Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 4

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Izpūtēja uzgaļi
Retais
Klausieties, kur es varu dabūt tos feinos izpūtēju uzgaļus, kuriem dūmi uz leju pūšas. Tādus redzējis esmu Zigmāram, ja nemaldos Richam un kam vēl. Besī ārā, ka pēc katra tālāka brauciena viss, ts.k. drēbes ar eļļu sacūkātas.
 
Dalgo
Lej mazāk eļļu un nekas nebūs sacūkāts..
 
Retais
paldies par padomu, bet man tomēr vajag tos uzgaļus.
 
aivarsz
Netici brīnumiem. Šos uzgaļus Tu vari atrast caur šo pašu forumu. Sameklē sadaļu ar brālīgo valstu e-veikaliem. Bet, atskaitot izmaiņas dizainā, par 90 % nekas nemainīsies. Pārbaudīts. Ir aerodinamiskais virpulis, kas tos izpūstos 2T eļļas atlikumustāpat lipina pie Mo pakaļdaļas.
 
Vilcins
Dalgo rakstīja:

Lej mazāk eļļu un nekas nebūs sacūkāts..

Tu gan esi izcili atjautīgs.
Varbūt viņam piebraukšanas periodsGrin
 
rechijs
Dalgo rakstīja:

Lej mazāk eļļu un nekas nebūs sacūkāts..

Tiešām noderīgs padoms . Grin
 
Dalgo
Labi gudrinieki. Palasiet grāmatu. Un ja lej cik tur rakstīts, tad nekas nav baigi jātīra. Ja jūs saviem pļerdakiem gāžat 1:20 tās ir jūsu problēmas. Pfft Aivaram arī taisnība.
 
rechijs
Nav baigi jātīra. -pats arī uzrakstīji Wink
Jātīra ir jebkurā gadījumā.
P.s. Kuru grāmatu lasīt?Smile
 
Dalgo
Jātīra motociklam aizmugure tiešām ir jebkurā gadījumā, kā jau teici.
Šinī gadījumā jālasa 638, 639 un 640 manuāļi, tur viss smuki sarakstīts. Kopš ievēroju pietuvinātās rekomendācijas, aizmugure ir daudz tīrāka, nekas nedūmo un nepil.
Labojis Dalgo uz 19-06-2016 13:06
 
Vilcins
Ta gan ir, ko tad mēs te jawas vecteviem pretī runasimGrin
 
Kaarlis
jaunākās grāmatās rakstīta attiecība 1:60. Es leju kaut kur pa starpu, tēmējot uz 1:50. Eļļas pleķu stipri mazāk un smirdoņa arī. Uzlikt izpūtēja galā vēl vienu bremzi pat neplānoju.
Pa 80 tk nobraukuma laiku nekad pat nav ienācis prātā tīrīt izpūtējus.
 
Retais
80 ir huinjaaa, vairāk domāju, kad ir kādi 300-400. Piemēram Erlandam numurs ir krietni tīrāks par manu. Karoche tiem kam ir, numuri it tīrāki un basta. es jau te meklēju, ebayaa meklēju un nesanāca atrast, tāpēc rīkojos galēji - taisīju topiku
 
rechijs
Eko jawa Tev Kārli. Grin
 
gacans
Kaarlis rakstīja:

jaunākās grāmatās rakstīta attiecība 1:60. Es leju kaut kur pa starpu, tēmējot uz 1:50. Eļļas pleķu stipri mazāk un smirdoņa arī. Uzlikt izpūtēja galā vēl vienu bremzi pat neplānoju.
Pa 80 tk nobraukuma laiku nekad pat nav ienācis prātā tīrīt izpūtējus.
Kaarlim taisnība,te izkopējums no JAWA 640 manuāļa :lubricated petrol
Mixture ratio 1:60 – after running in, 1:50 during running in
For whole year riding use oil of viscosity class SAE 30-40 for two stroke engines and
with classification according to API TS .
 
Retais
Paldies Siguldas mafijai (Erlandam, Richam, Ingemāram). Šodien jau sazvanīja to no kā iespējams var nopirkt, pasauca ciemos, paēdināja ar šašliku, izbraucām nelielā ekskursijā pa Siguldu, i feini paēdām vakariņas. Wink
 
Guntis
izmetīsi tu tos sūdos,un cilvēki būs laimīgi,ka atrada durni kas tos nopērk...
 
Iet uz forumu: