Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Uz Sāremu
uldens
braucienā uz Sāremu, tiekamies 21.07.16. , 18.00 aiz Saulkrastiem LUKOILĀ.
Labojis uldens uz 19-07-2016 09:02
 
edmunds
Man briest kas līdzīgs - no 21. līdz 24. laižu uz Munameģi, tad uz Voru, Rapinu, Tartu, Tallinu un gar Saaremaaaa uz mājām. Kas zin, mož satiksimies. Saaremaaa esmu bijis, pagarlaicīgi, vienīgi jūrā peldēt intresanti - jābrien kāds puskilometrs, a ūdens līdz ceļgaliem.
MC Wild Hogs!
 
Rich
Es tā neteiktu, ja izveido savu maršrutu apkārt salai ar apskates objetiem, tad ir ko redzēt.FrownWink
 
Retais
Piemēram pilsdrupas, bet tas drīzāk no rīta..Grin
 
Rich
Wink...pilsdrupas vairs nav, tās ir kļuvuša atkal par cēlu pili! ..., bet kas zin, kas būs no rītaGrin
 
Retais
Es esmu mājās Grin Pasākums un brauciens bija super, kas nebija paši vainīgi Pfft
 
Rich
Es arī, ja 4 dienas pa igauņu salām ne piles, tad Sigulda sagaidīja ar pamatīgu lietu. Shock Sirsnīgs paldies Uldim un Sandrai par saorganizēto foršo braucienu. Noripināti ap 1100km.
 
aivarsz
Vakar vakarā ap 20.30 redzēts Uldens un Sandra, kas cēli devās māju virzienā caur Pļavnieku piesprūdušajiem apļiem.
 
Retais
No Riča dabuju, no pārējiem gaidu vēl materiālusSmile
 
Retais
Top filma par Sāremu. Man gan pēdējo mēnesi īpaši nav laika, bet nu beidzot ledus ir sakustējies. Pati grūtākā, sākumdaļa jau ir, tā ka drīz jābūt.
 
Retais
Lūk arī ilgi gatavotā filma par ceļojumu. Filmiņa ir gara, bet sadalīta daļās. YouTube Video
 
Rich
Retais, sirsnīgs paldies vēlreiz par foršo mākslas darbu. Super!
 
Laacis_ar07
Retais Tev tāds dokumentālais kino,,ka man divu pustdienlaiku par īsu lai visu noskatītos!
Sapratu ka manis tur arī pietrūka!Angry
 
aivarsz
Mazliet vēlāk par augšminēto foršo komandu, no 18.- 21. augustam, vēl viena Jawistu saime 4 mopēdu un 6 cilvēku sastāvā arī veica gadu atpakaļ iecerētu maršrutu pa Igauņu salām.

Sastāvs- Pēteris & Dace (Ogre), Aldis- Cēsis (Liepa), Bargais (Madonas novads), Aivarsz un Jana (Carnikavas novads). Maršruts ietvēra ekskursiju pa skaisto Haapsalu, kā arī 4 salas, pretējā virzienā, kā iepriekšējam sastāvam, sākot ar Hiiumā un noslēdzot ar Muhu salu. Apskates objekti, protams, daļēji līdzīgi, daļēji atšķirīgi. Kādam, šī bija pirmā ekskursija pa augšminētajām vietām, kādam, nebūt nē. Bet, vienalga interesanti. Mans nobraukums maršrutā- nepilni 1200 km, ielietā degviela- ap 80L.

Bildes, kā arī, kāds neliels video, cerams sekos vēlāk. Jo, materiāls ir sarūpēts, jāsaņem dūša tik montāžai un publikācijai.
Labojis aivarsz uz 30-08-2016 19:02
 
Rich
Aivar, gaidīsim jūsu redzējumu Smile...... neslinkoGrin
 
Iet uz forumu: