Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Motosezonas atklāšana 2012
edmunds
Hei, hei esam iemūžināti gan delfi.lv gan citur.

www.tvnet.lv/...lery/11384

www.delfi.lv/...d=42316564

EdmundoSmile
 
oilmaster
Paldies visiem JAWA/ČZ-istiem. Laiks lutināja. Saskaitīju kopā, man sanāca 30 gb. Nebiju līdz šim vienviet tik daudz redzējis. Aizmirsu foto aparātu..gaidu kādu bildi. Prieks bija redzēt jaunas sejas! Grin
Labojis oilmaster uz 28-04-2012 22:35
 
GJM
Man pasākums ļoti patika. Pirmo reizi piedalījos NEretro sezonas atklāšanā. Laiks tiešām bija superīgs!

P.S. Armandam no Baložiem - izpūtu karburatoru Statoilā un tiku gan uz darbu, gan uz Jelgavu!

Cool
 
oilmaster
[img]http://www.manajawa.lv/images/photoalbum/album_10/2766012_bpjigi.jpeg[/img] is not a valid Image.

Čalis bildē ar jawiņu aiz Ursusa platās muguras pirms VEF tilta noplīsa. sajīūga hēbelis izģētrbās vietā kur stiprinās trose. Piestāju, piedāvāju aizlaist pēc jauna hēbeļa izmantojot pusautomātu, bet beigās nekā..Ceru, ka tika veiskmīgi uz māju pusi..
Labojis edmunds uz 28-04-2012 21:59
 
aigars
Nejaukāk ir ja gāzes trose izģērbjas...
 
edmunds
Visi, kas fočēja - droši iesūtam labākās bildes! (kreisajā pusē izvēlne Iesūtīt bildi
 
Kaarlis
Patiesību sakot, fenomenāli ir savākties tik daudz līdzīgi domājošiem vienas vai divu moto marku ietvaros! Cik zināms, tik daudz un tik kupli vēl nav spējuši citu moto marku entuziasti. Tā kā pasākums netika speciāli jawiski organizēts, taču notika MCA organizētā pasākuma ietvaros, prieks ir dubults.
Protams viss nenotika kā pa diedziņu un bez kļūmēm! Neiztikām ne bez tehniskām, ne arīdzan organizatoriskām ķibelēm. Ir uz ko tiekties un mācīties. Tiešām nebiju prognozējis, ka lielākajai daļai jawistu visai maz varētu interesēt laicīgās motodzīves pasākumi un tā dēļ varbūt kādam radās kāds negatīvs iespaids, taču kopumā ņemot, akcents tomēr jāliek uz parādes braucienu, esam sevi kā motociklisti pieteikuši autobraucējiem un paši sev... ko tur vairs piebilst.
Nāks citi laiki- būs jauni sū*i!
Good luck!Grin
 
oilmaster
Uz kopējo noslēgumu, organizāciaji jāpievērš lielāka uzmanība.
 
edmunds
Manuprāt bija vnk zuper....man kā iesācējam motoristam acis spīdēja un asinīs adrenalīns!

Vienīgi - nakamreiz jāizdomā tāds sakarīgs nobeigums, piemēram Mežciemā (mans rajončiks) ir dažas mazzināmas vietiņas, kur var novākties un iekost kādu šašliku.

Esmu dziļā neizpratnē par savu nākamo spēkratu. Nekas no šobrīd ražotajiem īsti nepatīk. Mož būs kāds Dņeps/Urāls ar blaķeni jāiegādā. Vispār fascinē Panonia ar blaķeni. Man BIJA Panonia ar blaķeni, mantojums, es viņu vnk atdevu vienam keksim, jo pašam nebija nekādas intereses. Tie bija 90to sākumi. Cūcība, tik skaista blaķene.
 
ejurss

Čalis bildē ar jawiņu aiz Ursusa platās muguras pirms VEF tilta noplīsa. sajīūga hēbelis izģētrbās vietā kur stiprinās trose. Piestāju, piedāvāju aizlaist pēc jauna hēbeļa izmantojot pusautomātu, bet beigās nekā..Ceru, ka tika veiskmīgi uz māju pusi..


Viss oki, tika upurēts priekšējo bremžu hēbelis un līdz biķerniekiem tiku, pēc tam jau garāžā tika atrasts cits un tagad ir arī bremzes, gan sajūgs Smile

www.youtube.com/...e=youtu.be
Labojis edmunds uz 29-04-2012 00:01
 
vecaiss
Paldies visiem dalībiekiem, interesants pasākums šodien. Man secinājums, ka biežāk jāorganizējas un jābrauc...Smile Bildes pilnizmērā šeit:
http://www.failiem.lv/u/njcuuzf
 
aivarsz
vecaiss rakstīja:

Paldies visiem dalībiekiem, interesants pasākums šodien. Man secinājums, ka biežāk jāorganizējas un jābrauc...Smile Bildes pilnizmērā šeit:
http://www.failiem.lv/u/njcuuzf


Super galerija, malači visi tie, kas uztaisīja lielo tripiņu.
 
Kaarlis
Caur Motopower uzgāju bilžu galeriju, kur mēs tīri labi esam tikuši dažos kadros. http://failiem.lv/u/ohozfnn jāspiež poga ar zaļo bultiņu moto.rar un gaidiet savos datoros, kurš ir autors, īsti nemācēju atrast.
 
Guntis
Skaistas galerijas Wink
 
Guntis
šodien raugos 2.sērija moto sezonas atklāšanai,visās malās dun motoru skaņa,motociklu motoru skaņa Wink
 
aivarsz
edmunds rakstīja:

Manuprāt bija vnk zuper....man kā iesācējam motoristam acis spīdēja un asinīs adrenalīns!

Vienīgi - nakamreiz jāizdomā tāds sakarīgs nobeigums, piemēram Mežciemā (mans rajončiks) ir dažas mazzināmas vietiņas, kur var novākties un iekost kādu šašliku.

Esmu dziļā neizpratnē par savu nākamo spēkratu. Nekas no šobrīd ražotajiem īsti nepatīk. Mož būs kāds Dņeps/Urāls ar blaķeni jāiegādā. Vispār fascinē Panonia ar blaķeni. Man BIJA Panonia ar blaķeni, mantojums, es viņu vnk atdevu vienam keksim, jo pašam nebija nekādas intereses. Tie bija 90to sākumi. Cūcība, tik skaista blaķene.


Par pasākuma nobeigumu piekrītu! Tas treknais punkts ir vajadzīgs. Motopower biedri taisa baļļuku un pirtiņu interesentiem šajā dienā. Daudzi moto klubi rīkojas līdzīgi, arī es vakar tapu ielūgts, bet neizmantoju piedāvājumu, jo plāns bija, lai Jawa ierūktos.
Par nākamo mocīti runājot- nemoki sevi ar veltīgām pārdomām. Sāksi aktīvāk braukt, sapratīsi, kādā virzienā domāt. Es, piemēram, zinu šobrīd pilnīgi skaidri, ka man vajag 3 dažādus mocīšus, lai man vēlamā pielietojuma palete būtu pilnvērtīga.
Gribu, lai tu apzinies, ka retro moto ir vaļasprieks, bet ne komfortabls ikdienas pielietojuma priekšmets. Jo, katru dienu Guntis tev blakus nebūs. Un tu esi datorcilvēks, nevis supermehāniķis.
Zinu, pat ko gribu šobrīd. Bet, ne visai esmu gatavs tādu motoparku uzturēt. Šobrīd, tieši šī iemesla dēļ, esmu apstājies pie maxi rollera ar ~ 50 litru ietilpību zem beņķa (slengs- Pagrabs), pietiekamu jaudu, ļoti vieglu vadāmību pilsētā, kā arī normālām sajūtām garos pārbraucienos. Ikdienā varu ievietot 17" laptopu, bez bailēm sabojāt, uzvalku + kurpītes nebojātā un nesaburzītā veidā.
Pagājusī sezona man sanāca tāda, ka, praktiski biju spiests iztikt bez citiem 2 riteņu transporta līdzekļiem. Rezultāts pilnīgi negaidīts. Ar rolleri nobraukti ~10000km. Pa Latviju, Igauniju, Lietuvu. Auto vasarā tankštellē iebrauca dažas reizes.
 
coldhill
GJM rakstīja:

Man pasākums ļoti patika. Pirmo reizi piedalījos NEretro sezonas atklāšanā. Laiks tiešām bija superīgs!

P.S. Armandam no Baložiem - izpūtu karburatoru Statoilā un tiku gan uz darbu, gan uz Jelgavu!

Cool


Ne velti runājām par degvielas filtriemSmile Prieks, ka visu atrisināji.
 
Jancic
Pasākums bija izdevies ļoti labs, esmu stāvā sajūsmā. Prieks bia satikt daudzus foruma biedrus. Perfekta ideja no Arņa puses bija doties kopīgā izbraucienā, tas baigi labs bija kopīgā barā mazu tripiņu uztaisīt. Pagaidām kā sacīt jāsaka: emocijas pāri galvai! Smile
 
Guntis
http://tv.delfi.lv/?showvid=9DPZ8agO 6 video ,motosezonas atklāšana.

1:45 4:19
 
Jancic
Kautkā man Mārtiņš Rītiņš tikai rādās, sezonas atklāšanu atrast nevaru.
 
Iet uz forumu: