Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Foto- video aprīkojums.
Kaarlis
Šodien elsdams pūzdams pastnieks no Vācijas atstiepa šādas tādas lietas un sen jau gribēto mantiņu- kameru GoPro Hero. Tuvāk var plūkot šeit:gopro.com/...ro-camera/ Varētu tuvākajā pasākumā iemēģināt, tikai nav lielākas sd kartes par 1 GB- kādas 10 minūtes iespējams ietilpināt. Zinu, ka Tūristam ir kaut kas tamlīdzīgs, varētu padalīties ar info kas un kā, un kādām lietošanas fīčām...
Vai stiprinājumiem ar divpusējo līmlenti var droši uzticēties?
Vai, ja pieskrūvēs pie stūres vai vējstikla bilde baigi vibrēs? u.t.t.
 
aigars
Man ir CONTOUR ROAM kamera ar 32 GB. Karte pietiek tik cik velk baterija, domāju vismaz 3 stundas. Līdz galam īsti neesmu pamēģinājis. Pagaidām gan es esmu mēģinājis tikai brienot pa brikšņiem meklējot foreles. Emocijas piefiksējas labās, sevišķi ja kaut kur iegāzies, vai pieķeras zivtiņa.
 
turists
Bačene velk 2 stundas. Ja pielipināsi ar to lipekli pie ķiveres, vai vēl kur, tad nost viņu vairs nedabūsi..nu labi ar brutālu spēku, bet kā pieklājīgi no ķiveres viņu noravēt es tā arī neesmu atkodis. Grin Liekot pie blaķenes stikla bilde nebūs baudāma. Mans secinājums - vislabāk uz ķiveres, liels līgans objekts ar kakla amortizatoru.. Vēl esam sējuši kārts galā + piesienot vēl akmeni, lai kustību padarītu līganāku. Smile Par režīmiem neko nemācēšu teikt.. nav man lieka laika ko tērēt šādu rīku funkciju izpētei.. Grin
 
Kaarlis
Vakarā viegli paspēlējos- vai izliektā bilde ir norma?
Uz Contour arī skatijos- nebija iespējas dzīvajā salīdzināt
Ja likt pie ķiveres, vai labāk ir kreisajā pusē? It kā bremze- gāze ir pie labās rokas....
 
Dalgo
Galvenais jau tomēr ir redzēt ceļu nevis gāzes rokturi Grin es kameru piestiprināju šādā skatu punktā content23-foto.inbox.lv/...ot0002.jpg rokas visu laiku nav redzamas bet pulksteņi gan jo skats ir augstāks!
 
Kaarlis
Nostiprināju pie ķiveres zoda līmenī ar līdziedotām štropēm- video foršs- tagad jādomā par montāžu un publicēšanu
 
Iet uz forumu: