Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Nederland Jawa Rally 2017
Laacis_ar07
AngryKo nav nekādu ziņu? vai tad tur internets nav pieejams?
Tur kāds vispār bija??
 
Guntis
Varbūt kaut kur pa -purna grāmatu- ņemas?
 
morgans
Ir tajā ''sejas grāmatā'' drusku info. Cik saprotu Andim gadījusies ķibele ar Jawu bet ar Mārča prasmīgo palīdzību visi turpina ceļu.
 
Kaarlis
tad jau jāpārsaucas par purnaklubu un jāpārvācas uz turieni
 
AldisK
Nav jau laika rakstit. Pasakumi tiksanas ar veciem jawas draugiem, tad pasedesanas. Viss norit pec musu plana. Tehniskas kibeles pagaidam nav. Sodien vel janobrauc ap 300 km lidz pramim
 
oilmaster
Mums ar 300 km līdz prāmim. Viss ok, iet mums jautri. Bildes vēlāk.
 
morgans
"Sejas grāmatā" ievietota pusstundu gara filmiņa no pasāuma. Tur pavīd arī mūsu zemes braucēji un kāds uz brīdi "zaudēts" mūsu tautietis. Grin
screenshot_20170606-214853.png screenshot_20170606-214759.png
 
Kaarlis
Kā lai noskatos video? Purno grāmatā nekad neesmu bijis, neesmu tagad un laikam jau acīmredzot nekad nebūšu.
 
Eduards
Domāju, ka tas varētu būt JAWA RALLY TILBURG 2017, https://youtu.be/SUwoC6AGoKI Ar ierobežotajām iespējām pamanīju dažus pazīstamus mocīšu siluetus.
 
AldisK
Esmu jau vakar atgriezies mājās. Nekādu tehnisku ķibeļu nebija. Izņemot projām braucot Lietuvā izbeidzās Jawas 52 gadu vecā oriģinālā spidometra trose. Tādēļ arī nav man redzams nobraukums. Tilburgā no beļģu tirgotāja nopirku jaunu un uzliku, tagad jau viss ir kārtībā. Eduards jau ir ielicis youtubā ir holandiešu video par pasākumu, šur'tur esam redzami arī mēs.
www.youtube.com/...SUwoC6AGoKI
Kopumā brauciens bija lielisks, kompānija forša. Paldies visiem ceļabiedriem un atbalstītājiem.
 
AldisK
Sakārtoju dažas bildes. Te saite uz bildēm.
foto.inbox.lv/...lande-2017
 
Laacis_ar07
Paldies Aldi,seniori rulevoj!!!
 
aivarsz
Kaarlis rakstīja:

Kā lai noskatos video? Purno grāmatā nekad neesmu bijis, neesmu tagad un laikam jau acīmredzot nekad nebūšu.


Katrs jau pieņem individuālus lēmumus, kurus sociālos tīklus un interneta vietnes apmeklēt, kurus nē. Kā lai kaut ko paskatās TV vai paklausās radio, ja nav gribēšanas nospiest pogu "On"? Frypes.com jeb draugiem.lv tu tak iereğistrējies pēc ilgstošām pārdomām, tad, kad vairums atkarīgo jau sāka šo vietni pamest. Līdzīgi, bet veiksmīgāk un starptautiskāk ir ar facebook vietni. Un, kā zināms, facebook ir kārtējais pasenais google īpašums. Ja lieto google, tu jau ar visām savām parpalām esi pieskaitīts, saskaitīts un elementāri izskaitļojams. Tādēļ, nestreso un baudi dzīvi.
 
edmunds
aivarsz rakstīja:

. Un, kā zināms, facebook ir kārtējais pasenais google īpašums. Ja lieto google, tu jau ar visām savām parpalām esi pieskaitīts, saskaitīts un elementāri izskaitļojams. Tādēļ, nestreso un baudi dzīvi.


Man nav zināms. Facebook lielākais īpašnieks ir pats autors un CEO Cukenbergs un Google lielāko akcionāru sarakstā nav atrodams.

http://whoownsfacebook.com/
MC Wild Hogs!
 
aivarsz
Edmundam ir taisnība, sa..sos meistarībā. Smile Facebook, kā pasaulē lielākais sociālais tīkls nopirka Instagram un pēc tam WhatsApp, tā gan ir taisnība.
 
oilmaster
Sveiciens! Te video no mūsu grupas brauciena:
https://vimeo.com/225912611
 
aigars
Cjaw, grāvī cjurātājiem, super filma, super emocijas mani pārņēma, atcerējos bērnību...Edmunds jau to klemmi pirms tam forumā pierunāja - tā nedrīkst darīt...Ja akna turētu, es arī būtu braucējs!!!
Aigars Birzniekos.
 
aivarsz
Klipiņš foršs. Paldies Oilmaster par operatïvu pievienošanu jawistu forumā.
 
Iet uz forumu: