Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Tehniskā apskate
andrys
Spark rakstīja:

Vai tikai nav tā, ka inspektoram pašam jāspēj iedarbināt agregāts? Auto taču startē paši, pirms uzbraukšanas uz bremžu stenda.

I pareizi dara, ka nedarbina Smile, apskatot blakus forumā ielikto 638-to uz pārdošanu par 5000 eiro Grin, es, ja būtu apskates insp., tai nesistu pa kurbuli. Nedod Dievs, ar specapģērba kurpi uztaisīt uz kurbuļa kādu švīkuShock, Angrymuzejiskā glabāšana! A, kas tā tāda? Tas ir kāds papildaprīkojums? Grin. Cenu jau var noteikt katrs pēc savas saprašanas, taču tas cipars izsauc kaut kādas pārdomasFrown
 
edmunds
Varbūt tā Georgijas jawas cena ir pilnībā pamatota, zinot, cik tur daudz cilvēkdarba ieguldīts. Parasti pārdod par izmaksām plus peļņa. Jautājums, vai ir pircējs. Es pieliktu 2k un paķertu jaunu japāni ar ABS un traction control.
MC Wild Hogs!
 
gacans
edmunds rakstīja:

Varbūt tā Georgijas jawas cena ir pilnībā pamatota, zinot, cik tur daudz cilvēkdarba ieguldīts. Parasti pārdod par izmaksām plus peļņa. Jautājums, vai ir pircējs. Es pieliktu 2k un paķertu jaunu japāni ar ABS un traction control.
Ko var ņemties, katram savs skats uz lietām, citāts no Georga teiktā : " JAWA ir elitārs motocikls.Ņemiet to vērā." Tāka 5 pakas tāda svietmaize vien ir !!!!! GrinGrinGrin
 
rechijs
edmunds rakstīja:
. Es pieliktu 2k un paķertu jaunu japāni ar ABS un traction control.

Zelta vārdi !
 
otomars
es ari vareshu piedalities kopbraucienaa uz tehnisko apskatiGrin

content32-foto.inbox.lv/albums/o/otomars2/jawa/20170516-202212.sized.jpg


varbut paspeshu ar cz175 aizbraukt shonedel uz apskati
Labojis admin uz 17-05-2017 12:40
 
Spark
Pierakstiet arī mani 9. maija zibakcijā!
 
ZXXZ
9.05 pasākuma ideja laba. Bet ir liels BET. Kā Jūs domājat, cik tuvu miliči pielaidīs šim balagānam? Nav jau 16.marts. Ja nepūtīs spēcīgs vējš vajadzīgajā virzienā, ko tad?
Uz norises vietu nevar braukt visi barā un vienā laikā. Tur jānokļūst 1-2 braucēji pa dažādiem maršrutiem, dažādos laikos. Laikus jāuzzina balagāna norise un izvietojums, cik tuvu varēs piekļūt un kur ..... u.t.t. .... . Veiksmi.
 
normis
foto nevaru ielikt
Labojis normis uz 21-05-2017 17:54
 
morgans
Šodien ejot apskati Bauskā bremzes arī jau tiek baudītas uz ruļļiem. Tika uzlikts speciāls rāmītis un uz priekšu un inspektors ar lukturīti rūpīgi apskatīja braucamo....bet tas neietekmēja gala iznākumu Grin ''Teicami''...divi gadi miers.
 
andris-777
man šogad arī bija beigusies skate, bet bremzes ar blaķeni nepārbaudija , vienīgais ko uzsprasīja (vai var pārbraukt riņķi).
 
andrys
Nu loģiski! Ar blaķeni bremžu stendā jau nekas nesanākFrown. Tāpēc izlaida riņķi un gaitā arī visu pārbaudīja.Grin
 
Laacis_ar07
Man pagājušo gadu bremzes baudija uz ruļliem(o.k.),šogad pabrauca pa pagalmu.Prasiju kur ruļli? Teica nesakarīgu teikumu: nav ruļliem atbilstoši apstākļi! Nesapratu neko,,jo bij vasara gaišs un skaists laiks abos gadijumos!Grin
 
andrys
Arī viss loģiski: ja laika apstākļi labi (kā tu raksti), tad pārbaude gaitā ir krietni efektīgākaSmile, "izlien" daudz vairāk nianšu, kurus stendā grūti "noķert", piem.bremžu efektivitāte, disku deformācija utt. Ja lietus, tad stendā. Lai gan ja viss kārtībā, tad po, kur baudaSmile, rezultāts vienmēr būs "bumbās"Grin. Intereses pēc papētīju Jawa forumu un citu marku blakus forumus šajā jautājumā.
Secinājums no foruma pērlēm: Jawu īpašniekiem mazāk "cepienu" par moto tehniskā stāvokļa novērtēšanu salīdzinājumā ar citām markām. Acīmredzot jawisti savus lolojumus uztur perfektā kārtībā Wink(savādāk nebūtu šo garo ceļojumu aprakstu), cenšas savu marku un latiņu turēt pietiekami augstu!
 
otomars
ja liist lietus tad skati mocim nevar izietSad
 
andrys
Un atkal viss loģiskiGrinGrinGrin Lietus laikā tak arī braukt uz skati negribas, ja braukt negribas, nevar arī to izietPfft
 
Kaarlis
andrys rakstīja:

Secinājums no foruma pērlēm: Jawu īpašniekiem mazāk "cepienu" par moto tehniskā stāvokļa novērtēšanu salīdzinājumā ar citām markām. Acīmredzot jawisti savus lolojumus uztur perfektā kārtībā Wink(savādāk nebūtu šo garo ceļojumu aprakstu), cenšas savu marku un latiņu turēt pietiekami augstu!

Tas ir arī viens no maniem uzstādijumiem, kādēļ es vispār kaut ko daru. Un šī iemesla pēc ir bijuši atsevišķi gadījumi atteikties sniegt nekvalitatīvu pakalpojumu. Latiņu pacelt nav tik grūti, grūtāk ir to uzturēt.
 
andrys
Kaarlis rakstīja:

andrys rakstīja:

Secinājums no foruma pērlēm: Jawu īpašniekiem mazāk "cepienu" par moto tehniskā stāvokļa novērtēšanu salīdzinājumā ar citām markām. Acīmredzot jawisti savus lolojumus uztur perfektā kārtībā Wink(savādāk nebūtu šo garo ceļojumu aprakstu), cenšas savu marku un latiņu turēt pietiekami augstu!

Tas ir arī viens no maniem uzstādijumiem, kādēļ es vispār kaut ko daru. Un šī iemesla pēc ir bijuši atsevišķi gadījumi atteikties sniegt nekvalitatīvu pakalpojumu. Latiņu pacelt nav tik grūti, grūtāk ir to uzturēt.

Ko lai saka.... Cool, lai pārlektu Kārļa latiņas augstumu jābūt augstlēcējam!GrinSmile
 
edmunds
Jauna ēra jauna ēra..pēc konstatācijas,ka šodien beidzas TA, metam visu atziemojam manu omi un uz bauskas ielu..jptv vienīgais aizràdījums nav redzams atstarotājs uz dubļubļeķa. nujā no 2012.g nezinu kā jums.
MC Wild Hogs!
 
Ragaciemnieks
otomars rakstīja:

ja liist lietus tad skati mocim nevar izietSad

Kāpēc tā? Jūrmalā piemēram skatē ar moci neviens nebrauc! Nav ,,road testu,, viss notiek hallē. Liek uz bremžu stenda ar speciālu loksni samazina ruļļus...tas man pašam bija pārsteigums jo reizēm eju kur pagadās, jo viss tuvu...Rīga, Tukums.... Takā vīri viss nav vienāds dažādās vietās...
 
Iet uz forumu: