Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Somija Jawasakki 2017
AldisK
Saņēmu vēstuli no Kauko. Viņš uzaicina nākošajā gadā mūs uz kārtējo Jawasakki pasākumu. Papasākums notiks pilsētā Saarijarvi. no 9-11. jūnijam. Vairāk informācijas būs vēlāk.
Te citāts no Kauko.
Our Jawasakki-meeting is one week after Holland's big meeting. Time is 9-11.6.2017, place hotel "Summassaari" in city of Saarijärvi. We put more information to net-page in December. Maybe every Latvian Jawa-people is not going to Holland, someone is maybe interest about our meeting
 
AS18
Sveiciens! Vai kāds no LV plāno doties turp?

Saņēmu ziņu no Čehu draugiem, kas plāno uzsākt braucienu šo piektdien (2.jūnijā). Kopā paredzēts, ka no Brno izbrauc 4 motocikli un Rīgā (Latvijā) plāno būt 6.jūnijā, lai nākamās dienas rītā turpinātu ceļu uz prāmi Tallinā.
Vienu no puišiem pazīstu jau vairākus gadus (goda vīrs, gandrīz kā mēs visi te).. viņš interesējas, kur varētu palikt pa nakti (jau aiz Rīgas pa ceļam uz EE robežu).. Glaunās viesnīcas neinteresējot un priekšroka tiekot dota vietām kur var uzsliet telti un svarīgi, lai būtu pieejams ūdens un WC/
Diemžēl vietu pārzināšana konkrētajā rajonā nav mana spēcīgā puse, tāpēc priecāšos ja varēsiet palīdzēt un ieteiksiet. Pašlaik esmu piedāvājis naktsmāju pie sevis Tīnūžos, bet kamēr nav zināms precīzs plāns no viņu puses, tikmēr vēlējos apskatīt alternatīvas ko varu viņiem ieteikt (ja nu šie vēlas palikt tuvāk robežai).
 
AldisK
Pārsvarā visi, vairāk vai mazāk aktīvie tālbraucēji dodas uz Nīderlandi, uz viņu kluba 25 gadu jubileju. Uz tiem datumiem jau būsim atpakaļ, bet tūlīt doties tālāk, laikam neviens nevarēs. Tādēļ šogad būs Somija jāizlaiž. Mēs viena grupa jau pēc pāris stundām dodamies uz uz Klaipēdu uz prāmi. Nosveicini čehus!
 
Kaarlis
Varu piedāvāt atbilstošu teritoriju lapsās, tas gan nav igauņu robežas tuvumā...
 
andrys
AS18 rakstīja:

un priekšroka tiekot dota vietām kur var uzsliet telti un svarīgi, lai būtu pieejams ūdens un WC/
Diemžēl vietu pārzināšana konkrētajā rajonā nav mana spēcīgā puse, tāpēc priecāšos ja varēsiet palīdzēt un ieteiksiet.

Papēti, ja laiks Limbažu rajona (bijušā) tūrisma informācijas centra karti: http://www.visitlimbazi.lv/lv/?s=1234358099&ln=lv
No kempingiem un telšu vietām (WC+H2O) var ko atrast - jūrasdzeņi, krimalnieki... utt. Tagad smuka vieta ir Kapteiņa osta, bet tur tikai mā'jiņas un cenas, cenas....
 
morgans
Tūjā pie jūras ir kempingi kur uzcelt teltis. Piemēram "krimalnieki.lv"
 
AS18
Paldies visiem par ieteikumiem...visu apskatīšos un ja, radīsies jautājumi tad sazināšos individuāli.
Vēlreiz paldies! a.
 
morgans
Vai ir doma viņus sagaidīt uz Latvijas robežas vai kā savādāk?
 
Laacis_ar07
Es arī varētu viņus pavadīt kādu gabalu,,vajag tik uzzināt kad kur,,!Wink
 
Guntis
Jap,bet kad un kur ?
 
Iet uz forumu: