Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Foruma jociņi
admin
Remote image removed by admin...
Remote image removed by admin...
Remote image removed by admin...
Remote image removed by admin...
Remote image removed by admin...
Remote image removed by admin...
Remote image removed by admin...
Remote image removed by admin...

Laikam būs nepieciešama vairāk informācija... Bet varbūt neprotu atrast to īsto vietu, kurā nevar pievienot vispār vai vairāk par pieciem attēliem!? Smile

Dodiet ziņu!
Labojis admin uz 10-02-2015 16:05
 
Kaarlis
1) Tevis liktās bildes atrodas sazin kur, tikai ne šinī forumā.
2) Vai man vienam tā liekas, jeb pēdējā laikā, arī tagad, forums dikti bremzē. Brīžiem ātrs, brīžiem kaitinoši lēns...
 
admin
Kaarlis rakstīja:

1) Tevis liktās bildes atrodas sazin kur, tikai ne šinī forumā.
2) Vai man vienam tā liekas, jeb pēdējā laikā, arī tagad, forums dikti bremzē. Brīžiem ātrs, brīžiem kaitinoši lēns...


Atbildot uz otro punktu - ātrums atkarīgs no ārējo saitu ātrdarbības, kuru saturs tiek iekļauts publikācijās. Līdzīgi kā ar ievietotajiem cipariem - pēc to izņemšanas 3. lapa veras lieliski! Smile

Diemžēl ārējā satura attēlošana nav dinamiska, kā tas ir daudzos mūsdienu saitos...
 
Kaarlis
Patestē kas notiek ar failu pievienošanu. Šinī sadaļā gan tā opcija ir novākta.
 
admin
Failus var un tos ir ieteicams pievienot šeit pat, lai pēc iespējas mazāk tiktu izmantoti ārējie resursi - lapa strādās ātrāk!

Pievienojot bildes, lūdzu nepārspīlējiet ar to izmēriem! Smile
airplane-meness-diena.jpg
 
admin
Lūgums. Par foruma sadaļām, kurās ir vajadzība pēc bilžu vai citu failu ievietošanas, bet tā nav iespējota, ziņojiet šeit, publicējot attiecīgo linku!
failu-pievienoana.png
 
turists
Labdien, Lūgums visiem aktīvajiem foruma lietotājiem un jo sevišķi kluba biedriem ieiet sadaļā labot profilu un papildināt savus datus. Pamatā mani interesē īstie vrārdi un uzvārdi.
 
edmunds
Es kā kluba dibinātājs neparādos kluba biedros.... mož esmu izslēgts ?

Vienmēr ņirgājos par Gunti, ka viņš ir izslēgts, bet beigās....
MC Wild Hogs!
 
admin
edmunds rakstīja:

Es kā kluba dibinātājs neparādos kluba biedros.... mož esmu izslēgts ?

Vienmēr ņirgājos par Gunti, ka viņš ir izslēgts, bet beigās....


Neesi gan, bet, cik sapratu, tad Mārcis šito lietu kārto. Jaunajiem lietotājiem reģistrējoties, turpmāk obligāti būs jāievada vārds un uzvārds, bet esošajiem arī es lūdzu - papildiniet profila informāciju - !

Paldies!
 
turists
Dziļa atvainošanās Edmundam! Mana kļūda, vakar ar Raimondu mēģinājām sadzīt kluba biedru īstos vārdus ar nikiem kopā un tajā burzmā esi pazudis. Ja vēl kads ir nepamatoti izmests no kluba ziņojiet!
Labojis turists uz 20-02-2015 14:08
 
Guntis
Bija normála foruma fona izvéle !

ES CIEST NEVARU MELNO FONU !

Nováciet BËRU fonu ! Vai vnk atstāj izvēli fonam !

NORMÄLI cilvéki raksta uz gaiša fona,ar tumšiem burtiem !

Pagaidām foruma vizuālais tēls : izkrāso pats : priekš bērniem.
Labojis Guntis uz 22-02-2015 12:43
 
AldisK
turists rakstīja:

Dziļa atvainošanās Edmundam! Mana kļūda, vakar ar Raimondu mēģinājām sadzīt kluba biedru īstos vārdus ar nikiem kopā un tajā burzmā esi pazudis. Ja vēl kads ir nepamatoti izmests no kluba ziņojiet!

Kad sākumā parādījās jaunā sadaļa "Klubs", tad tur bija 20 biedri. tagad ir palikuši tikai 14. Šķiet pazudis Palsmanietis, pārējos neatceros. Ja tas nav pamatoti, tad vajag šo sadaļu biedru sarakstu pārskatīt.
 
Guntis
Nav ikonas ,kas aizliedz PM sūtīšanu uz epastu.
Pat nav saprotams,kam vajag vēl kaut ko sūtīt uz epastu,PIESĀRŅOT TO !

P.S. atkārtošos,forums pagaidām degradējas.
 
turists
Kluba biedru sadaļā ir personas kuras piedalījās kluba dibināšanā, tātad ierakstītas kluba dibināšanas protokolā, un tās no kurām uz pēdējo sapulci, kurā lēmām par jauno biedru uzņemšanu tika saņemts un apstiprināts iesniegums par iestāšanos. Citu juridiski pamatotu dokumentu uz kā pamata kādu ievietot šajā sadaļā man diemžēl nav. Tā, protams, nav problēma ja kādam ir vēlme droši var rakstīt iesniegumu un pie nākamās sapulces to izskatīsim.
No dusmīgā Gunta pieņemu izskatīšanai tikai pirmo rindkopu, otro sūtu atpakaļ. Smile Ja kādam vēl liekas ka paliek sliktāk varat droši mani izslēgt no kluba un darīt kā vajag.. Grin Ar to gribēju teikt, ka ar tekstiem: "forums degradējas" tā vietā, lai uzskaitītu konkrēti lietas kuras pēc Tavām domām tieši būtu jāmaina, lai "degradācijas" vietā sāktos progress un atīstība, Tu nekādi mūsu kopējai lietai nepalīdzi. Bet liekas ka nav jau pirmā reize kad Guntim nepatī ka kaut kas mainās.. Smile Skaties uz lietām pozitīvāk stabili stagnēt jau nav problēma, bet ja sāk kaut ko darīt tad loģiski, ka lec ārā arvien jaunas problēmas, kuras pašiem pamanīt nevienmēr izdodas. Tāpēc jau prasu rakstīt šeit visu ko pamanāt un ko iesakat.
Labojis turists uz 23-02-2015 13:14
 
palsmanietis
Pec CoolAlda teikta esmu pazudis-tacu ne,es tikai uz laiku esmu nobazejies Anglija.forumam tapat sekoju
 
Aigars_R
Iespējams foruma vietnes laiks no reālā laika atšķiras par 2. stundām mīnusā.
Zinu, ka savu pēdējo ziņojumu rakstīju vakar pl.21.00, bet forumā uzrādās pl. 19.00.
 
aivarsz
Aigar- ieej foruma sadaļā Labot profilu un uzstādi attiecīgo laika zonu savam profilam.
 
Aigars_R
aivarsz rakstīja:

Aigar- ieej foruma sadaļā Labot profilu un uzstādi attiecīgo laika zonu savam profilam.


Sapratu, paldies par norādi.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Izlaboju, esot forumā reģistrētam - viss ir pareizi.
Skatos foruma lapu kā viesis - viss laiks ir vel joprojām -2h ???
Labojis Aigars_R uz 27-02-2015 10:54
 
AldisK
Aigars_R rakstīja:

aivarsz rakstīja:

Aigar- ieej foruma sadaļā Labot profilu un uzstādi attiecīgo laika zonu savam profilam.


Sapratu, paldies par norādi.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Izlaboju, esot forumā reģistrētam - viss ir pareizi.
Skatos foruma lapu kā viesis - viss laiks ir vel joprojām -2h ???

Kaut kas nav ar foruma pulksteni. Viss ir kā šeit pateikts. Kā foruma lietotājs ieliku pulksteni, viss kārtībā.
Skatos kā nereģistrēts foruma pulkstenis -2h.
 
AldisK
Joprojām man foruma pulkstenis melo, ja skatos kā nereģistrēts viesis. Atpaliek par 2 stundām. Ieejot ar paroli atveras mans profils ar manu uzlikto laiku un tad laiks ir pareizs.
Vai tā ir liela problēma, to sakārtot????
 
Iet uz forumu: