Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Jawisti slēpo 2017
gacans
Caur Kangariem uz Ērģļiem ,skaists līkumains ceļš ,skaisti dabas skati ..... ,bet protams katra paša izvēle .....
 
Laacis_ar07
gacans rakstīja:

Caur Kangariem uz Ērģļiem ,skaists līkumains ceļš ,skaisti dabas skati ..... ,bet protams katra paša izvēle .....

Caur Kangariem +3+4ros grādos var sanākt jautrs brauciens,protams Gaiziņā būs super,un ceru ka -1 vismaz turēsies!
 
Krisjanis
Ap cikiem domājat būt kalnā? iespējams, dienas gaitā pieskrietu uz kādām dažām stundiņām paslēpot un papļurkstēt par restaurāciju un ne tikai. Smile
 
edmunds
Es ap 12
MC Wild Hogs!
 
aivarsz
Es- starp 13.00 un 14.00
 
Rich
Siguldas, Milzkalnes un Jūrmalas apvienotā banda startēs 13:00 Grin no Siguldas.
 
bargais
Pašlaik, plkst.9:30. Vidzemes augstiene.

Mainīgs mākoņu daudzums. Mērens ziemeļrietumu-rietumu vējš. Gaisa temperatūra ap mīnus 2 grādi. Uzspīd arī saulīte.

ZEMES CEĻI SLIDENI!
 
Laacis_ar07
Rich rakstīja:

Siguldas, Milzkalnes un Jūrmalas apvienotā banda startēs 13:00 Grin no Siguldas.

Labi ka ne ar močiem,,vēl!GrinPfft
 
siguldietis
Paldies visiem, kas atrada laiku un ieradās pašmāju augstākajā virsotnē. Izslēpojāmies, pacepām gaļu un kalām plānus vasaras sezonai!Wink
 
uldens
Mēs arī tikko ieradāmies mājās. paldies kuplajam jawistu pulciņam par jauki pavadīto laiku Smile
dsc_0054.jpg dsc_0056_1.jpg gaizins_061.jpg

Labojis uldens uz 27-01-2017 09:17
 
gacans
Labvakar ! Vakar pirms pusdienas iekrāmēju slēpes un kādu gaļu cepšanai , un skubinādams otru pusīti ,ar tekstu, ka kavējam devos caur Kangariem uz Gaiziņu ,Pēc 13 ierodos kalnā ,ar cerību ,ka viss jau iet vaļā ,a kas tev deva ,nevienas pazīstamas sejas ,izstaigājos pa abiem kalniem,devos pie bārmeņa -saimnieka ,ar jautājumu : Jawisti ir ? atbilde : tu pirmais . Nu ko ,radās doma apskatīt Lido kalnu ,tā nu es kāpu autiņā un "aizslidoju" uz Lido kalnu ! Nu tad tur palikām un izslēpojāmies līdz pieciem . Pēc pāris stundām uz kalna pārņēma patīkams nogurums ,bet tas neatturēja tomēr "aizslidot" atpakaļ uz Gaiziņu, lai uzsistu klaču ar Jawistiem . Nu jau situācija labāka ,skatos kluba karogi ,Aivara mobilcārs,bet nekā izstaigājos pa bāru ,apskatījos uz Golgātu neviena ,laikam rušina pa Dāmu paradīzi ,atzīšos godīgi ,turp iet bija slinkums !!!
Nu, lai vai kā ,diena tika pavadīta burvīgi ,žēl, ka nesatiku Jawistus !!!
Lai arī diena iegrozījās mazliet savādāk ,kā bija plānots,saku lielo paldies pasākuma organizētājiem , ja nebūtu šis pasākums ,diezin vai es būtu licis slēpes mašīnā un braucis uz Gaiziņu....
Nu tad ,skrūvējam močus un tiekamies `,pavasaris nav tālu ......
Ar cieņu : Gatis
 
aivarsz
Čau, mīļie.
Man šķita, ka pasākums sanāca visai labs un emocijām bagāts. Paldies visiem dalībniekiem, kas pieteicās un arī atbrauca. Lielais nepaldies visiem tiem, kas pieteicās, bet neatbrauca, un pat neuzskatīja par vajadzīgu pazvanīt un informēt par savu neierašanos. Iepriekšējos ziemas pasākumos, katra šāda rīcība ir nozīmējusi vai nu pasākuma sadārdzinājumu visiem citiem dalībniekiem, kā arī atteikumu piedalīties kādam, kas mēģina ielekt pasākumā, pēdējā brīdī, limitēto rezervēto naktsvietu sakarībā. Padomājiet par to.
Šogad, patiesībā, bija Jawistu rekordcipars pie miiiilzīga "kāzu" galda sestdienas vakarā. Paldies visiem vēlreiz. Tiekamies uz kalna nākamgad! Bez maldiem un viltus. Tikai ar pozitīvu lādiņu. Un, protams, paldies kalna saimniekiem, Natai un Jurim par jauko uzņemšanu.
 
aivarsz
Gacanam:
Sveiciens Carnikavas novada Jawistiem. Protams, žēl, ka nesatikāmies uz Latvijas augstākā paugura, kas ir tik tālu no pagasta, kur varam satikties ikdienā. Ja tu būtu uzmanīgi palasījis iepriekšējo saraksti šajā topikā, tu redzētu, ka viss, atskaitot Edmunda teikto, notika gandrīz pēc plāna, Es biju uz kalna 14.00, pārējie drusku iekavējās. Jawa pasākuma pasēdēšana Golgātā, atsevišķiem izturīgajiem, šķiet, beidzās, tikai mazu brītiņu pirms rītausmas. Nezinu precīzi, jo gāju uz čučumuižu stipri ātrāk.
IMHO,
Šobrīd Krieviem- Igauņiem piederošo Viešūra kalnu ignorēju principā, Priekš manis tas neeksistē smadzenēs, lai cik spilgti nespīdētu, no Golgāta raugoties. Man, piemēram, vairs neeksistē, arī Maxima tīkls, ko protestējot pret dažādām cittautiešu ātrā biznesa cūcībām, kā privātpersona, boikotēju tur neiepērkoties. Bet katram, protams, savs skatījums uz dažādām lietām. Golgāta apsaimniekotājus atbalstīšu vienmēr, cienot Latviešu uzdrīkstēšanos, centību un varēšanu.
 
edmunds
Čau,
Man tur jaunā sieviņa sāka šņaukāties un beigās, kad bija jākāpj uz slēpēm, kostatējām temperatūru, nu šitāds izgāziens ar tiem sievišķiem, sačakarē visu pasākumu.

Par uzcepieniem foruma softam - pat nezinu, vai un kā man tur jāiesaistās. Ja vajag, tad varu ko palīdzēt, tikai jasaprot ko. Starp citu, kad būs tas kluba sanāciens kopā, datums jau ir ? Tā jau ir īstā vieta, kur šo izrunāt.

Par Maximu - 100% daru kā Aivars, mana dziļa pārliecība,ka šim kantorim pēc tām cūcībām no Latvijas ir jāpazūd.
MC Wild Hogs!
 
gacans
aivarsz rakstīja:

Gacanam:
Sveiciens Carnikavas novada Jawistiem. Protams, žēl, ka nesatikāmies uz Latvijas augstākā paugura, kas ir tik tālu no pagasta, kur varam satikties ikdienā. Ja tu būtu uzmanīgi palasījis iepriekšējo saraksti šajā topikā, tu redzētu, ka viss, atskaitot Edmunda teikto, notika gandrīz pēc plāna, Es biju uz kalna 14.00, pārējie drusku iekavējās. Jawa pasākuma pasēdēšana Golgātā, atsevišķiem izturīgajiem, šķiet, beidzās, tikai mazu brītiņu pirms rītausmas. Nezinu precīzi, jo gāju uz čučumuižu stipri ātrāk.
IMHO,
Šobrīd Krieviem- Igauņiem piederošo Viešūra kalnu ignorēju principā, Priekš manis tas neeksistē smadzenēs, lai cik spilgti nespīdētu, no Golgāta raugoties. Man, piemēram, vairs neeksistē, arī Maxima tīkls, ko protestējot pret dažādām cittautiešu ātrā biznesa cūcībām, kā privātpersona, boikotēju tur neiepērkoties. Bet katram, protams, savs skatījums uz dažādām lietām. Golgāta apsaimniekotājus atbalstīšu vienmēr, cienot Latviešu uzdrīkstēšanos, centību un varēšanu.
Labdien ,par Maximu piekrītu,man tā bode nekad nav patikusi ,bet nesaprotu kas Tev ir pret Viešūra kalnu (protams visa cieņa Gaiziņa saimniekiem ) ,tas ka Igauņi ar Krieviem sakārtoja infrostruktūru,radīja nedaudz darba vietas vietējiem ,labāk pēc tevis teiktā būtu, ja tur stāvētu pamests kalns,ar lūžņos nodotiem pacēlājiem ,izdemolētām ēkām !!!!,Protams ,kā pats teici :" katram, protams, savs skatījums uz dažādām lietām".
 
Guntis
Paldies,par jauko pasākumu. Kolosālo kompāniju,kodolu un draugiem Smile
Nebūtu šī pasākuma,diezin vai uz Gaiziņu būtu braucis Smile ... un ja godīgi vai šoziem būtu kāpis uz slēpēm Smile
Gluži ne bučja,bet PALDIES Aivaram kā pasākuma organizētājam(ikziemas) Smile
P.S. vienalga neatminos,ka pirms tam būtu bijis jawa pasākumā... un Gaiziņā Grin
lietišķos pierādījumus -studijā-.

Patika viss no ceļa turp/atpakaļ ledaini slidenā Smile (mani tas nebaida !), Gan mazā Golgāta(uz lielā nav ko darīt ar tādu pacēlāju),tā ka gačja velti cepies.
Brīnos,ka biji nespējnieks un līdz mazajam Golgātām nespēji atvilkties...

Arī sestdienas pasēdēšana bija fantastiska. Visi ,kas nebija var kost tik sev nagos.

Namiņa saimnieks,kā izrādās ir īsts jawa draugs Smile

Dažas bildes:

Esam kaut kur te:
content6-foto.inbox.lv/albums/g/guntisbrg/28-04-2014/CAM00643.sized.jpg

Lielais Golgāts ... ļoti trūkst vnk pacēlāja Sad

content6-foto.inbox.lv/albums/g/guntisbrg/28-04-2014/CAM00637.sized.jpg

content6-foto.inbox.lv/albums/g/guntisbrg/28-04-2014/CAM00641.sized.jpg

Kādam nespējniekam neaizejamais ceļš(300metri)

content6-foto.inbox.lv/albums/g/guntisbrg/28-04-2014/CAM00642.sized.jpg

Skats naktī un dienā,uz nūģu kalnu:

content6-foto.inbox.lv/albums/g/guntisbrg/28-04-2014/CAM00639.sized.jpg
content6-foto.inbox.lv/albums/g/guntisbrg/28-04-2014/CAM00640.sized.jpg
Labojis Guntis uz 24-01-2017 08:47
 
Laacis_ar07
Paldies visiem par jauko kompāniju,labi paslēpojos kas deva enerģiju darba nedēļai,papļāpāts,pajokots kā arī uzzināju ko jaunu par Feirii (mazg.līdzeklis)
Laiks un slīdēšāna bij kā iepriekšējo gadu.., ideāla.
Piektdien došoss vēl uz Mežezeru,,iepatikās!Pfft
 
Guntis
Netici,tam ko saka par feiri...nelīdz Sad

Grin Pfft
 
Retais
Pasākums bija super, kā jau jebkurš pasākums tik lieliskā kompānijā, uzzinājām i ko ar fairy darīt, i beigu beigās pat kaut kādu baigo dokumentu es ar Riču esot parakstījuši..Grin
 
aivarsz
Man arī pāris bildītes iekavējušās no Golgāta divdiennieka.
img-20170121-wa0016.jpg img-20170122-wa0000.jpg
 
Iet uz forumu: