Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Ikšķiles tirgus
Laacis_ar07
Lietus visu tirgū sachikaaja !!! Paldies kompānijai, Rechijam par kafiju,nu jau esmu gultā,2x75 henesiti ribaas,drebites līdzēja,bet kājas gan izmirka ! Viela pārdomām,,, zābakus vajadzēja vilkt
 
Dalgo
Un kur tad iepirkto lietiņu saraksts? Smile
 
Kaarlis
Man iepirkto lietiņu saraksts aprobežojās pie dažām Rīgas mopiņu detaļām, kuru lielo daļu iepirku pie leišiem jo vietējiem tādu nebija. Nabadzība baisā. Bet jā, tiem kas tur lok šņabi un tirgojas tusiņs gan jau gana labs. Grin Jawu sakarā vispār nekā. Es tādus sūdus ārā metu kā tur mēģina notirgot.Sad
 
rechijs
Kaarlis rakstīja:

Es tādus sūdus ārā metu kā tur mēģina notirgot.Sad

Diezgan trāpīgi teikts, to pašu šodien nodomāju Grin
Loģiski, ka neko nenopirku Grin
 
Vilcins
Es gan nopirku ko man vajadzejaGrin
Bet pa lielam nekas pratigs,tads nabadzigs soreiz
 
Dalgo
Aizbraucu ekskursijas pēc, un necerot atradu dažas meklētās detaļas, par relatīvi nekosmosveidīgām cenām..

Grin -> content32-foto.inbox.lv/....sized.png
 
otomars
normaals tirgusWink,sakariigu kjeezhu sargu dabuju,lietu nedabuuju,jo biju agri no riitaPfft
 
Laacis_ar07
Dalgo rakstīja:

Un kur tad iepirkto lietiņu saraksts? Smile

Nopirku planētai jaunu aizdedzes atslēgu, galvenais ar visu aizbidamo vāciņu!
 
Gusts
Kaarlis rakstīja:

Man iepirkto lietiņu saraksts aprobežojās pie dažām Rīgas mopiņu detaļām, kuru lielo daļu iepirku pie leišiem jo vietējiem tādu nebija. Nabadzība baisā. Bet jā, tiem kas tur lok šņabi un tirgojas tusiņs gan jau gana labs. Grin Jawu sakarā vispār nekā. Es tādus sūdus ārā metu kā tur mēģina notirgot.Sad


Nu Kārlīt, izmet kādu 354 galvu es iešu pat pa gaismu savāk Smile
ČZ 125 type 453/05
 
treners
Es tirgū piektdien vakarā nopirku 638 ļoti mazlietotu priekšējo spārnu par 13 Eur, pirms manis leitis no tā paša tirgotāja nopirka jaunu 634 priekšējo dakšu bez augšējā tiltiņa par 20 Eur. Tagad, ja kādam vajag, tad varu piedāvāt mazliet remontējamu 638 priekšējo spārnu, kas man iepriekš bija uz motocikla. Vēl atradu spoguļa kātu pa 1 EUR, pats spogulis man jau bija, tagad man mocis ir ar abiem orģināliem Velorex spoguļiem. No citas tehnikas, sestdien no rīta dabūju ļoti lielu deficītu - mopēda Rīga 3 dekoratīvos karburatora aizsargus par 20 Eur.
 
Maris
Jā... piekritīšu... cenas ļoti demokratiskas!
Dabuju vecās Čezetas aluminija instrumentu paneli pa 4 eiro un pilnīgi jaunus vecās JAWAs izputejus pa 70 eiro (steidzami nevajadzeja, bet cenauzrunaja :-D )...

Daudz ko pa limonades cenam palaidu garam... jo ar reizi nepirku... bij jauns Jawa 16 rats pa 50 eiro un laba vecas jaweles aizdedzes sledzene ar visu atslegu pa 2 eiro...
 
Iet uz forumu: