Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Foruma jociņi
turists
Pamēģini tagad!
 
AldisK
Tagad forums ir kārtībā. Dabūju noņemt savā profilā pieliktās +2stundas. Tagad viss kārtībā. Diez kā pārējiem?
 
morgans
Tagad laiku rāda pareizi. Es ar noņēmu profilā tās +2st.
 
otomars
Vai nevajadzeetu ieviest taadu opciju ,kaa ir citaa moto foruma: postu laboshanai laiks ir tik kaadas minuutes 5cas.Tad varbuut apdomaasim ko teikt Wink un ja tiek dzeests tad moders noraada iemeslu.
 
Rich
Pilnībā piekrītu, būs mazāk nezināmoWink.
 
aivarsz
otomars rakstīja:

Vai nevajadzeetu ieviest taadu opciju ,kaa ir citaa moto foruma: postu laboshanai laiks ir tik kaadas minuutes 5cas.Tad varbuut apdomaasim ko teikt Wink un ja tiek dzeests tad moders noraada iemeslu.

Tā īsti neiebraucu idejā par tām minūtēm. Par to, ka kāds moderators dzēš kādu ierakstu, pilnīgi piekrītu, ka jānorāda iemesls.
 
otomars
par minuutem: ja nu esi nopubliceejis tekstu ,tad izlabot var tik 5minuushu laikaa ,nevis peec dienas ka saprati ka sviestu esi sarakstiijis Grin
P.S taa ir harleyconv ru Wink
Labojis otomars uz 21-03-2020 23:03
 
gacans
Pilnīgi piekrītu ! Spilgts piemērs Guntis,saraksta doma graudus,pēc nedēļas izdzēš vai izlabo,un visi kas komentējuši paliek muļķa lomā !!! Angry
 
Laacis_ar07
Par jociņiem
Šodien izbraucu pavizināties,sasniedzu ātrumu 90km\h sāka trūkt degviela,kauns bet ceļa malā apstājos un sāku pūst šļauku kas iet uz bāku,domāju krāniņš!,aizgājis ciet.Iedarbinu..šķiet aizgāja un tad atkal tas pats.Izrādijās,,pats krāniņš!!! benzīns bij beidzies,jāpārgriež uz rezervi! Angry Rudenī pielēju tač pilnu,bet aizmirsu ka mēnesi atpakaļ nolēju lai testētu citu jawai līdzīgu aparātu! Jo slinkums bij braukt uz pilsētu pēc bendža! Un šodien toties pa lēto!Grin
 
zigmars
Sveiki visiem no Ventspiles!

Par jociņiem - līdzīgs aplauziens man izdevās pirms apm 2 gadiem. Es tad sataisīju savu zaļo 638 - lai dabūtu TA pa nullēm.
Protams, ka arī atslēgas darbojās gan sēdeklim, gan stūrei - šitādas ekstras manai lauku JAWA nekad nebija bijušas vajadzīgas zaļajā jaunībā.
Nu protams, ka visas atslēgu ekstras es arī tā stilīgi lietoju,.....
Kamēr vienā siltā vasaras vakarā, baigi steidzoties, un sekojot seniem refleksiem, piešķīlu savu zaļo jaunību un pēc 2,5 metriem norāvu gar zemi uz kreisajiem sāniem...
VELLLS - tad man pielēca, ka jāatslēdz tak stūre..
labi, ka bij tumšs un pāri ielai uz soliņa noelsās tik daži skatītāji......
 
aigars
zigmars rakstīja:

Sveiki visiem no Ventspiles!

Par jociņiem - līdzīgs aplauziens man izdevās pirms apm 2 gadiem. Es tad sataisīju savu zaļo 638 - lai dabūtu TA pa nullēm.
Protams, ka arī atslēgas darbojās gan sēdeklim, gan stūrei - šitādas ekstras manai lauku JAWA nekad nebija bijušas vajadzīgas zaļajā jaunībā.
Nu protams, ka visas atslēgu ekstras es arī tā stilīgi lietoju,.....
Kamēr vienā siltā vasaras vakarā, baigi steidzoties, un sekojot seniem refleksiem, piešķīlu savu zaļo jaunību un pēc 2,5 metriem norāvu gar zemi uz kreisajiem sāniem...
VELLLS - tad man pielēca, ka jāatslēdz tak stūre..
labi, ka bij tumšs un pāri ielai uz soliņa noelsās tik daži skatītāji......



Cjaw, visiem! Es arī tiem diviem pievienojos, jo gandrīz no beņķa nokritu...Frown!:Aigars Birzniekos.
 
Laacis_ar07
Pāris dienas jawu nepadarbināju...Sākas moto sapņi,.Redzēju meistaru Kārli sapnī,kurš bij braucis uz Daugavu makšķerēt un mūsu (Jēkabpils)pilsētā pazaudējis laivas bāku.Es to biju atradis ielas malā un biju pārsteigts ka neviens nav nolējis benzīnu! Pamodos un sapratu ka jāizbrauc..,maršruts būs Preiļi-Viļāni- Rēzekne- Daugavpils-Līvāni! Latgaļīši pamojat ar capurjem!Wink
 
otomars
kapec nevar kreklu xxl pasuutitFrown
 
aivarsz
Mēģināsim izlabot.
 
Iet uz forumu: