Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Foruma jociņi
turists
Tā ir mūsu pašu neizdarība.. gan admins saņemsies! Smile
 
aivarsz
Vai man vienam tā liekas, jeb citi lietotāji pēdējo dažu dienu laikā ir novērojuši sliktos foruma darbības rādītājus? Vai es kaut ko vēl nezinu un ir nomainījusies datu uzglabāšanas vieta? Jeb ir kādi citi faktori? Man, vismaz, tas pasākums nepārtraukti uzkarās, neatkarīgi no mana interneta pieslēguma veida un vietas. Datora F5 taustiņš jau ir kļuvis par normu foruma aplūkošanā. Garlaicīgs pasākums.
Labojis aivarsz uz 05-11-2014 22:21
 
Dalgo
Man atkal pēdējā laikā vispār lapa pati par sevi brīžiem neielādējas, it ka neeksistētu, tad kādas miljons reizes refrešo un ik pa laikam kkas arī aiziet!
 
Kaarlis
Forums neverās vaļā ne sitams. Sūdi tie, ka admins nocelts no trases- lasīt motopowerā pie avārijām.
 
aivarsz
Iedo' linku!
 
Kaarlis
www.motopower.lv/...#last_post
 
Guntis
Nu pat jau mājā,viss ir oki.cik nu varbūt oki.
 
oilmaster
Motociklisti iedalās
A ) Tie kuri jau ir krituši
B ) Tie kuri vēl kritīs

Nu, Edmundo ir A grupā.
Bet ja nopietni, tad galvenais, ka pašam viss bez nopietniem veselības kaitējumiem. Pārējais, nepatīkami, bet štrunts!

Un, ja nenopietni, tad video Edmundam, lai pasmaidaGrin
YouTube Video
 
Guntis
Jap,ir krists. Ir sabremzēts (JAWA 638.5) PSRS laikā pret GAZ 24 aizmugures lukturi(10,-rubļus samaksāju).

Labāk iztiksim,bez šīm atrakcijām.
 
bargais
Tālajā 1986.gadā ar šo pašu Jawu pilnā ātrumā "noķēru" alni. Lauzts nekas nebija (rentgens neuzrādīja), tikai stipri sasitos. Pēc 13 gadiem atklājās, ka mugurkaula disks izsists. Rezultātā - operācija.
Labāk pārbaudīties pa pilnu programmu.
Edmund, turies!
 
Kaarlis
Kaut kas ir salūzis mūsu lapā. Pie profiliem vairs neredz ne vardus, ne ko. Cerams ne uz ilgu laiku?
 
morgans
Neredz jau tikai ''lokācijas'' vietas...kam tādas bija.
 
UldisK
Kaarlis rakstīja:

Kaut kas ir salūzis mūsu lapā. Pie profiliem vairs neredz ne vardus, ne ko. Cerams ne uz ilgu laiku?


tā ir, ka ar baltiem burtiem raksta uz balta fona Grin kad "iezīmē" tekstu tad var redzēt --
 
Kaarlis
Nupat jau izskatās, viss ir salabojies.
 
Kaarlis
Un rezultātā forums met paziņojuku ka failu pievienošana nav atļauta- sviests!
Labojis Kaarlis uz 03-02-2015 21:38
 
Guntis
Foruma nodošana cita adminam,bija vecā admina neizdarība.
Kā te SKAĻI bļaustījās.
Pagaidām neesmu redzējis ne kapeikas no darbiem ...
 
Kaarlis
Nu, nu. Nekritizē to ko nezini.
 
Kaarlis
Ir kaut kas salūzis bilžu pievienošanā. Agrako 5 vietā var ievietot tikai 3. Nākamajā atbildē pievienojot trūkstoso bildi lec ārā paziņojums : failu pievienošana nav atļauta. Foto visi vienādi izmēru ziņā.
 
valdis 1
Es nevaru nevienu bildi ielikt.
 
aivarsz
Ko saka šī brīža Admins?
 
Iet uz forumu: