēc retromoto atklāšanas, kad mocis sāka nelekt no kurbuļa, ir iztīrīts karburators, izpūsts, pārbaudīts, vairākas reizes darbināts, viss strādā. Uzpludinu, uzsūknēju un uz pirmo pielec . Ierodas Gints un dodamies uz Rīgu. Pie Depo esam pirms 10,00. Jāgaida. Ap 10,30 sāk ierasties pārējie. Pavadīt ierodas Guntis, kurš paspējis jau poličiem iepūst trubiņā. Pavadīt atbrauc arī Aivars kurš cīnās ar gripu un temperatūru, protams ar auto. Sākam braukt uz apved ceļu. Te arī man pirmais nepatīkamais gadījums, piedarbināt var tikai stumjot. Aizsteidzoties notikumiem priekšā: dziesmā mocis bija iedabūjams šajā dienā tikai stumjot. Izņemot vienīgio reizi pie Ērgļu benzīntanka pēc vārdiem: „droši vien atkal nepieleks „ uz pirmo minienu ierūcās. Pie uzbrauktuves uz dzelzsceļa stigas gaida Aigars ar savu Jawa čoperīti. Pa ziemu čoperītim šādi tādi uzlabojumi, Pirmais kas iekŗīt acīs, Jawas nedabīgi platā bāka ar Jawas uzlikām. Esot uz 17 litriem, u.c izpūtēji , dugas. Aizķēries Gints, izrādās pazudusi klusinātaja skrūve un krit laukā klusinātājs. Problēma atrisināta, skaņas signālam ir daudz īsas 4mm skrūves. Dodamies trasē, normāls lauku grantēts ceļš. Lietus te laikam nebija lijis, tātad arī putekļi. Jāuzmanās , vietām malās izskaloti dziļi grāvji , ātrums ap 40-50km/st. Pēc brīža konstatējam, ka pazudis Zigis, Izrādās vējstikla stiprinājums nav šadam ceļam paredzēts, nolūza stiprinājums, izolācijas lenta daudz ko atrisina, arī šo problēmu.Pie Kangaru stacijas mūs sagaida Pēteris, Fotosesija pie un ap staciju un dodamies tālāk. Pirmais tilts , normāls gulšņu segums kuram visi viegli pārbrauc pāri, kaut gan pirms tilta ļoti brīdinošs uzraksts, kurš aizliedz tiltam tuvoties. Pamazām nonākam pie Suntažiem Mazās Juglas tilta. Uzraksti tie paši, bet gulšņi retāki, šķirbas lielākas, pāriet var, arī moču svaru izturētu, bet Jawas ar maziem riteņiem un lielajiem dubļubleķiem droši vien satraumētu, tādēļ apbraucam caur Suntažiem. Līkums nav liels. Pēkšņi priekšā sākas sliedes, esam nokļuvuši līdz Ķeipenei, pļaviņā neliels pusdienu galds ar diviem krēsliem, vienīgi, pusdienas nebija, un uz galda netikām, durvis bija aizslēgtas un mūs neviens negaidīja. Blakus bāka ar pastkastītēm, var vienam otram pazīstamam uzvārdam kaut ko aizsūtīt. Pa sliedēm tomēr nebraucam, mazo gabaliņu apbraucam pa ceļu. Guļšņi tā ieauguši zemē, ka varēja arī braukt pa gulšņiem, nekas traks neizskatījās. Uzbraucam uz trases, sākas irdena grants 1, 2 ātrums, nopriecājos, ka man ir augstā stūre, kura ir mazliet platāka, bet ar visu to grūti pabraukt. Kā jau viss reiz beidzas, beidzās arī šī grants, tālāk bez starpgadījumiem uz Ērgļiem, Bija vēl kāds tilts, bet viegli pārbraucams, vienīgi beigās jau sāka likties, ka tie Ērgļi nekad nepienāks, kad parādījās Ērgļu stacija. Atkal fotosesija, stacijas logā vilcienu saraksts, diezgan lielu izbrīnu man izraisīja, ka 2007-2008 gadā vil cienu sarakstā ir maršruts Rīga-Suntaži-Ērgļi. Man likās, ka sliedes tur nav vismaz 10-15gadus. Ērgļos mūs sagaida Andris no Madonas, vienīgi bez moča. Visi pārgribējušies pusdienas, okupējam viesnīcas „Kore” kafejnīcu, Pēc sātīgām pusdienām sadalāmies, Zigis aizbrauc savu ceļu, Mārcis savu, Mēs pa veco Ērgļu šoseju atpakaļ, izbraucot sāk smidzināt lietus, bet ātri pāriet, pat neuzvelkam lietus tērpus. Ceļš no sākuma grants, tad jauns asfalts , neko daudz nav iztaisnots, interesanti ielikt slaidā līkumā. Aiz Suntažiem cauri Kangaru kalniem ar vēl grants. Pēc Kangaru kalniem Pēteris dodas uz Ogri. Rīgā šķiramies ar Kārli un Rolandu, braucam uz Kandavu pretī liels pretvējš, brižiem liekas nopūtīs no moča. Ap 8,30 esam Kandavā, Gintam vēl 20km līdz Matkulei vienam.
Labojis AldisK uz 06-05-2012 16:05
 
andiss
Izskatās, ka bijis ļoti labs izbrauciens! Smile
 
Kaarlis
Rakstnieks Andiss laikam vēl nav saremontējis savu moci?
Ielādēju inboxā vienu no video fragmentiem, raustās inboxa dēļ, meklēšu citus veidus kā publiskot pārējos.
foto1.inbox.lv/...PR0019.mp4
 
aivarsz
Kaarlis rakstīja:

Rakstnieks Andiss laikam vēl nav saremontējis savu moci?
Ielādēju inboxā vienu no video fragmentiem, raustās inboxa dēļ, meklēšu citus veidus kā publiskot pārējos.
foto1.inbox.lv/...PR0019.mp4


Man nekas neraustījās, bija O.K..
 
Guntis
1,2 raustās. 3 neraustās.
 
Kaarlis
Ja neraustās, iemetīšu fragmentu ar sabrukušo tiltu, iespējams mans kompis vienkārši ir palicis pārāk sens.
 
vecaiss
Bilžu ieskats no manas lēcas, kvalitāte nav, bet baudiet: http://www.failiem.lv/u/fzqvyqg
Labojis Guntis uz 06-05-2012 22:30
 
Kaarlis
Piesviedu vēl fragmentu no sabrukušā tilta: foto2.inbox.lv/...PR0048.mp4
 
Peteris
Vēl dažas bildītes !

[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=5hkure8b7ywy25ef2yf.jpg][IMG]http://www.bildites.lv/images/









 
Iet uz forumu: