Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
634 bloku montāža
bahmuc
sveiki, vīri!!
jautājums par 634 dzinēju!
sakarā ar to, ka saņēmu izjauktu dzinēju, tagad esmu nesaprašanā.
tā sauktais starpgabals/klucītis, kas ievietojas blokos, cilindru atdalīšanai.
problēma tajā, ka esmu tikai ar 638 motoriem saskāries un zinu tikai kā 638 motorā šis izstrādājums stiprinās, un ka konkrētā detaļa ir viens lējums un (pa lielam) pildīts.
nu un, redz, kur problēma.
skatos uz to 634 dzinēju, blokos šis starpgabals/klucītis nostiprinās ar skrūvi no priekšpuses, nav man šīs skrūves, respektīvi - cik garai jābūt un cik mm diametrs?
kāda tipa uzgrieznis stiprinās blokos? - 4-stūrains, vai klasiskais ar 6 malām?
vai šim starpgabalam/klucītim vidū, kur skrūve iet cauri, arī ir kaut kāda stiprināšanas sistēma, vai skrūve vienkārši cauri viņam iziet?
ceru uz atsaucību un noderīgu informāciju, jo, tiešām, pirmo reizi darbojos gar 634 dzinēju!
 
Kaarlis
Vidus ir ar uzspīli, uzgrieznis kvadrāts, Skrūve aptuveni 8*100
 
bahmuc
atvainojos, atkal neiebraucu.
kā saprast - ar uzspīli? tur kaut kādai starplikai jābūt? vai kaut kādam interesantam veidojumam?
 
Guntis
Blokus samontējot,vidus -noķīlē-,jeb sprauga ar uzspīli.
vēlākos modeļos skrūve pazūd kā nevajadzīga- tā ir drošibai,ja nu uzspīle nav izrēķināta pareizi.

Esmu redzējis JAUNAS 638 kam noņemot cilindrus... vidus DANCO,un protams grab.

Pats kaimiņu forumā raksti ,ka tev ir 638 un ļoti labi zini kā stiprinās viducis 638,tad ko te brīnies? tas pats + skrūve drošībai.

P.S. neesmu pārliecināts ,vai skrūves konstrukcija nav 1:1 ar 360 JAWA?
 
bahmuc
nu, cik redzējis esmu citas 634, tām tādu skrūvju nav, tapēc tā tupi aizdomājos....
ok, paldies par informaciju!!

vispār vēl viens jautājums!!
sakarā ar to, ka dabūju to motoru izjauktu, nav man NEVIENAS bloku skrūves no kā kaut 1 izmēru paņemt garumam! diametrs, cik noprotu ir 6mm, bet kā tur ar garumiem? sastūķēju visos urbumos bīdmēru, rupjie izmēri man ir, bet par cik mm noīsināt to izmēru, lai skrūve vēl strādātu?
teiksim, garākā skrūve ir 70mm, no šī izmēra, ja noņemu 5mm nost, tā taču funkciju vēl pildīs? parīsākajām lieta skaidra, kur otrā pusē nav lējuma priekšā, bet par tām, kuras beidzas pret bloku, tās mani satrauc, jo robu izlauzt nav māksla.
 
Guntis
Šeit es nespēšu atbildēt,visas skrūves blokos...man oriģinālās.
Bet vai nebija manuālī(detaļu katalogā) ,skrūvju skaits un izmērs(visu detaļu,skrūves tai skaitā).

Katalogu 634 var atrast retromoto, un tur kur sāki tēmu.

www.jawaklubs.lv/...nload_id=2 ?
Labojis Guntis uz 04-03-2017 14:17
 
bahmuc
ok, paldies, mēģināšu pameklēt!

www.jawaklubs.lv/...nload_id=2
Labojis Guntis uz 04-03-2017 14:27
 
bahmuc
oo, nepamanīju linku, bet jau atradu iekš retromoto!
PALDIES!
 
bahmuc
pie viena pajautāšu!
varbūt kāds zin - vidzemē kaut kur cilindrus slīpē? man jau apnicis mans 638 motors, kas bez cilindriem mētājās, vajag slīpēt cilindrus, bet nemaz nezinu kur to dara!
 
Laacis_ar07
bahmuc rakstīja:

pie viena pajautāšu!
varbūt kāds zin - vidzemē kaut kur cilindrus slīpē? man jau apnicis mans 638 motors, kas bez cilindriem mētājās, vajag slīpēt cilindrus, bet nemaz nezinu kur to dara!

Vidzeme???diezgan plašs jēdziens..Valmiera...vai līdz Rīgai var daskriet,,Gaujas-3
 
bahmuc
labi, konkretizēsim!
Valmiera, Cēsis, Smiltene, Limbaži. uz Rīgu bieži nebraucu, da i darba laikā uz to pusi tā pat netieku!
Valmierā Georgs nav variants, jo man nav Čehu virzuļi, cik noprotu, tad viņš neņem pretī, ja ir citi ražotāji
 
Guntis
Nekāp uz grābekļa,liec čehu.
 
bahmuc
nu to es paspēju saprast, tik ko tad man ar tiem ne čehu virzuļiem darīt? par tiem jau arī, tomēr, nauda samaksāta!
 
Iet uz forumu: