Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Baltic Jawa 2017- Lietuva
aivarsz
Datumi- 7. - 9. jūlijs. Mazliet info par pasākumu šeit: >>> jawafanpanevezys.blogspot.com/...l?spref=fb <<<
baltic20170707.jpg
 
AldisK
Interesanti.
 
morgans
Jāsagaida pasākuma programma. Ja nemaldos tad sakrit ar ''Ziemeļlatgales Retroralliju 2017''.
 
aivarsz
Es sliecos domāt, ka brauciens pie debitējošajiem Lietuvas pasākuma organizatoriem ir ļoti svarīgs, savstarpējās komunikācijas ietvaros. Par Latgales ralliju runājot. Protams, katrs pasākuma organizators ir iedomājies savu pasākumam derīgo datumu. Bet, vērsieties pie manis, es centīšos jūs informēt par citu nozīmīgu pasākumu grafiku jūs interesējošajos datumos. Vienkārši.
Labojis aivarsz uz 20-06-2017 12:38
 
KarlisV
Retrotūrists parasti arī notiek šajos datumos.
 
AldisK
KarlisV rakstīja:

Retrotūrists parasti arī notiek šajos datumos.

Retromoto forumā Retrotūrista datumi ielikti no 30.06.2017-2.07.207
 
morgans
aivarsz rakstīja:

Es sliecos domāt, ka brauciens pie debitējošajiem Lietuvas pasākuma orhanizātoriem ir ļoti svarīgs, savstarpējās komunikācijas ietvaros. Par Latgales ralliju runājot. Protams, katrs pasākuma organizators ir iedomājies savu pasākumam derīgo datumu. Bet, vēršieties pie manis, es centīšos jūs informēt par citu nozīmīgu pasākumu grafiku jūs interesējošajos datumos. Vienkārši.


Šaubu nav .... šis pasākums varētu būt primārs! Smile
 
oilmaster
Jap. Un interesants. Baigais gabals ar nav jābrauc...
Jāgaida papildus info.
 
edmunds
Plakāts pēc dizaina aizdomīgi kaut kur redzēts retrojawa.lv/...-2015.html
MC Wild Hogs!
 
Retais
Uz retroralliju ar gribētos, ņemot vērā pagājušgada pieredzi, bet šis pasākums ar interesants būtu šis sanāk tuvāk, kā uz Latgolu mīcīt
 
KarlisV
edmunds rakstīja:

Plakāts pēc dizaina aizdomīgi kaut kur redzēts retrojawa.lv/...-2015.html


Tur taču rakstīts ka tas ir VI starptautiskais Baltic jawa pasākumus. Šoreiz notiek Lietuvā
 
Laacis_ar07
Uz Leišiem vajag aizšaut,un uz tūristu arī,,bet tur es šogad ne ar jawu,,,Pfft
 
aivarsz
Ar humoriņu pajautāju leišiem, vai šie no Valmieras atpirkuši brendu, uz ko tapa atbildēts "Hello Aivars, this is the same festival in the new place. More news will come soon."
Smile
 
morgans
Par brendu takā skaidrs. Atslēgas vārdi šim pasākumam varetu būt ''the new place Lietuva''! Mums Smilear kautkādu jau pieredzīti tādu pasakumu rīkošanāCool būtu intresanti paciemoties kaimiņu (ārzemju)pasākumā.
 
Rich
Jāaizlaiž izlukos jau būsGrinGrinWink
 
edmunds
Nujā, zinot no Baltic tusa vienu leiti un viņa dēlu, kopējais skaits ir saskaitāms no tiem, kas vēl atbrauks. Ja organizē Georgijs, tad tāds old fashion sovie style. Kas organizē tur, es nezinu.
MC Wild Hogs!
 
Guntis
Kā gan tu to zini?
 
aivarsz
Uz Jawaklubs e-pastu šorīt atnāca vēstule no Lietuvas Jawistiem.

Hello JAWA friends!
We invite you to come to the festival BALTIC JAWA 2017 Panevezys, Lithuania, which will take place in 2017 July 7-9.
For more details and entry form below.

Īsumā- dalības maksa 30 Eur no Motociklista, 25 Eur no pasažiera, ja vajag viesnīcu, tad 17 Eur par nakti no personas, teltsvieta iekļauta cenā.
Reģistrācijas minimālais starta pārskaitījums 10 Eur. no personas, pārējais pēc tam.

Es piereģistrējos- 2 cilvēki, 2 naktis viesnīcā.

Reģistrācija šeit:
>>>docs.google.com/...=0&w=1<<<

Programmas plakāts EN un RU .pdf izskatā ir redzams un lejuplādējams šeit:
>>> https://failiem.lv/u/rbjttnvv<<<

Pievienoju pasākuma programmas bildīti.
balticjawa2017en.jpg

Labojis aivarsz uz 17-05-2017 13:00
 
AldisK
Atsūtīja vairāk informācijas par pasākumu. Pievienoju adreses.
http://jawafanpanevezys.blogspot.lt/
docs.google.com/...=0&w=1
www.google.lt/...,18z?hl=lt
 
Laacis_ar07
Kautkur redzēts komercpasākums,maikas jāpiesaka..gan jau medāļus dos...es uz latgali...
 
Iet uz forumu: