Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 3

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
JAWA karburators
UgunsX
Vilcins rakstīja:

Vakar pie Raimnda panemu 638 karburatoru,redze ka uzvedisies,pirmais iespaids,ir labak neka ar veco,vismaz kalusa uz regulejumu,izbraukas Sabili,tad bus vairak saprasanas ka ir.


Nu, un kā ir?
 
andrys
Jautājums par 638-ās karburatora adatu. Dabā manai Mazulītei ir ar 3 gropēm, katalogu bildēs arī 3 (lai gan kataloga bildei ir shematiska nozīme), Jawa veikala lapā aš ar 5, citos katalogos ar 4. Kurš ticamākais variants? Jebšu šī daudzveidībatikai priekš regulēšanas smalkuma?
 
Guntis
Galvenais ir adatas forma,garums,resnums. Ne gropju skaits.
 
andrys
Manuprāt, pirmais galvenais, ir tas, ka katram Jawas karburatora modelim ir sava adata, ar šim konkrētajam izstrādājumam paredzētajiem tevis pieminētajiem parametriem - garums, konusa izmēri utt.
Piem.pielikumā redzamajā bildē tā ir Jikov-a, bet kurā? Vai savstarpēji tās ir maināmas (fiziski domāju var pat drāti ielikt) diez vai kurš ir mērījis šos izmērus, lai pēc tiem pateiktu kuram modelim adata ir. Drīzāk jau piederība nosakās pēc gropēm... piem., vecenei 5, 634 četras, 38-jai 3 gropes.
adata_sized.jpg
 
nojis
Guntis rakstīja:

Galvenais ir adatas forma,garums,resnums. Ne gropju skaits.


Sveiki,

varbūt kādam ir karburators no vecā Jawa ar kvadrātveida pludiņa kameru?

Vai varu palūgt bildi?

Paldies Smile
 
AldisK
Tādu karburatoru man nav gadījies redzēt. Visiem redzētajiem Jawa modeļiem, sākot ar Jawa perak un citiem pēckara esmu redzējis tikai apaļu pludiņkameru. Ja nu vienīgi 638 modelim. Bet to jau mēs neuzskatām par veco. Varbūt vari noprecizēt par kādu modeli ir runa.
 
septimus
Sveiki!
Man JAWAi 353,1959.gada izlaiduma, karburators JIKOV 2926M11. Pēc marķējuma/koda atrodams internetā.
img-20221026-wa0003.jpg img-20221026-wa0002.jpg img-20221026-wa0001.jpg img-20221026-wa0000.jpg
 
Iet uz forumu: