Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Ziemeļlatgales Retrorallijs 2016
djawa
Laipni aicināti uz Jubilejas pasākumu.
08.07.2016 no plkst 17:00
Tālāko dalībnieku ierašanās Viļakas novada Cīrulīšos .Vakariņas ,iekārtošanās nakšņošanai.
Vakara gaitā varēs vērot gaļas kūpināšanas procesu melnajā pirtī!!!

09.07 no plkst 9:30
Dalībnieku reģistrācija .Vēršukalna muzeja ekspozīcijas apskate,brokastis
11:00 Parādes brauciens Vēršukalns – Viļaka
11:10 Motociklu iztāde un citas aktivitātes pie Viļakas estrādes.
11:30 Retrorallija starts
15:00 – 16:30 Veiklības braucieni
16:30 Ekskursija senlietu kolekcijā “Cīrulīši”(Izstāde 70-80.gadu fotogrāfijas no Baltā Brieža trases)
17:30 Vakariņas
18:00 Pasākuma dalībnieku apbalvošana un godināšana(īpaša programma par godu pasākuma desmitajai jubilejai),vakara pasākums, atpūta un pārējās izklaides.
20:00 Dejas,muzicē grupa OTTO
10.07 10:00 Brokastis ,gatavošanās mājupceļam
.
Pasākumā piedalās retro motocikli un mopēdi ražoti līdz 1980.gadam ,Sarkanās Zvaigznes ražojumi bez ierobežojuma , organizatora pieacināti vai akceptēti var būt arī jaunāki motocikli.
Pieteikšanās dalībai pasākumā līdz 27.jūnijam .
Dalības maksa pasākumā ar pārskaitījumu līdz 27.jūnijam 12 Eur
Uz vietas pasākuma dienā 15 Eur
Līdzbraucējam 10.Eur
Transportlīdzekļus varēs droši izvietot Senlietu kolekcijas Cīrulīši teritorijā.
Nakšņošana iespējama Cīrulīšos ,kur būs pieejamas telšu vietas.
Turpat Cīrulīšu telpās būs pieejamas guļvietas arī zem jumta, savos guļammaisos.
Būs pieejamas arī atsevišķas guļvietas turpat lauku mājās (vietu skaits ierobežots)vēlams laicīgi pieteikt) .Ja kādam būs vēlme apmesties atsevišķi, varēs par atsevišķu samaksu apmesties tuvākajās viesu mājās.
Pieteikšanās pa epastu retro73@inbox.lv ,privāti vai pa tel 26446147.
Tālākie braucēji ,iepriekš piesakoties ,kā parasti var ierasties jau iepriekšējā dienā jeb 8.jūlijā.
 
djawa
Pievienojam afišu
12967273_1031744293546673_7810669521862400391_o.jpg
 
morgans
Kādam ir domas par šo pasākumu? Vienīgi šogad stingrāki noteikumi par dalību (moto izlaiduma gads Frown )!
Labojis AldisK uz 13-06-2016 09:40
 
Rich
Doma bija, bet arī manējā JAWA neirakstās 1981.g.Shock
 
Retais
Morgan man interesēja brauciens, tusovka, kā tāda un Latgolas ļergu ar Tevi Richu un pārējiem iečaukā Grin Pasākums kā tāds bija sekundārs. Kā izlasīju par 1980. pazaudēju interesi Sad uztaisīsim savu un foršāku kādu pasākumu..Grin brauksim viņiem garām un parādīsim pigu Grin
 
morgans
Grūti teikt kādu motīvu vadīti ir tik strikts ierobežojums. Mans laikam vēl der Pfft Jāmēģina varbūt sazināties ar rīkotāju! Iespējams par daudz gribētāju.
Labojis morgans uz 12-06-2016 21:49
 
djawa
Veči uzmanīgi lasām piebildi "organizatora pieacināti vai akceptēti var būt arī jaunāki motocikli",vajag vienkārši sazināties ar organizatoru!!!.
 
Retais
oooo taa jau skan labaak..Grin
 
AldisK
morgans rakstīja:

Kādam ir domas par šo pasākumu? Vienīgi šogad stingrāki noteikumi par dalību (moto izlaiduma gads Frown )!

Doma jau ir, bet redzēs, kad nāks tuvāk. Tad jau arī konkrētāk varēs pateikt.
 
Rich
Gunti, pilnīgi pareizi - piekrītu!
 
UgunsX
Acīmredzot, retro tehnika šobrīd ir pietiekoši biezā slānī, arī bez 634 un 638 Jawām, lai varētu sākt izvēlēties. Tur nav par ko cepties.
 
morgans
Labi kungi...neceliet paniku! Sazvanīsim rīkotāju un tad izteiksim domas! Wink
 
Retais
Tā, es atļaujos šo tēmu biškiņ up.
 
aigars
Retais rakstīja:

Tā, es atļaujos šo tēmu biškiņ up.


Manam prātam neskaira atbilde...?
Es gatavojos...,interesants, idejiski pilnvērtīgs pasākums, jauki cilvēki, ikdienā neredzēta vide, dažādi motocikli, lepnas vakariņas, lielas pudeles, savāda ballīte, īss naktsmiers, svaigas brokastis!...- viss, kas piederīgs Latgalei . Patīkamas atmiņas.
Aigars Birzniekos.
 
morgans
Ko te daudz piebilst...visi kas brauks ir laikam daudzmaz viens otru apzinājuši un pieteikušies. Smile
 
Laacis_ar07
aigars rakstīja:

Retais rakstīja:

Tā, es atļaujos šo tēmu biškiņ up.


Manam prātam neskaira atbilde...?
Es gatavojos...,interesants, idejiski pilnvērtīgs pasākums, jauki cilvēki, ikdienā neredzēta vide, dažādi motocikli, lepnas vakariņas, lielas pudeles, savāda ballīte, īss naktsmiers, svaigas brokastis!...- viss, kas piederīgs Latgalei . Patīkamas atmiņas.
Aigars Birzniekos.

Skaisti uzrakstiji,viss priekš Latvieša tur būs,,bet manis tur diemžēl nebūs,jo sieva nepiedos ja es ignorēšu viņas 50g.ballīti!Angry Vienīgais no visa kur šogad tieku ir Retrotūrists!Frown
 
Eduards
Laacis_ar07 rakstīja:

aigars rakstīja:

Retais rakstīja:

Tā, es atļaujos šo tēmu biškiņ up.


Manam prātam neskaira atbilde...?
Es gatavojos...,interesants, idejiski pilnvērtīgs pasākums, jauki cilvēki, ikdienā neredzēta vide, dažādi motocikli, lepnas vakariņas, lielas pudeles, savāda ballīte, īss naktsmiers, svaigas brokastis!...- viss, kas piederīgs Latgalei . Patīkamas atmiņas.
Aigars Birzniekos.

Skaisti uzrakstiji,viss priekš Latvieša tur būs,,bet manis tur diemžēl nebūs,jo sieva nepiedos ja es ignorēšu viņas 50g.ballīti!Angry Vienīgais no visa kur šogad tieku ir Retrotūrists!Frown


Var izdarīt gājienu ar zirgu. Iepriekšējā vakarā pabrīdini sievu, ka jābūt gatavai pārsteigumam, nelielam izbraucienam, izstāsti, ka uzņemies visu noorganizēt sakarā ar ballīti, un beigu beigās brauciens aizved uz Latgales pasākumu, noballēsim Tavas kundzes dzimenīti Viļakā jautrā gaisotnē. Kā sacīt jāsoka - i vilks paēdis, i aitas dzīvasWink
 
Retais
Eu nu čaļi, kas notiek? Grin Daži te mani pārliecināja, ka jābrauc, tagad paši nosvīduši..Grin
 
djawa
Viss notiekas,tiekamies Viļakā!!!
 
morgans
Tiekamies gan!!! Sarunā ar to lietus onkulīti tur augšāWink lai drusku nomierinās!!! GrinAngry
 
Iet uz forumu: