Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Jawu pasākums Lietuvā 2016.
AldisK
Saņēmu uzaicinājumu piedalīties jawistu salidojumā Lietuvā.
Aldi, labdien

​!



Priiezžaitie k nam na JAWA praznik.

​ ​

Mi budien sobiratsa 2016-09-17 (koordinati napisani v plakatie).

​ ​

Možno priiehat i viečierom v petnicu. Načniom nas objiezd miestnij dostoprimičiatelnostiej v subotu v 11 h. Programa na vies dien.



Prosim i priglašajiem Vas s druzjami.

Derētu jau atbalstīt lietuviešus. Es vēl nesaku, ne jā, ne nē. Ja kādam ir interese pierakstam savas domas.




​.​
sujawa_lt_pasimatymas_2016_afia_.jpg
 
bargais
Laika prognozes uz nākamo nedēļas nogali ir iepriecinošas. Gribētos aizgāzt. Varbūt vēl kādam ir līdzīgas domas?
 
Eduards
Es labprāt piedalītos izbraucienā uz Lietuvu, bet ir tāds neliels sīkums- darbs, attālums arī nedaudz par lielu, lai es varētu nepamanīts notīties uz nedēļas nogali.Wink Andri, varbūt vajag mazliet uzstājīgāk ar uzaicinājumu, un skat būs arī kāds, kurš ir gatavs sist pa kurbuli. Sveicieni no Vidusjūras dienvidrietumu stūra, ūdens jūrā, un arī baseinā +30 grādi silts.Grin
 
aigars
Soma jau sakrāmēta...zirgs spīdīgs...
Aigars Birzniekos.
 
Laacis_ar07
Braukt jau gribaas,bet ģimene ir pretrunā!
Un tie dzinēji man arī nesanāk nekādā jēgā,ja viņš kluss tukšgaitā,pat gaazeejot,tad slodzee grab kā dīzelis
 
AldisK
Aigars, Andris un es apmeklējām šo Lietuvas pasākumu. Laika apstākļi lutināja. Kaut arī mākoņi apkārt grozījās, vienu brīdi pat ļoti tumši, tomēr ne pile nenokrita. Organizatori bija izplānojuši ne parāk garu orientēšanās ralliju. Izbraukājamies pa foršiem meža ceļiem finālā pat ieguvām 2 vietu(retrotūrista rūdījums). Pēctam pabraukāšanās pa apkārtnes skaistākajām un interesentākajām vietām. Tad jau pienāca arī vakars. Ši vieta atrodas paugurainā un ezeriem bagātā vietā. No Klaipēdas Viļnas šosejas apmēram 30km ceļš lidz Aukštadvaris bija vienkārši super. Diezgan šaurs bet asfaltēts. Līkumi, augšā, lejā, varēja kārtīgi sirdi atveldzēt. Uz turieni braucot sanāca jau pa krēslu un tumsu, bet atpakaļ bija pavisam forši. Dalībnieki pārāk daudz nebija, kādas padsmit Jawas un mūsu trīs.
 
Laacis_ar07
Malači,Aldi,,Tev pienākas apbalvojums,, no Čehu valdības arī! Wink
 
Iet uz forumu: