Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Baltic Jawa 2017- Lietuva
turists
Sveiki, visiem.

Šodien mani sazvanīja Lietuviešu Jawa kluba virsaitis no Paņevežiem. Uztraucās, ka maz cilvēku reģistrējušies pasākumam. Papļāpāju ar viņu par šo un to, sakarīgs čalis.
Protams, ka pasākuma bāze ir no Georga ņemta un itkā turpinās viņa iesākto tēmu. BET, kā teica pats kluba priekšsēdētājs no Valmieras pasākuma ir tikai nosaukums. Piekritīšu viņam, ka nosaukuma ideja kā tāda ir laba, to tikai vajag atīstīt. Nekāda atīstība nesanāk ja nav apmeklētāju. Domāju, ka nevajag norakstīt pasākumu tikai vēstures pēc, jauni organizatori var ienest jaunas vēsmas un tikai esot tur, mēs varam secināt ir vai nav labi + komunicējot ar organizatoriem veicināt pasākuma izaugsmi. Tāpēc visiem kuri domā braukt vai nebraukt un pa galvu rosās vērsturiski aizspriedumi, iesaku mest tos pie malas un braukt.
Līdz jūlijam ir iespēja pieteikties uz viesnīcas nummuriem, pēc tam tikai teltis.
 
Laacis_ar07
Nav jau nekāda naida ar vēsturi,Paņeveži man pat ļoti tuvu,bet nekad neesmu bijis latgales retro pasākumā,,un šoreiz sanāk divi vienā!Angry
 
aivarsz
Starp citu, online reģistrācija, kā rakstīts pasākuma plānā, ir līdz 26.06.2017.
Pasteidzieties, tie, kas plāno aizbraukt ciemos uz kaimiņzemi.
 
aivarsz
REĢISTRĀCIJA PAGARINĀTA LĪDZ 1.07.2017.

Tie, kas ir sadomājuši doties uz Paņevežiem, pasteidzieties un dodiet ziņu par sevi.
Reģistrācijas forma šeit: docs.google.com/...=0&w=1
 
AldisK
Esmu atgriezies no pasākuma. Lietuvieši bija ļoti centušies, lai pasākums būtu līmenī. Domāju, tas arī viņiem izdevās. Mēģināšu ielikt kādu bildi.
img_2019-001.jpg img_2009-001.jpg 19875412_n-001.jpg 19756872_1584007758284424_107836157629028433_n.jpg
 
Iet uz forumu: