Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Nederland Jawa Rally 2017
aivarsz
Te mazliet info par iespējamās nākamā gada ekskursijas galamēŗki.
+++ http://jawarally2017.nl/+++
jawa_nederland_2017.jpg
 
oilmaster
Sveiciens!
Nu, ko sākam plānot lielbraucienu?Smile Holandes jubileja 25 gadi.
Aizrakstīju Holandes JAWA kluba vienam no organizatoriem Wessel Eijkman. Iepazinos ar viņu Anglijas JAWA pasākumā.


Šie mūs gaida. Info var atrast šeit:
https://www.facebook.com/jawarally2017/

Ja, kas neskaidrs, tad varu droši šim jautāt.
Palikšana tur ir teltīs, kas mani apmierina.

Kas attiecas uz mani, braukšu. Mārcis ar gatavs ceļam.
Baigo ekskursiju darba dēļ atļauties nevarēšu, turp un atpakaļ ar kādām apskates vietām gan.
Negribētos Poliju. Klaipēda- Vācija kuģis? Kādi vēl varianti?
Kam vēl šis pasākums liekas interesants?
Labojis oilmaster uz 27-01-2017 21:57
 
Spiker
Heisaa!

Sveiciens no Atlantijas! Man sis pasakums liekas interesants. Planotaja skatoties ari esmu majas!
Telts mani apmierina un kugis protams ari!
 
PinkuJanis
Hi!

Izklāstu vienu iespējamo variantu, kā plānojam nokļut uz NL pasākumu, kur pievienotos pārējām LV braucēju grupām zem vienota Jawaklubs.lv karoga līdzīgi kā pērn Somijā.

Formāts- 9 dienu lēnīgs solo moču izbrauciens apkārt Nīderlandei
Braucam bez teltīm- gulēšana moteļi- hoteļi u.c. pajumtes
Patreiz esam 4 pilnas moču ekipāžas+ 1 solo = 9 cilvēki un Ināra + Kārlis ar Saab
Orientējošās izmaksas bez degvielas, eļlas, ēdamā un uzdzīves izdevumiem ap 450 Eur/cilvēks

Maršruts:
30.maijs Rīga-Klaipēda (21.00 prāmis uz Ķīli) -300km
31 maijs Ķīle- 1.kempings aiz Hamburgas- 200 km
1. jūnijs 1.kempings- 2.kemp. pie Leeuwarden (NL)- 240 km
2.jūnijs 2.kemp.- Harlingen- Leiden-Tlburga Jawa NL pasākum 380 km
3.-4. jūnijs Tusējam ar holandiešiem
5. jūnijs Tilburga- 4. kemp. pie Menslage (D)- 280 km
6. jūnijs braucam uz Ķīli -prāmis 20.00 uz Klaipēdu- 300 km
7. jūnijs- Klaipēda - Rīga 300 km

Uz šo brīdi esam norezervējuši gulēšanu Ibis viesnīcā Tilburgā 5 km no pasākuma vietas un iegādātas biļetes prāmim.
Pārējais vēl apspriežams...
Drošības, izmaksu un loģistikas apsvērumu dēļ, optimālais cilvēku skaits-12, moči- 8.

Braucēji
1. PinkuJanis + Renāte JAWA 638-5 TD5979
2. Aldis + Zigita JAWA 360
3. AivarsZ + Jana JAWA 634
4. Pēteris + Dace, JAWA 638 - 5, TA 9818
5. Gints29 JAWA 360
6. Ināra + Matīss Saab .
Labojis PinkuJanis uz 24-02-2017 20:35
 
gacans
PinkuJanis rakstīja:

Hi!

Izklāstu vienu iespējamo variantu, kā plānojam nokļut uz NL pasākumu, kur pievienotos pārējām LV braucēju grupām zem vienota Jawaklubs.lv karoga līdzīgi kā pērn Somijā.

Formāts- 10 dienu lēnīgs izbrauciens apkārt Nīderlandei
Braucam bez teltīm- gulēšana moteļi- hoteļi u.c. pajumtes
Patreiz esam 4 pilnas moču ekipāžas = 8 cilvēki
Orientējošās izmaksas bez degvielas, eļlas, ēdamā un uzdzīves izdevumiem ap 450 Eur/cilvēks

Maršruts:
29.maijs Rīga-Klaipēda (21.00 prāmis uz Ķīli) -300km
30 maijs Ķīle- 1.kempings aiz Hamburgas- 200 km
31. maijs 1.kempings- 2.kemp. pie Leeuwarden (NL)- 240 km
1.jūnijs 2.kemp.- Harlingen- Leiden- 3. kemp. aiz Hāgas- 250 km
2.jūnijs 3.kemp.- Tlburga Jawa NL pasākums- 150 km
3.-4. jūnijs Tusējam ar holandiešiem
5. jūnijs Tilburga- 4. kemp. pie Menslage (D)- 280 km
6. jūnijs braucam uz Ķīli -prāmis 20.00 uz Klaipēdu- 300 km
7. jūnijs- Klaipēda - Rīga 300 km

Uz šo brīdi esam tikai norezervējuši gulēšanu Ibis viesnīcā Tilburgā 5 km no pasākuma vietas.
Pārējais vēl apspriežams...
Ideāli ,vidēji 300 km dienā ,gulēšana kempingos , lasu ar pozitīvu skaudību !!! Nebūtu jūnija sākumā ieplānots brauciens ar ģimeni ,tad noteikti prasītos bariņā !!!
 
edmunds
Čau,

Es piesakos braucienam uz šo pasākumu, pa cik man šajā gada laikā nav iespējams atstāt Latviju uz 2 nedēļām (bišu drava, jopcik), tad es pievienojos pārgalvju un avantūristu grupiņai Zariņš/Raimis, kas plāno to visu nomaukt nedēļas laikā, kauties ar tālbraucēju šoferiem, gulēt teltīs, čurāt grāvjmalēs, utt utp. Galu galā braucam uz zālītes pīpētāju Meku, tāpēc tāds formāts attiecīgs.

Dievs dod veselību,
Edmunds
MC Wild Hogs!
 
oilmaster
Tādad, grupa "Ekanom " ir nospraudusi Nīderlandes kluba apciemojuma braukšanas datumus.

Plāns izbraukt 31. maijā (trešdien) no JAWA bodes ap 12.
Vakarā Klaipēdā kuģis.
Ceturtdien esam Vācijā.
Ceturtdien- piektdien braucam uz Tilburgu.
Tad NL kluba 25 gadu jubilejas svinības, kurā pārstāvam Latvijas Jawaklubu.
Svētdien, kad veselība atļauj, dodamies mājas virzienā.
Otrdien pēcpusdienā kuģis Vācijā uz Klaipēdu un trešdienas vakarā esam mājās.

Viens gals apmēram 1000 km.

Biļetes cena kuģim uz Vāciju viens virziens +- 100 eur. 4-vietīgā kajīte.

Baigi ar plānošanu sīkumos neaizrausimies. Ļausimies ceļam un piedzīvojumam. Palikšana pēc iespējas teltīs un vismaz viena ēdienreize gatavota pašrocīgi.
Pie reizes Edmundam uztaisīt vecpuišu balīti! Grin

Baigā aktivitāte te nav, bet braucēji ir pieteikušies:
1. Oilmaster
2. Marcis (tehniskais nodrošinājums)
3. Sparker
4. Sparker junior
5. Edmunds (Lai dievs viņam stāv klāt! Grin)
6. Giross
7. Artūrs
8.Kristaps
9. Kesh
Labojis oilmaster uz 10-03-2017 16:52
 
Spiker
Raimi,

Ja varu ka lidzet ar savu aktivitati, tad dod tikai zinu!!! Iesaisti ari Junioru, lai sis strada... Grin

Bus labais... Grin
 
turists
Juniors jau rubī! Drīz būs prāmja biļešu tirgotāju novedis līdz astrālam. Grin
 
Spiker
Nabaga tirgotajs... GrinGrinGrin
Es busu majas pec 25/02/2017. Tad ari varesu ierubit!!!
 
oilmaster
Nu ko, grupa "ekamom" iegadājusies kuģa biļetes un 9 motociklu sastāvā gatava apciemot Nīderlandes JAWA kluba pasākumu! Smile
 
aivarsz
Sarakstā gan var redzēt tikai 7 mocīšus. 2 ir slepenie tēli.
 
oilmaster
Pardon! Labots!
 
aivarsz
"Parketņiku" grupai ir dzimusi ideja uzradīt tematiskos T- kreklus pasākumam. Tagad tikai zibenīgi vajadzētu piezīmēt klāt izmērus. Plus kāds pārītis kreklu, ko uzprezentēt Flāmu jawistiem. Varbūt "Grāvīčurātāju" saime arī vēlas pieteikties? Pievienoju braucēju saraxtu, jūs pievienojiet vēlamos izmērus, ja vēlaties šādu atribūtu. Tāmi piestādīšu pēc tam.

Braucēji:

PinkuJanis - XL
Renāte - S
Aldis - XXL
Zigita - S
AivarsZ - M
Jana - M
Pēteris - XL
Dace - L
Gints29 - L
Ināra - XL
Matīss - S

Oilmaster
Marcis
Spark
Spark junior
Edmunds - XXL
Giross
Artūrs
Kristaps
Kesh

+suvenīri vietējiem 1 x M, 2 x L, 1 x XL- k-kā tā...

Tāpat, kā ierasts, vajadzētu sarūpēt Nīderlandes Jawistiem, kādu Latviju raksturojošu un informatīvu dāvanu par mums, šamējo kluba 25. gadadienā. Kaut ko jau te bikiņ domājam, bet, ja ir labas idejas, lūdzu PM. Iespēju robežās, centīsimies segt no kluba atbalstītāju atlikušajiem ziedojumu līdzekļiem. Lūdzu padalmies ar foršām, bet nepārspīlētām idejām un piedāvājumiem.
Labojis PinkuJanis uz 11-05-2017 08:09
 
aivarsz
Urā! Forums salabots, bildes atkal ir pievienojamas un redzamas.

Mēģinu pievienot krekliņu maketu versijas. Jāizvēlas vēl tonis.
Diemžēl, šobrīd izskatās, ka sistēma nepieļauj šādu funkciju.
Turpināšu komunicēt ar Datu Tehnoloģiju Grupu problēmu novēršanas sakarībā.
krekli_nl2.png krekli_nl1.png

Labojis aivarsz uz 11-05-2017 10:16
 
aivarsz
Tātad: redzu, ka jaunākas paaudzes onkulīši no patiesā mototūrisma brigădes ir lēmuši, ka piedāvātā pasākuma uniforma šamējiem īsti neinteresē. Jeb, variants 2, šie vīri komunicē tikai CIP piederošajās izskaitļošanas vietnēs- Facebook un Whatsup? Kluba forumā neielūkojoties Tādēļ, pirmdien dodos iegādāties T- kreklus un taisu tirāžu tiem, kas pieteikušies + kādus 3- 5 gb. dažādus izmērus rezervei vai prezentiem. Accept?
 
aivarsz
Hi, krūmu, jeb jauniešu brigāde nav izdarījusi 2 lietas.
1. Papildinājusi braucēju sarakstu ar 2 jauniem dalībniekiem- Bizīti un AndisS.
2. Nav informācijas par vēlēšanos iegūt savā īpašimā T- kreklu. Rīt no rīta deadline.
 
AldisK
No izplatītājiem, dāvanai holandiešiem, ir iegādāta grāmata "Skaista ir Latvija"
Cena 10 eiro. Protams, ja pārējie to atbalsta.
img_1762.jpg
 
aivarsz
Aivars & Jana, 100%. Daram tā, kă vienu no dāvanas sastāvdaļām. Forši.
 
AldisK
Lidz braucienam laiks palicis pavisam maz. Jāsaprot par rezerves daļām ko ņemam līdzi.
1. Iesaku katram parūpēties par trošu komplektu.
2. Katrs varētu parūpēties par savu moču gredzenu komplektu. Varbūt var arī virzuļiem. Vienalga vai jaunus vai lietotus. Ja nu jāņem nost cilindri vajag cilindru un galvas blīves. Tās varētu pa vienam komplektam uz modeļiem.
3. Ko darām ar ātrumkārbas detaļām? Uz ceļa diez vai motoru pārplēsisim, bet ja kādā servisā, tad būtu vismaz ko uzreiz likt iekšā.
Derētu dakšiņas dakšinu asīti. 360 esmu redzējis, ka lūzt nost 4 ātruma zobrata tapas. Kā ir ar 634 un 638? Varbūt Kārlis var pakomentēt?
4. Cik zinu tad visiem ir Vapes. No Raimonda jāaizņemas viens Vapes kopmplekts. Kurš to varētu uzņemties? Kurš tuvāk Raimonda veikalam?
5. Un protams katram sava izmēra rezerves kamera. Gintam noteikti būs remonta komplekts, bet to varēs darīt vakarā dzerot alu vai pīpējot holandiešu pīpes.
6. Ķēde? Man vienmēr ir līdzi viena ķēde. (nelietota no veciem laikiem), Bet tā ir 360 un par apmēram 10 posmiem īsāka kā lielajām jawām. Padomājiet, lielajām jawām varbūt vienu uz visiem vajaga?
Es panemšu līdzi multimetru, kā arī montāžas pirkstus un izspiedēju virzuļu pirkstiem. Ir man arī vienkāršs bloku pārplēsējs, bet tas neder 638 motoriem, tikai 360 un 634.
Varbūt kādam vēl kāda ideja?
 
Iet uz forumu: