Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Modzas JAWA 638-0, 1988 gada.
modza
Tā, tā sen nekas nav šeit rakstīts, nu tam ir iemesls. Ne tas patīkamākais, bet lai... Patiesībā varētu būt tēma "Mocis un apdrošināšana (OCTA). Tātad...
Pēdējā laikā uz darbu braukāju ar moci. Pagājušo trešdien, kamēr kursēju pa pilsētu, Krasta ielas Lido stāvvietā notika šāds te negadījums, skatīt bildes...
foto2.inbox.lv/...negadijums
Tās bildes zaļā pļavā ir bildētas dažas dienas pirms negadījuma.
Vainīgais ir Anglijas pilsonis ar nomātu auto. Protams bija policija , iesniegumi, utt. Pa lielam nekas briesmīgs, bet nu tomēr kaitinoši sīkumi. Vainīgā auto apdrošinātājam iesniegumā norādīju, ka vēlos remontu. Braukt varu, tagad tik ar interesi gaidu kā viss šis te beigsies. Būs zināma pieredze gan pašam, gan arī varbūt kādam no forumā esošajiem biedriem.
 
otomars
njaaFrown bet nu lai taisaWink
 
Guntis
Lidzjutibas,man ar incanti -lai taisa-
 
Kaarlis
Izlīdzēju kā mācēju. Šodien sabildēts, redzēs kā apstiprinās tāmi u.t.t. Mani arī ļoti interesē notikumu attīstība.
 
modza
Mana Jawa, bet nu cits stāstiņš šonedēļ.
Otrdienas agrā rītā braucu no Rīgas uz saviem laukiem. Esot apmēram pusceļā, notiek ķibile, satrūkst gāzes trosīte. Labi, ka instrumentu komplektam esmu pievienojis nelielas plakanknaibles, kuras nu labi noder. Minūtes 20 paķimirējos un prātīgi varu turpināt ceļu. Ceturtdien tiek nobraukts ar auto līdz veikalam pie Raimonda, kur tiek iegādāta jauna 638-tās gāzes trosīte. Vakar, atkal esot laukos, jaunā trosīte tiek likta virsū, un.....palieku stipri dusmīgs uz Raimi,jo,šī ir īsāka par veco. Katram gadījumam, pirms izteikt pretenzijas, pazvanu Kārlim, un labi ka tā. Kārļa krājumos esošajām gāzes trosītēm apvalka garums ir 85 cm, tieši tikpat, cik manis pirktajai. Savukārt satrūkušas trosītes, kura bija moča orģinālā, apvalka garums ir 103 cm. Nu tā kaut kā...
 
Guntis
103, nav no 360? kas iet cauri stūrei? īsajā 360(man esošai) pieredzē,nav mērīta.
 
andrys
modza rakstīja:

Mana Jawa, bet nu cits stāstiņš šonedēļ.
Ceturtdien tiek nobraukts ar auto līdz veikalam pie Raimonda, kur tiek iegādāta jauna 638-tās gāzes trosīte. Vakar, atkal esot laukos, jaunā trosīte tiek likta virsū, un.....palieku stipri dusmīgs uz Raimi,jo,šī ir īsāka par veco. Katram gadījumam, pirms izteikt pretenzijas, pazvanu Kārlim, un labi ka tā. Kārļa krājumos esošajām gāzes trosītēm apvalka garums ir 85 cm, tieši tikpat, cik manis pirktajai. Savukārt satrūkušas trosītes, kura bija moča orģinālā, apvalka garums ir 103 cm. Nu tā kaut kā...

Man arī bija līdzīga situācija, tikai ar citu detaļu pirktu Jawa bodē. Lai turpmāk izvairītos no šādām divdomīgām situācijām - kuram klupt krāgā...., tagad vienmēr līdzi ņemu veco detaļu. Kā saka pēc fakta piemēru un viss.
 
modza
Guntis rakstīja:

103, nav no 360? kas iet cauri stūrei? īsajā 360(man esošai) pieredzē,nav mērīta.

Gunti, 103 ir orģinālā. Kopš nopirku mocīti tā nav mainīta. Es tikai par to, ka čehi sākuši ekonomēt vai kā? Ja trosīte ir tāda pagarāka, tad kā manā gadījumā, vēl ir kāda iespēja kaut ko saveidot un turpināt daudz maz pieklājīgi ceļu. Ar patreiz uzlikto īso trosīti diez vai tā varētu....
 
modza
Turpinot tēmu par negadījumu pagājušajā vasarā. Mocītis oktobra otrajā pusē tika iekrauts piekabē un aiztransportēts uz Kārļa ieteikto servisu Olainē. Veiksmīgi pārlaida ziemu siltumā, servisa stūrītī nolikts. Marta sākumā beidzot tika saremontēts un pirms astoņām dienam nogādāts atpakaļ savā bāzes nometnē. Cik tas viss izmaksāja nezinu jo neinteresējos.... Gribēju lai izskatās kā pirms negadījuma, tādu arī dabūju.... laikam...Grin Domāju, ka ir labi.
Te bildītes...
foto2.inbox.lv/...090031.jpg
 
Kaarlis
Dariju ko zināju un mācēju, vai kādreiz vēl pieteikšos par bezalgas starpnieku, stipri apšaubāms fakts. Ir jauki, ja mocis kārtībā uz var uzsākt sezonu. Ja neskaita janvāri un vēl biškuci man sezona ne sākās ne beidzās. Visiem veiksmi un šo nepieredzēt!
 
modza
Re kā notiek. Braucu ar moci un dzirdu, ka kaut kas noteiktā dzinēja apgriezienu diapazonā un pie noteikta ātruma priekšā grab. Apstājos, viegli pagāzēju, nu nav nekādu lieku trokšņu no motora. Kā sāc kustību tā brīžiem atkal kaut kāda dīvaina graboņa. Ļoti uz to neiespringstot tiku braukājis, kamēr kādā brīdī atradu dīvainā trokšņa iemeslu....Grin
foto2.inbox.lv/...090230.jpg
 
Guntis
neko nesapratau Sad iztulko Sad
 
modza
Kas te ko, cienītais, nesaprast. Priekšējā labajā pagriezienu rādītajā nolūzušais lampiņas stiprinājums radīja to dīvaino grabošo skaņu.
foto2.inbox.lv/...090231.jpg
Bet esot kustībā šķita ka kaut kas nav kārtībā ar dzinēju. Nu tā kaut kā.
 
Guntis
nu tu dod
 
modza

Vai ne? Tagad tas pašam šķiet smieklīgi, bet vienu brīdi gan tā nebija...
 
Iet uz forumu: