Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Jawisti slēpo 2017
aivarsz
IR IZMAIŅAS. LASĪT IERAKSTU #7!!!

Tas brīdis ir klāt. Laižam ziemā. Izskatīju teorētiskās laika prognozes un sazvanīju mūsu ilggadējos atbalstītājus un draugus Juri un Natu Gaiziņā - Golgātā. Rīt būs precīza atbilde par naktsmītņu pieejamību. Iespējamie datumi, kuri tiks konkretizēti rīt: 28.-29. janvāris, vai 4.-5. februāris. Lielā māja, kā ierasts, visa māja mūsējā. Asinām slēpju kantes. Lūdzu, iespējamos pasākuma interesentus, kam domājamie datumi ir brīvi, dot savlaicīgu info. Arī tie, kas plāno atbraukt uz kādu no pasākuma dienām, bez nakšņošanas, līdzīgi. Savlaicīgi ziņoju, ka naktsvietas ir iespējamas nepilniem 20 cilvēkiem. Precizēšu vēlāk.

P.S. Man jau labāk patiktos 28- 29. janvāris, Kārļu un Aivaru diena, kopā ar Jawistiem, bet, kā liktenis un laika vecis lems, tā būs. Jebkurā gadījumā, tā teikt, turam roku uz pulsa.

Atskatam- brainstorms par iepriekšējiem gadiem.
2016: www.jawaklubs.lv/...ad_id=1060
2015. www.jawaklubs.lv/...ead_id=846
2014. www.jawaklubs.lv/...ead_id=638
2013. Tik tālu... Bet cik tad īsti gadus īsti mēs kopā paslēpojam? Kurš atceras, kad Jawisti pirmo reizi kopā pulcējās ziemā uz kalna?
Labojis aivarsz uz 12-01-2017 17:56
 
Laacis_ar07
Man laikam šajos datumos būs jāsūkā ķepa!
27.01 darbam jaungada balle
28.01 labam draugam apalla jubileja!
Ja pēc tā visa man būs ļoti labi, tad 29.01 no rīta varu aizbraikt uzlāpīt Aivarus un Kārļus!Angry
Jā un gribētos redzēt vai Guntis tiešām būs nakšņojis ārpus mājas!Grin
 
aivarsz
UZMANĪBU, SVARĪGI!!!!
Ir izmaiņas datumos! Diemžēl, kā izrādās, 28,29 janvāris un 4, 5 februāris ir jau aizsisti ar koorporatīvajiem pasākumiem.

Esmu dabūjis māju savā rīcībā pēc nedēļas- 21 un 22 janvārī. Esmu jau aizsitis, mājas izguldīšanas kapacitāte ir 16 cilvēki.

Un, ar garantiju, SNIEGS BŪS!
Pēc tam, pieejami ir tikai 18 un 19. februāris, ko arī esmu aizsitis pagaidām, katram gadījumam. tikai, kā būs ar sniegu? Tādēl, pārvērtējiet savas iespējas piedalīties Golgāta festā nākamās nedēļas nogalē un taisam jaunu sarakstu.

Latvijas augstākais paugurs mūs gaida ar nepacietību!
 
Retais
Kad Morgans man atsùtīja ziņu, ka mainās, au gribēju lamāties, ka atkal jau pārceļas no datuma, kurā tieku, uz datumu kurā netieku. Taču šoreiz pārcēlās us labākiem fatumiem patSmile tāka, Retais uz abām dienām, par +1 vēl precizēšu
 
AldisK
Der arī šis, 21,22 datums.
 
Laacis_ar07
Es arī būs,bez naktsmītnes,un viens, jo sieva aizbrauc uz lielo kalniņu!(Livigno IT)
 
gacans
Es ar būšu divatā, bez naktsmājas.....,nedaudz sāp celis ,bet cerams ,ka pāries ,ja ne tad uz kalna iešenkelēs vietā !!!! Grin Cikos tiekamies Gaiziņā ???
 
Rich
Kādam jau gaļiņa jāuzcepGrin, būsim 2 ar nakšņošanu.
 
siguldietis
1x1=2, viens liels un viens mazs jawists, ar naktsmājāmSmile
 
uldens
Būsim 2, ar nakšņošanu...... Wink
 
aivarsz
Saraksts 13.01.2017. Gaiziņš. Golgāts. 21. un 22. janvāris. Jawisti slēpo.
1. Aldis un Zigita ar naktmājām.
2. Uldens un Sandra ar naktsmājām
3. Guntis ar nakšņošanu.
4. Siguldietis & minimesiguldietis = 1.5 cilvēki ar naktsmājām
5. Rich ar mīļoto meiteni Inetu cepšot gaļu nepārtraukti. Smile un naktstmājas +
6. Vanagu Kārlis ar Zani ar naktsmājām
7. Edmundo, ar nedēļu jauno sieviņu īpašā koju laulības gultā.
8. Aivarsz un Jana- gribētos pārnakšņot
9. Kārlis, Elīna un 0.5 cilvēciņš Maksis- ar nakšņošanu
10. Gacans divatā, bez nakšņošanas, sestdien,
11. Lācis ar maziņo 07, bez nakšņošanas, sestdien
12. Retais. Tā kā viens, tā kā nē.
13. Atvainojos Gaiziņa apsaimniekotāju un savā vārdā, par neizbēgamo pasākuma datumu maiņu.

Par tikšanos uz kalna sestdien: Braucam, cikos vēlamies. Parole- Jawaklubs. Es ieradīšos ap pusdienlaiku.

Mājiņas kapacitāte līdz ar šo ir aizpildīta par 110%, tādēļ, sīkajiem, ja iespējams, paņemam līdzi matracīti un guļammaisiņu. Gan jau sarūmēsim.
Ja ir kāds iekavējies interesents uz tusiņu, PM, domāsim.
Labojis Guntis uz 14-01-2017 19:13
 
gacans
Labrīt ,kā ar pikniku ,uz kalna svaigā gaisā tak apetīte ir kā lācim ,atvainojos meža lācim Grin,tātad ja, tur ir kas līdzīgs mangālim ,tad laprāt iemuķītu kādu gaļiņu kopgaldam ....
Par naktsmājām ,ja kas dažu kilometru attālumā ir Gaiziņstārs, varbūt tur vēl kāds gribētājs var dabūt naktsmāju .....
Labojis gacans uz 14-01-2017 09:20
 
aivarsz
Gatim. Cepamās ietaises ir, jāpadomā tikai par oglēm utt.
P.S. Carnikavas novada ļaudis jau mierīgi varētu rullēt ar vienu auto. PM.
Labojis aivarsz uz 14-01-2017 17:19
 
Gusts
Sveiki visiem!
Labprāt piedalītos ar Jums, Jawas slēpotāji, jūsu organizētajā pasākumā bet tas atkarīgs no tā cik garlaicīgi būs EHT Fabrik pasākumā Viešura kalnā (darba pasākums). Neesmu es bijis Viešura kalnā pēc Ķirsona kalna pārdošanas procedūras, lai gan tauta runājot ka tas esot padarināts labāks. Kā zināms, abi "pauguri" , pardon, slēpošanas trases, īpaši diennakts tumšajā laikā ir labi saskatāmas. Smile Tad nu kaut kur arī tur saskrienamies!
Gusts
ČZ 125 type 453/05
 
Retais
Retais laikam bez +1 būs, jo gan viena iespējamā + 1 strādā, gan otra..Grin Un pieraksti, ka retais obligāti nakšņos..Shock
 
Kaarlis
ja nu tev ir trešā, padalies ar klubiešiemGrin ka nesanāk par daudz
 
bargais
Slēpošanas aktivitātēs nepiedalīšos, bet sestdienas vakarā piekāpšu.
Ja kādam nav kur palikt pa nakti, cilvēkus 5 varu uzņemt, tiesa gan 25km no kalna.
 
Retais
Kaarlis rakstīja:

ja nu tev ir trešā, padalies ar klubiešiemGrin ka nesanāk par daudz


Tūliņ ienāks viņas fāters forumā un teiks "precinieks atradies, vai tāpēc es savu meitu audzināju, skoloju, lai izdotu par sievu pie tāda.. pie tāda.. jā, kretīna manā vecumā" Grin Grin Grin
 
gacans
Nu tak kur var būt labāks ceļš ,kā caur Ērģļiem .....
 
aivarsz
Guntis rakstīja:

Maršruts? Caur Bērzkrogu? Caur Ērgļiem?


Principā, vienlīdz ātri, no Vecmīlgrāvja tu varētu aizbraukt pa vairākiem maršrutiem. ar dažu kilometru un minūšu atšķirību. Visātrākais un īsākais tev ir no apvedceļa caur Kangaru kalniem. Ja negribās braukt tieši to Kangaru sākumu, vari braukt pa Vidzemes šoseju, Garkalnē viaduktā pa labi, gar Mālpili, caur Sidgundu, izbrauksi Upespilī uz Ērgļu ceļa. Jeb, pa jauno Kokneses štrāsi, nogriežoties uz Madlienu, uz Ērgļu ceļa izbrauksi Ķeipenē. Visi 3 varianti tev aizņems ap 2h ceļā. Pēdējais maršruts ir 10 km garāks par pirmo, taču vidējais ātrums būs lielāks.
 
Iet uz forumu: