Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Ziemeļlatgale Retro11
dzincha
Sveiciens visiem!!!
Laipni aicināti piedalīties kārtējā pasākumā.
Pasākuma programma sekos mazliet vēlāk.
17440390_10212263833456071_1876955120_n.jpg
 
morgans
Pasākums... kuru vienmēr prieks apmeklēt!!! Grin Redzēs kā šogad sanāks tā dalība!
 
aivarsz
Kapitāli. Nekad neesmu piedalījies, jo vienmēr datumi ir krustojušies ar kādu man prioritārāku notikumu moto - nemoto pasaulē. Šogad, pagaidām, izskatās, ka tā nav. Un ja tas tā, būšu pagodināts ņemt dalību šajā, nu jau visai izslavētajā pasākumā. Brummm! Lai dzeivoj brõļi latgaļīši!
 
dzincha
morgans rakstīja:

Pasākums... kuru vienmēr prieks apmeklēt!!! Grin Redzēs kā šogad sanāks tā dalība!

Tak Tu jau no pagājušā gada esi sarakstā!!!Grin
 
Rich
Un mums ar Reto arī pilsdrupas palikušas no pērnāGrinGrinGrin
 
AldisK
Šajos datumos ir Lietuvas Baltic jawa Paņevežos.
 
aivarsz
Aldim taisnība. Tātad- Latgalei, diemžēl, atkal garām, jo uz Lietuvas pirmo mēğinājumu ir jāaizbrauc.
 
andris-777
kā katru gadu nesaskņo Frown
 
otomars
pasham jaizlemj kas tuvaaks sirdijGrin dazhadu retro marku salidojums vai JAWA un CZ Wink
 
dzincha
otomars rakstīja:

pasham jaizlemj kas tuvaaks sirdijGrin dazhadu retro marku salidojums vai JAWA un CZ Wink

Piekrītu,gan jau atradīsies kādi braucēji uz katru pasākumu ,jo atdzīvināta retro tehnika paliek arvien vairāk Wink Protams mazliet nepatīkami ir ,ka tie datumi sakrīt ........
 
andris-777
tas jau saprotrams ka pašam jāizvēlas , bet būtu interesantāk, ka varētu gan uz vienu gan uz otru Smile
 
dzincha
Pasākuma Ziemeļlatgale Retro 11 PROGRAMMA
07.07.2017 no plkst 17:00
Dalībnieku ierašanās Viļakas novada Cīrulīšos .Vakariņas ,iekārtošanās nakšņošanai.
20:00 Teātra izrāde “Ontans i Anne”

08.07 no plkst 9:30
Dalībnieku reģistrācija ,brokastis Susāju pagasta “Vēršukalnā”
11:00 Parādes brauciens Vēršukalns – Viļaka
11:10 Motociklu iztāde un citas nodarbes pie Viļakas estrādes.
11:30 Startē “Ekspedīcija austrumu pierobežā”
14:00-16:00 Finišējam Kārsavā
15:00 -16:30 Kārsvas TIC piedāvātās ekskursijas un aktivitātes novada centrā
16:30 Retro tehnikas kopīgs pārbrauciens Kārsava – Rekova - Senlietu kolekcija “Cīrulīši”
17:30 Vakariņas
18:00 Pasākuma dalībnieku apbalvošana un godināšana.
20:00 Kopīga pasēdēšana vai dejas 80-90.gadu mūzikas ritmos.

09.07 10:00 Rīta kafija ,gatavošanās mājupceļam.

Pasākumā piedalās retro motocikli un mopēdi ražoti līdz 1985.gadam ,Sarkanās Zvaigznes ražojumi bez ierobežojuma , organizatora pieacināti vai akceptēti var būt arī jaunāki motocikli.
Pārbraucienam “Ekspedīcija austrumu pierobežā” šogad varēs veidot komandas līdz 3.ekipāžām komandā.Grupas var veidot iepriekš vai arī vienoties pasākuma dienas rītā pirms brauciena.
Kopējais dienas nobraukums 08.07 apmēram 150.km
Šogad dalībai var pieteikties arī retro automašīnas kuras ražotas līdz 1970.gadam
Pasākumā piedalīsies LATGALES RETRO AUTO MOTO KLUBS ar saviem automobiļiem
Pieteikšanās dalībai pasākumā līdz 22.jūnijam .
Dalības maksa pasākumā ar pārskaitījumu līdz 22.jūnijam 15 Eur
Uz vietas pasākuma dienā 18 .Eur
Līdzbraucējam 15.Eur
Bērniem līdz 14.gadiem ,ja vēlas saņemt pasākuma suvenīrus 3.eur
Transportlīdzekļus varēs droši izvietot Senlietu kolekcijas Cīrulīši teritorijā.
Nakšņošana iespējama Cīrulīšos ,kur būs pieejamas telšu vietas.
Turpat Cīrulīšu telpās būs pieejamas guļvietas arī zem jumta, savos guļammaisos.
Būs pieejamas arī atsevišķas guļvietas turpat lauku mājās (vietu skaits ierobežots)vēlams laicīgi pieteikt) .Ja kādam būs vēlme apmesties atsevišķi, varēs par atsevišķu samaksu apmesties tuvākajās viesu mājās.

Pieteikšanās pa epastu retro73@inbox.lv ,privāti vai pa tel 26446147.
Tālākie braucēji ,iepriekš piesakoties ,kā parasti ierodas jau iepriekšējā dienā jeb 7.jūlijā.
Piesakoties epastā norādam transportlīdzekļa marku ,izlaiduma gadu ,vadītāja vārdu uzvārdu,norādam ir vai nav līdzbraucēji. Ja startējam komandā ,tad komandas nosaukumu.
Līdzi obligāti ņemam pasi,jo pārbraucienā būs posms kur robeža ar Krieviju būs rokas stiepiena attālumā!!!
 
Retais
Es ļoti gribētu aizbrauktSmile Tie cilvēki un pasākums ir tik superīgs Smile

Lietuvā mēs nezinām kā būs, bet Latgolā mēs zinām, ka būs kolosāli pavadītas brīvdienas.

Dzinča, sveicieni Sandriņai Grin
 
dzincha
Retais rakstīja:

Es ļoti gribētu aizbrauktSmile Tie cilvēki un pasākums ir tik superīgs Smile

Lietuvā mēs nezinām kā būs, bet Latgolā mēs zinām, ka būs kolosāli pavadītas brīvdienas.

Dzinča, sveicieni Sandriņai Grin

Paldies,sveicienus nodošu!!!
Vieta pilsdrupās jau rezervētaWink
 
gacans
dzincha rakstīja:

Pasākuma Ziemeļlatgale Retro 11 PROGRAMMA
07.07.2017 no plkst 17:00
Dalībnieku ierašanās Viļakas novada Cīrulīšos .Vakariņas ,iekārtošanās nakšņošanai.
20:00 Teātra izrāde “Ontans i Anne”

08.07 no plkst 9:30
Dalībnieku reģistrācija ,brokastis Susāju pagasta “Vēršukalnā”
11:00 Parādes brauciens Vēršukalns – Viļaka
11:10 Motociklu iztāde un citas nodarbes pie Viļakas estrādes.
11:30 Startē “Ekspedīcija austrumu pierobežā”
14:00-16:00 Finišējam Kārsavā
15:00 -16:30 Kārsvas TIC piedāvātās ekskursijas un aktivitātes novada centrā
16:30 Retro tehnikas kopīgs pārbrauciens Kārsava – Rekova - Senlietu kolekcija “Cīrulīši”
17:30 Vakariņas
18:00 Pasākuma dalībnieku apbalvošana un godināšana.
20:00 Kopīga pasēdēšana vai dejas 80-90.gadu mūzikas ritmos.

09.07 10:00 Rīta kafija ,gatavošanās mājupceļam.

Pasākumā piedalās retro motocikli un mopēdi ražoti līdz 1985.gadam ,Sarkanās Zvaigznes ražojumi bez ierobežojuma , organizatora pieacināti vai akceptēti var būt arī jaunāki motocikli.
Pārbraucienam “Ekspedīcija austrumu pierobežā” šogad varēs veidot komandas līdz 3.ekipāžām komandā.Grupas var veidot iepriekš vai arī vienoties pasākuma dienas rītā pirms brauciena.
Kopējais dienas nobraukums 08.07 apmēram 150.km
Šogad dalībai var pieteikties arī retro automašīnas kuras ražotas līdz 1970.gadam
Pasākumā piedalīsies LATGALES RETRO AUTO MOTO KLUBS ar saviem automobiļiem
Pieteikšanās dalībai pasākumā līdz 22.jūnijam .
Dalības maksa pasākumā ar pārskaitījumu līdz 22.jūnijam 15 Eur
Uz vietas pasākuma dienā 18 .Eur
Līdzbraucējam 15.Eur
Bērniem līdz 14.gadiem ,ja vēlas saņemt pasākuma suvenīrus 3.eur
Transportlīdzekļus varēs droši izvietot Senlietu kolekcijas Cīrulīši teritorijā.
Nakšņošana iespējama Cīrulīšos ,kur būs pieejamas telšu vietas.
Turpat Cīrulīšu telpās būs pieejamas guļvietas arī zem jumta, savos guļammaisos.
Būs pieejamas arī atsevišķas guļvietas turpat lauku mājās (vietu skaits ierobežots)vēlams laicīgi pieteikt) .Ja kādam būs vēlme apmesties atsevišķi, varēs par atsevišķu samaksu apmesties tuvākajās viesu mājās.

Pieteikšanās pa epastu retro73@inbox.lv ,privāti vai pa tel 26446147.
Tālākie braucēji ,iepriekš piesakoties ,kā parasti ierodas jau iepriekšējā dienā jeb 7.jūlijā.
Piesakoties epastā norādam transportlīdzekļa marku ,izlaiduma gadu ,vadītāja vārdu uzvārdu,norādam ir vai nav līdzbraucēji. Ja startējam komandā ,tad komandas nosaukumu.
Līdzi obligāti ņemam pasi,jo pārbraucienā būs posms kur robeža ar Krieviju būs rokas stiepiena attālumā!!!
Neko dasrīt , manējā jawa ir 86 gada !!! Frown
 
AldisK
gacans rakstīja:

[quote]dzincha rakstīja:


,Sarkanās Zvaigznes ražojumi bez ierobežojuma , organizatora pieacināti vai akceptēti var būt arī jaunāki motocikli.

quote]Neko dasrīt , manējā jawa ir 86 gada !!! Frown

Ja ir vēlme braukt, vajag izslasīt visus noteikumus. Cik zinu tad parasti retropasākumos neviens nav atraidīts tikai tāpēc, ka viņa motocikls ir kādu gadiņu jaunāks.
 
aigars
Es arī domās jau esmu Latgolā, kaut gan arī Lietuvā gribētu paviesoties, tikai pēdējā laikā esmu secinājis, ka labāk saprotu latgaliski nekā krievisko lietuvju valodu un tracina, ka lietuvisk nešaprotu, bet vēl jauktajā sabiedrībā jārunājas pakrievisko...
Datumi gan arī man nav īsti pareizie, bet ceru, ka ģimene man piedos un ceļabiedri uz Latgali atradīsies...Wink
Aigars Birzniekos.

P.S. Somu jau atradu, bet telts man jauna...
 
Guntis
Katru gadu sev solu,ka piedalīšos. Vienreiz tak man jātiek !
 
treners
Šis ir viens no pasākumiem, kuru cenšos neizlaist. Iesaku.
 
Retais
afišas neiet, man jāzina kuros datumos slimības lapu ņemt..GrinGrinGrin
 
Iet uz forumu: